Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Kablo almaya gerek yok ozaman direk bu aparat iş gorur mu hocam?

ALLY MH-301 USB to Type-C Dişi Çevirici Dönüştürücü Adaptör GRİhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08KG9S5R8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_KQHA1HYJ4VQ5XY0KGKFV?_encoding=UTF8&psc=1

Evet kabloyu bu aparata takıyorsunız. Ben bunu almıştım. Hem şarj hem datada problem yaşamadım. Size attığımı kullanmadığım için yorum yapamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Şubat 2021; 20:39:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iphone 12'yi standart usb girişinden şarj edemiyor muyuz? Araçta 2 usb çıkışı var, iphone 12 alırsam telefonu bu çıkışların birinden şarj edemeyecek miyim?
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    Edebilirsin
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    Şarj edebilmem için ayrıca bir aparat almam gerekmiyor mu? Örneğin aşağıdaki aparatı almam gerekmiyor mu?

https://www.hepsiburada.com/baseus-usb-2-0-to-type-c-donusturucu-caaotg-01-p-HBV00000QANLQ?magaza=TechReyon
    Kutudan çıkan kablo ile şarj etmek istiyorsan evet bu zimbirtidan almaniz gerek veyahutta type A Şarj kablosu kullanmaniz gerek
    Apple'ın usb den şarj eden kablosu ile (örneğin iphone8 şarj kablosu) şarj edebilirim öyleyse değil mi?
    Evet
    Kabloyu buna, bunuda ipad4’ümün şarj cihazına takarak iphone’u şarj etmemde bir sıkıntı olmaz değil mi?
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

hızlı şarj olur sadece

• Whatsapp da saklama alanına girdiğim zaman kullanılan 855 mb gösteriyor fakat yedek alırken 1.5 gb yedek alıyor. Neden iki katı yedek alıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 19 Şubat 2021; 2:48:32 >
  • Merhabalar, geçmişe dönük epey baktım eski mesajları da taradım ama istediğimi bulamadım yeniden sormak istiyorum illa ki konusu dönmüştür daha önce. Bana kaliteli şeffaf arkayı ve yanları komple saran jelatin ve güzel bi kılıf lazım tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim bu akşam internetten sipariş verdiğim ‘Zore’ marka arka kaplama geldi ama arkaya ayrı yanlara falan ayrı ayrı parçalar halindeymiş şimdilik kapladım ama pek hoşuma gitmedi. Hatta YouTube da bi link var onu bırakayım bu ürünün aynısından yada daha iyisinden arıyorum kaplama olarak bilginize...

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DO0TOVYwOzeY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGOCdvIEGIhkA8aeDS7JTj34hv-JifKglm7pouU6lg0UuMgFy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dejavu_54 -- 19 Şubat 2021; 4:5:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt

• Selamlar, bir hafta oldu ip12 alalı. Şarj performansına dikkat ediyorum herhangi bir problemi var mı diye sanki biraz beklentimin altında kaldı gibi. %15’e kadar 8 saat ekran süresi normal midir? Bir de daha önce maksimum %2-3 kayıp olurdu gece bu gece %10 civarı kayıp olmuş, başına gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disisteyenbiri

Selamlar, bir hafta oldu ip12 alalı. Şarj performansına dikkat ediyorum herhangi bir problemi var mı diye sanki biraz beklentimin altında kaldı gibi. %15’e kadar 8 saat ekran süresi normal midir? Bir de daha önce maksimum %2-3 kayıp olurdu gece bu gece %10 civarı kayıp olmuş, başına gelen oldu mu?

Normal değil, bende 15 saat falan alıyorum 4G ile 11 saatlere kadar düşüyor. Hayal kırıklığı resmen sizin 8 saat de çok az ben şahsen 4 günü çıkartmadığı için iade etmeyi planlıyorum. Hatta hiç bitmemesi lazım ama klasik Apple işte her sene biten pilli telefon üretiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionessciri

Normal değil, bende 15 saat falan alıyorum 4G ile 11 saatlere kadar düşüyor. Hayal kırıklığı resmen sizin 8 saat de çok az ben şahsen 4 günü çıkartmadığı için iade etmeyi planlıyorum. Hatta hiç bitmemesi lazım ama klasik Apple işte her sene biten pilli telefon üretiyor.

Alıntıları Göster
    iphone 12’de 15 saat mi aliyorsunuz? Hem de mobil veri aktifken?
    Bir yanlislik mi yaptiniz acaba rakamlarda mesaj yazarken?
  • BackConnect kullanıcısına yanıt

İroni yapmış hocam  Gayet normal bir şekilde 8 saat ekran süresi alıp bir sıkıntı mı var kullanıcıyı eleştirmiş sadece

• Litityum kullanıcısına yanıt
    Ben de o mesajin bir diger mesaja cevap oldugun fark edememisim. Simsi siz diyince fark ettim. :)
    Yahu 8 saat ekran suresi aliyorum memnun degilim diyen adami linc ederler, oyle sey mi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

iphone 12’de 15 saat mi aliyorsunuz? Hem de mobil veri aktifken?
    Bir yanlislik mi yaptiniz acaba rakamlarda mesaj yazarken?

Alıntıları Göster

4G ile 100’den 20’ye ortalama 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Wifi ile çok test etme şansım olmadı işim gereği hep dışardayım ama üzerine 1-2 saat eklenebilir. Özetle bana yetiyor 2 sene sonra pili değiştirip 2-3 sene daha kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionessciri

4G ile 100’den 20’ye ortalama 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Wifi ile çok test etme şansım olmadı işim gereği hep dışardayım ama üzerine 1-2 saat eklenebilir. Özetle bana yetiyor 2 sene sonra pili değiştirip 2-3 sene daha kullanırım.

Alıntıları Göster
    Önemli olan eve dönene kadar bataryanın dayanmasıydı. Çok şükür o sorun yok artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hey siri dediğimde garip garip sesler çıkarıyor, artı eksi falan bişeyler saçmalıyor bizim siri.

Nedir bu durum, sizde de var mı ?

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.