Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar 8.50 seviyelerini gördüğünde vermediler 12 siparişlerini 7.50 seviyelerinde çektiler malları, hepsi bahane hocam 12'nin 64 GB kombinasyonu 9k'dan 12 Mini 64GB kombinasyonu 8k'dan şuan bile satılır istenilirse.

• Buraya gene klişe bir soru soracağım ama iphone 11 ve 12 arasında kalan birine ne önerirsiniz? Biraz daha beklenmeli mi yoksa fiyatlar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Hocam, bizim ülkede bir şeyler işin bekleyince kazanan olmuyor genelde. 12 tüm karşılaştırmalarda 11e göre çok üstün. Genelde 11 olan 12 almayıp 13 beklesin deniliyor, ama hiç yoksa 12 diyor herkes.
  • iPhone 12 / 12 Mini Telegram grubuna davetlisiniz:

https://t.me/joinchat/SoxWu9d6uLxbNwEZ

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt

@burki_rock Tam tersi asıl ilk çıkan ürün kazık oluyor örnek 12 mini 10 bin tl yi bile geçikti düştü. örnek ryzen işlemciler ilk çıkışta kazıktı düştü. İlginçtir trde yaşayıp böyle düşünmenApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

@Alexander Moltisanti Acelen yoksa bence bekleApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Şubat 2021; 17:42:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

@burki_rock Tam tersi asıl ilk çıkan ürün kazık oluyor örnek 12 mini 10 bin tl yi bile geçikti düştü. örnek ryzen işlemciler ilk çıkışta kazıktı düştü. İlginçtir trde yaşayıp böyle düşünmen 

@Alexander Moltisanti Acelen yoksa bence bekle 

Ok. RTX ekran kartları 4000-5000 bandındaydı, şuan 10k.

TV olarak yakın zamanda Q70T aldım. 7500 civarıdı 8500 altına pek göremedim.

Mini tutmadığı için düştü.

Ayrıca ben "çıktığı gibi alın mutlaka" demedim. Teknolojide bir şeyi ne kadar beklerseniz o kadar kaybedersiniz dedim.

İmkan dahilinde tabii bunlar. Misal, yaza kadar 12 serisini beklediniz, düştü, 13'e 2-3 ay kala ne kadar içinize sinecek?

He bir de tam tersi durum var, fiyatların artması. Son 3-4 senede fiyatların genelde yükseldikten sonra düştüğünü gördük hep.

Iphone 11 misal. 6300 civarına dahi indi. Ama şuan 7000 altına hiç yok.

Yine de sizin bileceğiniz iş. :)

yalnız ekran kartı olayı çok başka, neden çıktığı belli bitcoin tayfası mıdır tam adını bile bilmemApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]  onlar yüzünden arada abartılı yükseliyorApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]  12 mini satılmadığı için düşüyorsa ryzen neden düştü o zaman? yapmayın tr de her zaman ilk çıkan ürün hep kazıktır. O zaman İPHONE 12 DE tutmadı diyelim çünkü o bile 8 bine satıldı bir araApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Şubat 2021; 17:55:37 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 defa ve 10dk 8000e satıldı. Yineliyorum, “yeni çıkanı alın” gibi bir söylemim yok. Teknolojide beklerseniz ya fiyattan ya teknolojinin ilerlemesinden kaybedersiniz :)

Ryzen nasıl düştü ben de anlayamadım. Ama düşsün, seneye işlemci değiştirme senem haha. 5 serisi 5600 2900 civarı çıktı şu an 2400 civarı. Bir ara o da 3800 leri gördü mesela.

ryzen düştü değil gerçek fiyatına geldi aslındaApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] örnek 2017 yılında 1800x işlemci ilk 3 bin tl civarı çıktı bir kaç ay sonra 2 bine satıldıApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] Neyse her kesin kendi parası alan alır bana dert değilApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]  bu arada 5600xx 4500 tl ye bile satıldıApple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Şubat 2021; 18:27:4 >
  • arkadaşlar amazondan telefonu taksitle alan oldu mu hiç ? MH bugün taksit gösteriyor ama peşin çekiyor falan dedi var mı tecrübe eden ?

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Ben aldım 6 taksit olarak çekildi . Ekstrede beyaz eşya alışveriş 6 taksit olarak yansıdı.

• MarkaMotors kullanıcısına yanıt
    Mh uyduruyor yine her zamanki gibi. Taksitte iptal oldu sanıyorum geri de gelmeyecek.
  • Flakes kullanıcısına yanıt

12 serisinde hızlı şarj 20 watt ve üzerinde sunuluyor yazılımsal olarak kısıtlı

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

buyur kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: mete445

buyur kardeşim

Burada Apple'ın demek istediği; max verim için 20W tavsiye edildiğidir (satış ve pazarlama taktikleri). Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

*12-15W şarj adaptörleri ile 12 ve 12 Pro modellerini hızlı şarj ettim, süre dışında herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. İnternette de zaten benzer videoları arayan herkes görebilir. Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

*MagSafe için de tavsiye edilen yine 20W'dır (gücü 15W olmasına rağmen). Fakat 18-15-12W ile de istenirse kullanılabilir. Sadece şarj süresi uzar.

*O ibare dikkatlice tekrar okunursa, 20W haricinde adaptörler ile hızlı şarj olmaz gibi bir ibare yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Şubat 2021; 11:26:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mete445

12 serisinde hızlı şarj 20 watt ve üzerinde sunuluyor yazılımsal olarak kısıtlı

@Flakes Kısıtlı olma gibi bir durum yok, tamamen yanlış bilgi veya yanlış anlaşılma. Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• cemsch C kullanıcısına yanıt

Modem ayarlarını değiştirmelisin. Ben de aynı sorunu yaşadım, çözümü burada paylaşılan bir postta buldum.

• 12 ve 12 pro arasındaki 4000 lira farka değer mi?

Şarj olmasıyla ilgili bir durum yok hızlı şarjdan bahsettim zaten konuyu saptırma

kardeşim yayınlanan bilgi bu şekilde ben cihazı ilk gün alanlardanım apple müşteri hizmetleri de 18w alırsanız hızlı şarj desteğiniz olmaz bilgisini paylaştı ortada kesin bir bilgi var üstüne hala inatla yanlış bilgi diye ısrar ediyorsun :)

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.