Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ugurozturk92 , Ugurozturk92 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.890
Cevap
483
Favori
2.595.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herhangi bir servis kaydı açmadı.Ekim ayına kadar süre var.Telefonla konuşmamız ve uzaktan erişimi kayıtsa bilemiyorum.Bende Apple store a götürmeyi düşünüyorum,bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P1vsCPU kullanıcısına yanıt

Bencede riske gerek yok.Bayramdan sonra biraz sakinleşir ortalık.Sizin için en mantıklı akasya.

• icemy İ kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam, bayram sonrasinda bakacagiz artik duruma. Zaten storelar ne zaman acilacak o da mechul, o zaman acilirsa artik gotururuz. Hizlicana durumu cozeceklerini dusunuyorum.

• iphone 7 soketim temassızlık yapıyor. içi temiz toz parçası yok. ne yapmam gerekir telefon bir şarj oluyor bir olmuyor.. apple yetkili servisleri tamir ediyor mu? daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

daha bir ay önce akasya'dan yeni pil taktırmıştım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdaminTeki -- 16 Nisan 2021; 10:2:41 >
  • Evet arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum. iPhone 11 64 gb kırmızı renk alarak bu süreci de atlattık. Çok kurcalamaya fırsatım olmadı ama cihaz 7 plustan sonra hızlı geldi bana. Birkaç ipucu bakıyorum, videolar izliyorum uzun ömürlü olsun diye. Bence sürümden kaynaklı şarjı çok dayanmayacak izlenimi verdi bana umarım yanılırım, telefonu gün içinde aşırı kullanmıyorum çalıştığım için ama bakalım daha yeni aldım göreceğiz. Yoğun kullanımda 1 günü çıkarsın yeterli.  

Bu iyileştirilmiş pil şarjı özelliği gibi özellikleri kullanmamı tavsiye eder misiniz pil ömrü için ?

• Cail.lou kullanıcısına yanıt
    Bence kullanılmalı. Çünkü pilin yıpranmasını geciktirdiği belirtiliyor. Dolayısıyla pil sağlığına olumlu etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cail.lou

Evet arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum. iPhone 11 64 gb kırmızı renk alarak bu süreci de atlattık. Çok kurcalamaya fırsatım olmadı ama cihaz 7 plustan sonra hızlı geldi bana. Birkaç ipucu bakıyorum, videolar izliyorum uzun ömürlü olsun diye. Bence sürümden kaynaklı şarjı çok dayanmayacak izlenimi verdi bana umarım yanılırım, telefonu gün içinde aşırı kullanmıyorum çalıştığım için ama bakalım daha yeni aldım göreceğiz. Yoğun kullanımda 1 günü çıkarsın yeterli.  

Bu iyileştirilmiş pil şarjı özelliği gibi özellikleri kullanmamı tavsiye eder misiniz pil ömrü için ?

Akşam bırakıp sabah alıyorsanız isteğiniz dahilinde kullanabilirsiniz, şarj dolduğunda zaten kendim çekiyorum, geceleri şarja takmıyorum derseniz zaten gerek yok diye düşünüyorum.

• bilvolk kullanıcısına yanıt

Başka tavsiye var mı hocam ?

• Arkadaşlar merhabalar, hızlı şarjın batarya sağlığına etkisini değerlendirecek arkadaş var mı acaba ?? Kullandıktan sonra batarya sağlığı aşağı doğru hızla iniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

iphone 7 soketim temassızlık yapıyor. içi temiz toz parçası yok. ne yapmam gerekir telefon bir şarj oluyor bir olmuyor.. apple yetkili servisleri tamir ediyor mu? daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

daha bir ay önce akasya'dan yeni pil taktırmıştım :(

Şarj kablonuzun ucu bozulmuş olabilir mi? Başka bir kablo ile denediniz mi acaba?
  • tt38 T kullanıcısına yanıt

denedim. evde dört tane orijinal lighting kablo var bir tanesi de sıfır usb type c olandan. ne yazık ki hepsinde yaklaşık olarak aynı davranışı yapıyor zar zor şarj oluyor.

• İphone 11 pronun sıfırını bulabilen var mı?Teknoloji marketlerinde yok
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt
    hb de mevcut

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

denedim. evde dört tane orijinal lighting kablo var bir tanesi de sıfır usb type c olandan. ne yazık ki hepsinde yaklaşık olarak aynı davranışı yapıyor zar zor şarj oluyor.

O zaman şarj entegresinde problem var demektir.
  • İphone 11 de kasa açıklığı gibi bir sıkıntı yaşayan var mı ? Ocak ayında aldığım telefonumun dün arka camını silerken sanki bir açıklık farkettim.Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama elimi arka cam ve üst köşenin birleştiği yer hizasında kaydırdığım da bariz bir çıkıntı-boşluk gibi bir durum var ve bu hissetiğim boşluk her tarafta mevcut değil.Yakın zamanda alınan başka bir 11 modelini de kontrol ettim ama onda böyle bir durum yok.

• arkadaşlar merhaba sanırım bu konuya ilk mesajım,

iphone 11 pro max kullanıcısıyım,

kılıf kullanmayı pek sevmiyorum, kılıf yerine önerebileceğiniz kaliteli bi arka kaplama var mıdır acaba ?

• teknoman007 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yeşil istedim bakalım..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FaBeRgE kullanıcısına yanıt

eliniz yatkınsa ya da etrafında bu işi düzgün yapan biri varsa kaplama güzel duruyor telefonda.

https://www.papscover.com/apple-iphone-11-pro-max-kaplama

• AdaminTeki kullanıcısına yanıt

hemen hemen bütün telefoncunlar 7 yi söküp tamir edebiliyor hocam.

içinize sinen,düzgün bir esnafa gidip değiştirin.

benim 7 dede pil ve ekran değişimi sonrası sizdeki sorun vardı ama kablodan çıkmıştı bendeki,sonra sattım alan kişidede hiç sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

İphone 11 de kasa açıklığı gibi bir sıkıntı yaşayan var mı ? Ocak ayında aldığım telefonumun dün arka camını silerken sanki bir açıklık farkettim.Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama elimi arka cam ve üst köşenin birleştiği yer hizasında kaydırdığım da bariz bir çıkıntı-boşluk gibi bir durum var ve bu hissetiğim boşluk her tarafta mevcut değil.Yakın zamanda alınan başka bir 11 modelini de kontrol ettim ama onda böyle bir durum yok.

Çok şükür yok bende

• 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.