Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.893
Cevap
481
Favori
2.596.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NextMan--

İphone 11 de kasa açıklığı gibi bir sıkıntı yaşayan var mı ? Ocak ayında aldığım telefonumun dün arka camını silerken sanki bir açıklık farkettim.Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama elimi arka cam ve üst köşenin birleştiği yer hizasında kaydırdığım da bariz bir çıkıntı-boşluk gibi bir durum var ve bu hissetiğim boşluk her tarafta mevcut değil.Yakın zamanda alınan başka bir 11 modelini de kontrol ettim ama onda böyle bir durum yok.

YanlıZ Mart 25 aldım ben yani 20 günlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matherson kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun,İyi günlerde kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

Hayırlı olsun,İyi günlerde kullanın :)

Tşkler

• Arkadaşlar merhaba whatsapp üzerinden gelen görüntülü aramalarda bildirim olarak telefonun sesi çalıyor ve görüntülü arama yazıyor cevaplamak için ekran kilidini açıp whatsappa girmek gerekiyor. Bunu whatsappdan gelen normal sesli arama gibi göremiyor muyuz? Ekran kilidini açmadan cevap verebilmek için.

• Ios 14 güncellemesini hala yapmadım. Yapanlar memnun mu, pil sağlığıyla ilgili problemler çözüldü mü?
  • İPhone 11 ekran değişim programından yararlanan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

Ios 14 güncellemesini hala yapmadım. Yapanlar memnun mu, pil sağlığıyla ilgili problemler çözüldü mü?

İos 14.5 beta 8 kullanıyorum hocam , memnunum akıcı ve batarya olarak da düzelme var.

• Türkiyeden 11 pro aldım kıbrısa getirdiğimde buraya imei kaydı yaptırdığımda türkiyedeki imeim siliniyormu yani TR ye döndüğümde tekrar imei kaydı yaptırmam gerekiyormu?

• kral1840 kullanıcısına yanıt

tesekkürler. bakalım şimdilik idare ettiği kadar gitsin kürdanla direkt pinleri sürttürdüm biraz daha iyi gibi.

• İphone 11 aldım şarj cihazı için 200TL verip 20W adaptör mü alsam yoksa 380TL’ye kablo + 5W adaptör mü alsam daha iyi? 20W fazla ısınma yapıyor mu özellikle yaz aylarında?

• KafızaHartı kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde kalıyor. Tr ye döndüğünüzde herhangi bir kayıt vb. yapmanıza gerek yok.
  • FurkanKutlu F kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj alırdım şahsen. Bende hızlı şarj da var 5w+kablo da var. Hızlı şarj hayat kurtarıyor. Öbüründe çok ciddi anlamda yavaş doluyor.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Bi gelemedi şunun nihai sürümü. Zaten haziranda ios 15 gelecek sanırım. Sıfır kurulum mu yapsam yoksa 15 i bekleyip onda mı sıfır kurulum yapsam bilemedim.
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Sürüm güncellemede ben şöyle bir yol izliyorum kendimce: iapplebyte adlı youtube kanalında her yeni ios sürümünün performans ve batarya testleri yapılıyor. Eğer yeni sürümün batarya performansı iyiyse itunes üzerinden o sürüme güncelliyorum. İos 15 yayınlanır yayınlanmaz geçmenizi hiç tavsiye etmem. İlk sürümler çok sorunlu olur.
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt

Peki yazın ısınma sorunu yaşıyor musunuz? 5W ile arada sıcaklık farkı oluyor mu?

• FurkanKutlu F kullanıcısına yanıt
    Şarj olurken tabiki daha fazla ısınıyor. Ancak günlük kullanımda bi değişiklik yok.
  • bilvolk kullanıcısına yanıt
    Ben de geçmeyi düşünmüyorum hocam hemen. Oturuncaya kadar en az 2 ay lazım.
  • samsung A71'i satıp aranıza katıldım.

hayırlısı bakalım.

iphone 11 128.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 18 Nisan 2021; 19:56:46 >
  • 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.