Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede öyle. Text message yazıyor. Yazılım ile alakalı bir durum bence.
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha çok iyiydi bu
  • @USAEA bu tip markasını fazla bilmediğimiz uygun fiyatlı ürünlerden güzel olanları kullanıcılarının tavsiyeleriyle almak güzel, öneri için teşekkürler. Lakin arkadaşın birisi 11 tl'ye aldığını söylemiş, 60 tl fazla mı olur acaba? İnternette birçok marka var 20-30'liradan başlayan şekilde. İndirim beklesem mi bir süre bilemedim.

@bilgennyk Öneri için teşekkürler hocam, Spigen hep aklımdaydı aslında ama biraz tuzlu diye çekiniyordum baktım diğerleri de pahalı. Her türlü vereceksek hiç değilse Spigen Baseus gibi bilindik firmalara yönelmek iyi. Bunu almayı düşünürüm.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane almıştım tanesi 55e gelmişti spigenin. İndirim kovalayın hocam.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Şu an cihazın üzerinde 1 yılını dolduran, telefonu aldığımdan beri üzerinde olan esnek bir ekran koruyucu var. Çok iyi bir şey değil Ancak çok da aciliyeti yok zaten de hocam, o yüzden spigen indirimi kovalayacağım. Bu sürede belki birkaç ucuz cam varyantı denerim ama spigen denk getirince mutlaka alacağım.
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Spigen alma ben 3 defadır aldım 3 ünde de en küçük bir darbede anında çatladı iphone 11 de şuan da ekranda koruyucu cam yok araştırıyorum marka
  • Luttarte kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler hocam. Muhtemelen güncelleme ile değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
    Youtubeda böyle bir sıkıntı var. Ayarlar sekmesini kapatsamda çıkıyor. Youtube u da açıp kapattım yine gitmedi
  • phonephone000 P kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bu yorumlar da akıl karıştırıyor, aslında bana kalsa en ucuzunu alıp geçeceğim.
  • Arkadaşlar, bir süredir iPhone 11 ile ilgili araştırmalar yapıyorum. XR ve 11 arasında kaldım ama aklımda kalan bir şey var bununla ilgili. Son zamanlarda iPhone 11 satın alıp, bir sorun ile karşılaşan oldu mu? Bazı yerlerde okudum, pil sağlığı biraz hızlı azalıyormuş gibi şeyler konuşuluyordu. Bu veya benzeri bir kronik sorunu var mı bu cihazın? Teşekkürler Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• ahmetgonulx kullanıcısına yanıt

Ocak sonunda almıştım Aralık ta sattım , oynadığım pili baya somuren tek bir oyun var buna rağmen sattığımda 93 den 91 e yeni inmişti pil sağlığı.. 12 aldım da 1-2 aylık 11 pro bulursam mantıklı bir fiyata 11 pro ya geçeceğim .11 varken Xr düşünmeyin derim ben maddi durumunuz el veriyorsa tabi ki

• 12 yi neden böyle yapmışlar anlamadım , telefon iphone 5 in hormonlusu gibi ... 11 pro ve devamında ise özgünlük var , sanki 12 de kafaları karışmış gibi ... 12 de hele ki o yan gold kısımlar yok mu , basit ucuz çin malına benziyor , 11 pro ve devamı çok değerlenir diyorum ben , 13 çıkana kadar 🙂

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

hocam hafıza arttıkça telefonun hızıda artıyor diyorlar buda güzel ayrıntı bence. seneyede yeni modellerde 1 tb model çıkacagını düşünürsek 128 gbda yavaş yavaş kalkacak demektir.

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt

12 den 11 proya pil nedeniyle mi geçiyorsunuz.

• arkadaşlar merhaba, kısmet olursa çarşamba günü 11 alarak aranıza katılacağım :) fakat aklımda kalan bir soru var. Ekranı değişmiş 11 ler uyarı veriyomuş ayarlar bölümünde bu doğru mu ? ekranı değiştiren var mı aranızda hiç

• phonephone000 P kullanıcısına yanıt
    Baseus kullanıyorum hocam xs max ile, bir buçuk senedir aynı cam, tam kaplayan, iyidir malları.
  • Xs ten 11 pro ya geçicem, ios 13 te pil olayı baya iyiydi 11 pro da hala öyle mi yoksa yine kırptılar mı? Bi aklımda 12 de hemen hemen aynı para tamam kasa dandik ama daha güncel bazı özellikler
  • Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum daha önce de benzer bir soru sormuştum ama. Telefonun şarjını ilk gün bitiremeyip ikinci güne bırakınca şarjı daha hızlı tükeniyor fakat bazen durduk yere %2 düştüğü oluyor şarj yüzdesinin. Bu durumla karşılaşan oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.