Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde iphon hafıza resmini atar misin
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

49 gbmış hatta
  • vsnctchr kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Sizin fotolarınızın iphonunuzda 1/10 oranında ortalama yer kaplaması lazım yani 4gb civarı. İclouddaki foto ve videoların iphonda sadece ön izlemeleri gözükür. Senkronize edilmemiş video veya fotolarınız olabilir mi ? Yani sonucda size yukarda resimde paylaştım. 30gb video ve foto 1,87 GB yer kaplanır 1/10 dan bile az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 3 Ocak 2021; 19:53:45 >
  • evet, 12k fotoğraf daha senkronize edilmedi iclouda, tamamı bitince mi küçülüyor boyut acaba anlamadım
    Bak hocam senin tüm herseyin senkronize edildikten sonra fotoların iPhone’unda kaplayacağı alan 3gb I geçmez eğer fotoların 49 GB ise. İcloudunda atıyorum ortalama 100gb foto video olsa bile iphona yansıyacağı 10 GB bile değil. Yani 100gb video ve foto oha yani ( size demiyorum yanlış anlamayın )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 3 Ocak 2021; 19:58:46 >
  • o zaman tüm medya senkronize olduktan sonra kapladığı alan düşecek diyorsunuz yani
    Aynen öyle ama sizin 12k foto ne kadar zamanda senkronize olur bilemem :)
  • teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için
    Rica ederim
  • Merhabalar, 11 için ekranı tam kaplayan bir cam almak istiyorum. Baseus’un şu ürününü gördüm bunu almak istiyorum ama daha iyisi varsa onu almak isterim. Önerisi olan var mı acaba?
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 3 Ocak 2021; 20:41:6 >
  • Ben 512 gb telefonum için 512 gb icloud almak isterim para var huzur var, kullanmasamda dursun.
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Spada iPhone 11 Ekran Koruyucu Temperli, Cam Şeffafhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07ZCBBJT2/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_eXG8Fb0S01DA5?_encoding=UTF8&psc=1

Bunu kullanıyorum 3 cihazdada çok memnunum.
  • Bu arada iphone 11 pro max , hiçbir tekno markette yok , gsm şirketlerinde de yok. Ayrıca iphone'un kendi sitesinde de kaldırılmış (iphone 12 satsın diye yapıyorlarmış sanırım) . Amazondan almaktan vazgeçtim , bazı kullanıcılar memnun kalmamışlar .
    Ya yerel telefonculara bakacağım yada tek tek turkcell vodafone bayii gezmem gerekecek .
    Bu arada beko ve arçeliklerde de yok , neye elimi atsam kuruyor ya , geçen hafta araç alacakkende böyle oldu ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: USAEA

Spada iPhone 11 Ekran Koruyucu Temperli, Cam Şeffafhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07ZCBBJT2/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_eXG8Fb0S01DA5?_encoding=UTF8&psc=1

Bunu kullanıyorum 3 cihazdada çok memnunum.

11 liraya almıştım 2 ay önce. 60 lira olmuşApple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Başka ürüne bakma

Spigen Apple iPhone 11 / iPhone XR Cam Ekran Koruyucu Tam Kaplayan Full Cover Black - 064GL25233https://www.amazon.com.tr/dp/B07HGXKZNL/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_wJH8FbQAX081Z?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 3 Ocak 2021; 22:20:15 >
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    512 lik paket yok üstadım maho ağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 3 Ocak 2021; 22:30:46 >
  • Luttarte kullanıcısına yanıt

Üç aşağı beş yukarı benimde aynı üç ay kırk iki döngü 97 pil sağlığı normal aslında öyle kafaya takmamak lazım :)

• İos 14 kullanan arkadaşlar bir bakabilirler mi?

Ekran kapalıyken sms geldiğinde face id yüzünüzü algılayana kadar kilit ekranında mesajı gönderen kişi ya da numaranın alt kısmında "Text message" mi yazıyor?

İos 13'te Türkçe idi şimdi böyle yazıyor bende.

Bana göre büyük bir sorun. Cihazı sıfırladım, yedeklemeden yeni bir iphone olarak kurdum ama değişmedi. Olmamalıydı, acaba bir ayarda mı eksiğim var bilememekteyim.

Denerseniz sevinirim.

• huseyingoksel H kullanıcısına yanıt
    Artık saldım çayıra modundayım :) sizin cihazınızda pro max mi?
  • 
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.