Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esim alanlar dikkat olmali telefonu sıfırlar yada yemilerseniz yeniden 30 TL verip şifre falan almak zorundasınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim ne demek. Ben de bilmiyordum hocam biraz ingilizce araştırınca bir siteden görmüştüm safari geçmişi ve çerezini silince oradaki boyutun azaldığını.
  • Nasıl şarj ediyorsunuz hocam. Yüzde yüz doldurup sıfıra bakar boşalınca mı şarja takıyorsunuz yoksa yüzde 20-80 arası mı şarj ediyorsunuz? Bana biraz fazla gibi geldi. Ben 8 Plus I 3 yıl kullandım ve batarya sağlığı yüzde 83 dü.
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt

Genelde %10 a indirmiyorum dediğim gibi ilk iphone um değil valla batarya sanırım üretim hatası gibi geldi bana

• Entropii kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız
  • ugurcank95 kullanıcısına yanıt
    Kutudan muhtemelen hızlı şarj kablosu çıkıyor. Çıkmayanlarda yazıyor zaten hepsiburada’da... spigen 27w hızlı şarj adaptörünü tavsiye ederim. w kaç olursa olsun telefon ne kadar w alması gerekiyorsa (iphone 11, 18-20w) o kadar alır. fakat adaptör 27w’a kadar destekler.
  • dj_nipo kullanıcısına yanıt
  • Halen %46 şarjım var ve düşük güç modu kullanmadan bu süreyi almak inanılmaz yahu dostlar. Telefonu şarj etmeyi umuttum resmen
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Selamlar 15 ekim de 11 aldım bugün yüzde 99 oldu baba çok çabuk geldi telefonu aktif günlük kullanıyorum oyun oynamıyorum arada powerbank ile şarj ediyorım orj batarya malum düşük amper
    4-5 ay sonra yüzde 99 olmasını bekliyordum neyi yanlış yapıyorum acaba
    Sürüm 14.0.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 26 Kasım 2020; 3:0:46 >
  • Selam bende 16 ekimde ip 11 aldım pil sağlığı yüzde yüz

sürüm 14.2

• Entropii kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Selamlar 15 ekim de 11 aldım bugün yüzde 99 oldu baba çok çabuk geldi telefonu aktif günlük kullanıyorum oyun oynamıyorum arada powerbank ile şarj ediyorım orj batarya malum düşük amper
    4-5 ay sonra yüzde 99 olmasını bekliyordum neyi yanlış yapıyorum acaba
    Sürüm 14.0.1

sıfırla büyük ihtimal düzelir.

• androidden iosa gecince whatsapp konusmalarini nasil aktarabilirim?
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    Hangi yolla sıfırlayayım
  • samimiyureklin S kullanıcısına yanıt
    14.2 pilde iyileştimi 14.0.1 den geçeyim mi pil 40 günde yüzde 99 oldu
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Hocam durduğun kabahat 14.0.1 sıkıntılıydı 14.2'de bir sürü düzeltme yapıldı, pil de iyileştirildi.
  • Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam çok şikayet edeni okumuştum ilk geçtiklerinde,geçsemde 14.2 ye pil herhalde 100 olmaz dimi sağlık
    Hangi yöntemle yükleyeyim sizce sıkıntısız olması için
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Hangi yolla sıfırlayayım

önce sadece ayarları sıfırla hiçbir şey silmeden, bi bak. muhtemelen düzelir.

• neyseneya kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarından mı Bahsediyorsunuz hocam
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Tekrar %100 olacağını sanmam ama temiz kurulum yaparsanız günlük kullanımda farkı hissedersiniz.

100-200 kullanıcının (ki o kadar olduğundan bile şüpheliyim) olduğu bir forumda 3-5 kişi sürüm kötü dedi diye kötü olmaz hocam. Burada 14.2'den memnun olan sayısı da az değil. Kullandığınız uygulamaların sürüme uygunluğu, sürüme göre güncellenmesi vs de çok etki eder. 14.2 için (iPhone 11) "kullanıma göre" 6'yla 8 saat arası ekran süresi alıyorsanız gayet normal.
  • 
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.