Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkür ediyorum açıklaman için
    Ben pek anlamıyorum ıphone den o yüzden sormak istiyorum temiz kurulumu nasıl yapacağım ı tunes üzerinden mi kabaca anlatırmısınız size zahmet faydası olacaksa tqbi geçmek isterim
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Hocam buradan yazılı anlatması uzun olur. Youtube üzerinde 'iPhone nasıl sıfırlanır' diye arama yaptırıp uygulamalı video bulursanız daha rahat yaparsınız. Sıfırlamadan önce verileri nasıl yedekleyeceğinizi de görmüş olursunuz. Çok basit bir işlem.
  • Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok sağolun
  • Hocam biraz fazla düşmemiş mi ? Ben geçen sene ilk çıktığı zaman aldım kasım-aralıktı işte bu zamanlar şu anda benim pil sağlığım %94
  • Selamlar,merak ettiğim bir husus var dostlar.
    Aldığım İphone 11’in kilit tuşunda sanki bir durum var gibi hissediyorum.
    Şöyle ki tuşa bastığınızda hani çıt diye bir ses gelir ya o bende mesela yandaki ses kısma tuşlarında ki gibi belirgin hissedilmiyor.Önceki telim 6s+ ta o çıt çıt olma durumu zaten yoktu birden tuşa basma hissi kaybolmuştu.
    Sizlerdeki durum nedir? Ben mi paranoyaklaştım 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Ağ ayarlarından mı Bahsediyorsunuz hocam

sıfırla ---> tüm ayarları sıfırla.

• erayyo kullanıcısına yanıt

bu sorun bende var hocam, kılıf değil ama iphone 11 için spigenin kamera korumasını aldım. dikkatli şekilde de taktım ama flash ile çekince rezalet çekiyor. bir dünya para verdik kamera koruması aparatına, bayağı can sıkıcı durum.

• Sergenss kullanıcısına yanıt

Bunun cevabını bende merak ediyorum. Bende de 10 tl lik ithink var migrostan almıştım ama fena şekilde parmak izi tutuyor. Onun yerine başka bir ürün alacağım. yine ithink'in 25-30 tl lik modelleri var, spigen var ve case4u var. hangisini tercih etsem bilemedim.

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Yani ben arada 80-90 lira fark olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Ama buna rağmen kalkıp cihaza 7k para veripte koruyucuyudan kısmak mantıklı gelmiyor o sebeple spigen alacağım sanırım. Şimdiye kadar çoğu ürünü spigen kullandım ve markadan memnunum.
  • 24 Kasım'da hepsiburada'dan iPhone 11 128GB sipariş etmiştim, bugün geldi.

Herkes 14.2'den şikayet etmiş pile zarar veriyor diye. Telefonu güncellemek istemiyordum ama telefonu kurarken zorunlu güncelletti. Eski sürümlere dönme imkanımız var mı?

• AkSakalım kullanıcısına yanıt
    Malesef,imzalar kapandığı için mümkün değil.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt

Aynısından ben de kullanıyorum hocam ama herhangi bir parlama yansıma vs. yaşamadım şimdiye kadar. Takarken araya toz vs. kaçırmış olma ihtimaliniz var mı?

• Selamlar arkadaşlar. 11 pro max kullanıyorum. Hücresel veri ağım açık Instagram da gezerken whatsappdan atılan bir mesaj bildirimi zamanında gelmiyor. 18.24 de atılan mesaj en erken 18.27 de geliyor. Kullanım yaparken dikkat eder misiniz? Arka planda açık ve kapalı fark etmiyor. Cihaz durgun konumda internet açıkken ve telefon kilitli konumdayken de başıma geliyor bu durum. Kilitli iken telefon uyanıyor Mesaj bildirimi geliyor ama gelmesi gereken saat ve dakika değil. Sizlerde böyle bir durum var mi? Deneyip haber verirseniz teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufcan9292 -- 28 Kasım 2020; 14:6:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whypic06

Sa 6 ay önce iPhone 11 almıştım gayet memnunum bugün farkettim telefonun kamerasında bir siyah nokta çıkıyor eski çektiğim fotoğraflara baktım böyle bir sorun yokmuş. Acaba sorun ne olabilir garantiye göndersem değişim yapılır mı

gürgençlere telefonumu teslim ettim. 5 gün sonra donanımsal sorun olduğu ve üst kameranın değiştiği bildilirdi . Bende bugün gittim telefonumu aldım orda kimseyle tartışmaya girmedim. Yarın tüketici hakem heyetine başvurup değişim talep edeceğim. Çok büyük ihtimal yaptığım araştırmalara başkalarının tecrübelerine göre telefonum hakkında değişim kararı çıkacağını düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AkSakalım

24 Kasım'da hepsiburada'dan iPhone 11 128GB sipariş etmiştim, bugün geldi.

Herkes 14.2'den şikayet etmiş pile zarar veriyor diye. Telefonu güncellemek istemiyordum ama telefonu kurarken zorunlu güncelletti. Eski sürümlere dönme imkanımız var mı?

ios14 sürümleri arasında stabil olan bana göre 14.2 ama geri dönme imkanı yok.Kötü değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 26 Kasım 2020; 20:16:20 >
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    case4u değil ama telefoncularda satılan standart bir ekran koruyucu taktırmıştım ilk aldığımda. nemi yüksek bir yere bir hafta seyahat ettim, ekran koruyucu kendi kendine kalktı 😂 daha sonra spigen'in 2'li paketteki takma aparatı da olan modelini aldım. (AlignMaster adlı model) kutunun içinden çıkan yardımcı aparatı sayesinde çok kolay şekilde ve sıfır hata ile montajını yaptım. 2 aydan fazla oldu ilk günkü gibi duruyor. bence ödenen parayı sonuna kadar hakediyor. Tercihiniz spigen'den yana olsun derim ben. 7-8 bin liralık cihazlar için bu ekran koruyucularına verilen para değer.
  • Arkadaşlar iphone 11 aldım bugün ilk kez ios kullanıcam samsung s8 den geçicem. Umarım pil ve kamera yönünden beni tatmin eder.

Telefonu henüz açmadım mağazadan aldım eve getirdim kutusunda duruyor. Şunu yap diyeceğiniz bir şey var mi ve ogrendigim kadarıyla ios 14 sürümünde wi-fi de sıkıntı varmış sanırım ios 13 den 14 e güncelliyim mi bekliyim mi

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    8 yıldır iphone kullanıyorum, her zaman güncelleme gelir gelmez güncelledim. Ben sorun yaşamadım ama bu sizin de sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor. İçiniz nasıl rahat edecekse o şekilde kullanın. Güncelleme yapmayacaksınız otomatik güncellemeyi kapatmayı unutmayın
  • Şuan 6saat40dakika ekran süresi var ve daha %38 şarjım var gün içinde aktif bir şekilde sosyal medya kullanımı ile bu süre normal mi ? Cihaz iphone 11 sürüm 14.2
  • erayyo kullanıcısına yanıt
    %38 şarjınız olmasına rağmen 6 saat 40 dakika almışsınız gayet iyi bir değer bence
  • 
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.