Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bilgilenmek için soruyorum neden değişim olacağını düşünüyorsunuz? Garanti zaten var olan sorunu onarmak, tamir etmek veya parça değiştirmek için değil mi? Cihazı değiştirmeleri için kanun var mı bu konu hakkında?
  • Arkadaşlar yeni iPhone 11 aldım, yüz tanıma ile ekran açılıyor fakat yinede ekranı açmak için yukarı kaydır yapmak gerekiyor, yüz tanıma ile açtıktan sonra kaydırarak açmaya gerek kalmadan direk açılabilir bir ayar var mı, baktım bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasson -- 26 Kasım 2020; 22:5:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt
    Arkadaş cihazı yeni aldıysa ve paketten bu sorunla çıktıysa onarım kabul edilemez bence. Değişim istemek en doğal hakkı diye düşünüyorum zira defolu ürün satılmış oluyor.
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    6 ay önce alınmış cihaz
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Bu durumda benim söylediklerim geçerli değil hocam
  • gece telefonu şarjda bıraksam sorun olur mu pil sağlığı için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Arkadaşlar yeni iPhone 11 aldım, yüz tanıma ile ekran açılıyor fakat yinede ekranı açmak için yukarı kaydır yapmak gerekiyor, yüz tanıma ile açtıktan sonra kaydırarak açmaya gerek kalmadan direk açılabilir bir ayar var mı, baktım bulamadim
    Maalesef yok.
  • tt38 T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• vsnctchr kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam yabancı kaynaklarda videolarda izlediğim insanlar hep özellikle iyileştirilmiş pil şarjı özelliğini açıp telefonu gece şarj etmenin gün içinde şarj etmekten daha yararlı olduğunu söylüyorlar
  • erayyo kullanıcısına yanıt
    harikaymış o zaman sağolun hocam
  • Don Corleeone kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3 ay kadar önce Ağustos’un 10’un da aldım telefonu, şuan pil bende de %94 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 27 Kasım 2020; 0:17:31 >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt

Tüketiciye malın teslim tarihinden itibaren 6 ay içinde ortaya çıkan ayıbınmal üzerinde teslim tarihinde var olduğu kabul edilir. Bu şekilde teslim tarihinden itibaren 6 ay içinde çıkan ayıbın ispat yükümlülüğü satıcıya aittir. 6 ay sonra ortaya çıkan ayıpların ispatı ise tüketiciye aittir.

Ben 7 ay farkettim ama eskiye dönük fotoğraflarda da var. Eski fotoğraflarla beraber dilekçe yazıp başvuruda bulundum. Bakalım sonucu göreceğiz

• arkadaşlar şöyle kaliteli ve pil sağlığına zarar vermeyecek şarj ünitesi (orjinali inanılmaz yavaş dolduruyor hakikaten) bir de aynı şekilde araç içi şarj kiti tavsiye eder misiniz?
  • Private browser videoları nereye indiriyor puhu tv de videoya tıklayınca download yazısı çıkıyor ve video oynatılmaya başlıyor. Nasıl yapılıyor bi bilen tarif etse

• Hepsiburada'dan alınca kulaklık ve şarj aleti çıkıyor mu?
  • Bir de XR'ye 6 vermek yerine buna 7 verilir mi? Bin lira farka değer mi?
  • Pil ve kamera performansı ip 11 geçmek için yeterli sebebler arasında bence tabiki yeni işlemcide unutulmamalıdır

• Piliniz için en sağlıklısı aslında kutudan çıkan 5w adaptör ile şarj etmek. Tavsiyem acil durumlar için hızlı şarj adaptörü alıp lazım olduğunda kullanmak. Marka olarak Anker-Spigen-Ugreen tavsiye ederim. Minimum 18w type-c girişli olanlardan alabilirsiniz. 18w üzeri alacağınız performans olarak çok fark etmez sadece daha fazla para vermiş olursunuz.
  • Beyler ekran görüntüsü alırken tam boyda nasıl alıyoruz ? Çentikli olan görüntü istiyorum. Var mı bilen ?
  • 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.