Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok üstat ne Wi-Fi si telefonu Nokia 5110 modunda kullanıyorum. Gece bir de rahatsız etme moduna alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde şu görüntüyü yorumlar mısnız bana arkadaşlar. Şuan % 55 şarjım var. Bu değer iyi mi ne dersiniz?
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Hayatt pahalı ödemeye değmez ben 5 liralık kullanıyorum
  • goyildirim G kullanıcısına yanıt

Peki o şekilde yüzde 7 düşmesi normal mi ios 14 mi yükledin ki

• fotoburak F kullanıcısına yanıt

Bana sorarsanız kesinlikle normal değil. Zaten 14.2 ye yseltmiştim. Belki yüklemede yanlış bir şeyler olmuştur diye yeniden kurulum yaptım. Keşke orjinal gelen sürüm ile devam etseydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Bu bahsettiğiniz taksit seçenekleri nerede yapılıyor? Çünkü hepsiburada ticari karta taksiti tamamen kaldırdığını iletti bana.

hepsiburada sitesinde kart numaranızı girince seçeneklerde çıkıyor.garanti bonus 3 taksit,işbank maksimum 18 aya kadar 4 ay vade farksız olatak ve yapıkredi 6 taksit gördüm,fiyattan dolayı henüz almadım 3 adet alacağım çünkü iyi bir fiyat yakalarız insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleTalk

Migros’tan 6800 tl ye iPhone 11 64 GB almaya karar verdim. Fakat Migros’taki gorevli bu urunun Mobiltel iletisim ithalatcı firma garantili oldugunu soyledi boyle bir sey mumkun mu ? Apple ithalatcı firma garantili ürünlerin satısına izin vermiyor seklinde biliyordum. Arıza vb. Bir sorun çıkarsa Mobiltel ithalatçı firma ile mi muhatap olacağım ?

Bi gelişme var mı ?

• Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için dikkate alacağım
  • Merhabalar. IPhone 11 çift hat çalıştırıyor mu acaba. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • experhtc E kullanıcısına yanıt
    1i normal sim öteki de e-sim (şimdilik sadece Vodafone) olmak üzere çift hat çalıştırıyor.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Yani anladığım kadarıyla 1 türkcell 1 Vodafone aynı anda çalışıyor.
  • experhtc E kullanıcısına yanıt
    Evet ama vodafoneun e-sim olması lazım. Rica ederim
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hocam ama sıkıntı şu %20de 2 defa veriyor %10 da 2 defa veriyor xd birde bugün saat 12.30 gibi şarjdan çıkardım %91 şu anda %30 normalmidir? Peki bu pil korumaysa eğer şarjı yüzde yüze tamamla butonu çıkması gerekmiyor mu ekranda nette öyle yazıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Case4u ekran koruyucu 9tl
    Spigen ekran koruyucu 70-90tl

Cidden aralarındaki fiyat kadar fark var mı acaba aralarında tecrübe eden var mı?

Hocam ben case 4u kullanıyorum. İndirimsiz 25 tl ye almıştım gayet memnunum.

Ekran gayet kaygan, kaliteyi bozmuyor ve park izi tutmuyor ve sağlam. 9 tlye bence çok iyi ben de almayı düşünüyorum birkaç tane. Tavsiye ederim arada 80 tllik fark bence olamaz.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

bahsettiğiniz şekilde kullandığımda, telefonda hangi operatörün internetini kullanacağımı seçebiliyormuyum? Mesela interneti GB'ı az olan hattımdan değil de GB'ı çok olan hattımdan kullanmak istiyorum. Bu mümkün mü?

• İphone 11 alalı 4,5 ay oldu

pil sağlığı geçen hafta %94 e yeni düşmüştü bugün %93 olmuş. Çoğu iphone kullandım ama bu derece düşen hiçbi cihazım olmadı. Bundan önce 7 plus vardı 2 senede pil sağlığı %89 la bırakmıştım.

ne yapmam lazım servis e mi göstereyim ki ?

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 25 Kasım 2020; 22:25:28 >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun yeni aldığım iphone 11 de var. Google uygulamasını 15 dakikaya indirebildim.hattım turkcell
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Yani kullanılıyordur diye düşünüyorum. Ben denemedim ama yabancı kaynakları araştırmanda fayda var
  • Arkadaşlar iphone 11 alma arefesindeyim. Fakat kafamda soru işaretleri var. Yeni cihazlar kulaklık ve şarj aletiyle çıkıyor mu? Eğer çıkmıyor ise nasıl bir şarj aleti almamı önerirsiniz. Yani 20w adaptör mü, normal 5w adaptör mü? Bir de hızlı şarj adaptörü alırsam kutudan çıkan kablo hızlı şarjı destekler mi?

Orjinal mi önerirsiniz spigen vs. markaları mı?

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bir durum ile karşılaşmadım. Ben çok memnunum bu kılıftan.
  • 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.