Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibariyle 11 alarak tekrardan döndüm IOS keyfine

Beyaz rengini aldım, çok tereddüt etmiştim ama açıkcası beğendim beyaz kasayı. Şeffaf kılıfla çok şık duruyor.
  • iphone 11 veya S20 arasında kalan yada ıkısını kullanan varmı hangisi tercih edilir ?
  • SxDark kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2 kez Android'e geçtim. Yana yakıla geri iphone'a döndüm.

Tamamen zevk ve tercih meselesi aslında. Android'in en amiral cihazı bile bi bakıyorsunuz arkada progra çalıştırmş, güncelleme almamış gibi sıkıntılar yaratıyor.

Bir de değişmeyen gerçek var ki Apple ürünlerine ülkemizde altın muamelesi yapılıyor.
    Satmak istediğiniz an alıcısı çıkıyor
  • Ben de şu anda android ten ios a geçtim. Sistem çalışma prensipleri tamamen farklı geliyor ve benim için şu an aşırı işkence, işlemleri yapmak çalışan uygulamalar arası geçiş yapmak ve ekran bölmek gibi işlemleri doğru dürüst yapamadığım için çok sıkıntı çekiyorum. şu whatsapp ı da taşıyabilseydim iyi olurdu. Ama malesef bir türlü mümkün olmadı.
  • Arkadaslar pili yuzde yuz sarj ettikten sonra direk dusuk guc moduna alsak ve telefonu surekli dusuk guc modunda kullansak bir eksisi bir zarari olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube güncelleme gelmiş sanırım. Bir video açıp başka bir uygulamaya girdiğimde arka planda tutamıyor yeniden başlatıyor.

• sencerd S kullanıcısına yanıt
    Whatsapp verilerini bir takım 3. Parti uygulamalar ile taşıyorlardı bir yerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

Benimki 93 e dustu , 2019 kasim dan beri kullaniyorum
    Bende aynı şekilde Kasım ayında almıştım , 93 şuan - Promax
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Bilindigi kadariyla telefonu dusuk guc modunda kullanmak batarya icin zararli. ben hic kullanmiyorum dusuk guc modunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunu çok araştırmıştım ama bulamadım hiç bir sitede.
    ben de tüm iphone larımı düşük modda kullanıyordum, inanılmaz pil ömürleri alamadım mesela
    herkesin 6 aylık iphone'unda pil ömrü %100 iken benimkisi 98 fln olurdu
  • Haziran başından beri kullanıyorum, ip11
    98 e düştü yüzdesi

Asıl önemli olan Uzun sürede ne kadar düşecek, pillerde yüzde birkaç +- oluyor zaten hiçbiri tam x mah değil.

7-8. Ayda da yüzde 98-97 de kalırsa bu sıkıntı olmaz ama düşüş oldukça devam ederse pilde biraz sıkıntı vardır.

Daha önceki telefonum ip6 da ilk aldığımdaki pil aşırı kötüydü 1 senede berbat olmuştu, servise verdim, değişim yaptılar sonra 4 sene kullandım, pili öncekine göre oldukça iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Dr.Fone uygulaması, yani en ünlüsü şu anda o ve yapmaya çalıştım ancak olmadı. En sonunda kafamın tası attı.
  • Telefonunuzun garantisi bitmeye yakin servise verip bataryanizi degistirebiliyorsunuz diye biliyorum ucretsiz bir sekilde. Bu sekilde yapilir ise daha uzun sure kullanim saglar bu cihazlar kezâ ben iPhone 6S Plus i 4 bucuk sene hic bataryayi degismeden kullandim yine cat pat idare ediyordu.

• amazonda 128 gb siyah kalmamış. stoklara tekrar yükleniyor mu ?
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, 3 gün önce 11 Pro aldim vatan bilgisiyardan. Aldiktan sonra arka cam ve kasanin birlesiminde bariz kasa acikligi keşfettim. Vatan’i aradim; bu tamamen fabrikanın monteleme sırasında meydana gelebilen bir durum olduğunu ve kendi kusurum olmadiği icin kapalı kutusuyla değiştirmek istediğimi ifade ettim. Servise gider dediler. 2-3 günlük cihazı servise elbette vermeyeceğim. şikayetvar’a yazdim. Gürgençlere gittim bu donanımsal değil kozmetik dedi geri çevirdi. Sizce ne yapmaliyim? Edirne’de yasiyorum bir hafta sonu Zorlu’ya gitsem sonuc ne olur?

• Hocam fotoğraf varsa paylaşabilir misiniz?
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Tabii, hemen;

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• SxDark kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım elimde iphone 6 16gb var 6 sene oldu heralde çıktığında almıştım. Ozaman 64gb almış olsam hala kullanırdım da iyice kanser etmeye başladı 16gb. iphone 11 çok kaba geldi elime ama 1-2 haftaya alışılmayacak gibi değil ekran zaten sıkıntı olmaz elimdeki ile aynı, prolar çok pahalı.

S20ye bakıyorum s20+ bile alınabiliyor i11 parasına. Aynı kasa olmasa se2020 alıcam ama 5-6 sene daha aynı telefonu görmek bezdirebilir:)
    Bir yandan bekle 12yi öyle al diyorum, bir yandan al en kötü 11 1000tl zarar edersin kullandığına sayarsın değiştirirsin çok beğenirsen yenisini diyorum, bilgisayarı saati derken herşey apple olunca da samsunga neden geçeyim diye eliyorum çok arada kaldım açıkçası :)

Telefonla da ekstra bişey yapmıyorum sosyal medya ve video falan geçecek ama kararsızlık büyük sıkıntı yaratıyor. Alacağım telefonu 5-6 sene kullanırım samsung bu imkanı sağlarmı onda tereddüt ediyorum. Çünkü windows bilgisayarın kasmalarından formatından nefret ettim diye mac almıştım 5-6 senedir sorunsuz kullanıyorum. Aynı şeyleri ters şekilde yaşarmıyım diye tereddütteyim.

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    Her şey apple’sa android e geçmeyin bence
    Özellikle handoff vb gibi cihazlar arssı özellikleri AirDrop u falan kullanıyorsanız safaride sekmeleri paylaşıyorsanız, iphone ile daha rahat olursunuz.
    Aceleniz yok gibi 1-2 ay bekleyin, 12 alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Her şey apple’sa android e geçmeyin bence
    Özellikle handoff vb gibi cihazlar arssı özellikleri AirDrop u falan kullanıyorsanız safaride sekmeleri paylaşıyorsanız, iphone ile daha rahat olursunuz.
    Aceleniz yok gibi 1-2 ay bekleyin, 12 alırsınız
    en büyük avantaj zaten o safari paylaşımları vs.

Bir de apple bizi kolaya alıştırdı iyice aptala anlatır gibi ezberletti dümdüz kullanıyoruz Android camiasına girince uğraşırım tereddütü var.
    büyük ihtimalle bekleyeceğiz gibi 12yi ama fiyatlar bakalım nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.