Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün farkettim sürekli kontrol ederim, %99a düşmüş. Iphone 11

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam telefonu elinden hic düsürmüyor musun yeni telefon bunlar daha %85 nedir
  • Merhaba arkadaslar,

Dun Troy Caddebostan subesinden iPhone 11 satin aldim ve aksam eve geldigimde eski iphoneda ki verileri aktardim 11.

11 inanilmaz isinmaya basladi verileri aktarirken 11 sicak olmasina ragmen 6S Plus telefonumda hic birsey yoktu. Veri aktarimi bitti 11 i biraz kullandim soyle bi sosyal medya whatsapp vs baktim cok kisa oyun bile oynamadim cihaz isiniyor kafayi yiyecegim sarja bakiyorum her kullanimda 2-3 dakikada bir asagiya dusuyor sarj. Pil sagligi yuzde yuz sifir cihaz sonucta.

Bunlar normal mi iphone 11 de bunu yasayanlar var mi ? Yoksa yapmam gereken bir ayar vs kapatmam gereken birseyler mi var bilmedigim bu telefona ozel. Sikintili bir durum ise bu apple a goturecegim direk daha 15 saatlik telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    İnce ayarları diğer kullanıcılar yorum yazar ama, 11 de en sevmediğim olay, ekran parlaklığı yüksek ise ve cpu kullanımı yüksek olan işlemlerde cihaz felaket ısınıyor. Suana kadar kullandığım en ısınan cihaz. Fotograf montajı, 1 el pubg yada 2 el cod mobile girerseniz elleriniz terliyor. Ekrandan dolayı ısınırsa sag altı, işlemciden dolayi da sol üst ısınıyor. Öyleki evde arkadaşların koluna değdiriyorum yakmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 20 Ağustos 2020; 11:13:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

İnce ayarları diğer kullanıcılar yorum yazar ama, 11 de en sevmediğim olay, ekran parlaklığı yüksek ise ve cpu kullanımı yüksek olan işlemlerde cihaz felaket ısınıyor. Suana kadar kullandığım en ısınan cihaz. Fotograf montajı, 1 el pubg yada 2 el cod mobile girerseniz elleriniz terliyor. Ekrandan dolayı ısınırsa sag altı, işlemciden dolayi da sol üst ısınıyor. Öyleki evde arkadaşların koluna değdiriyorum yakmak için
    Yani bu normal durum mu ? Cihazda problem yokmudur diyorsunuz ? 6S Plus ile bunlari yapinca isiniyordu ve gayet normal ama yeni bir cihaz yeni bir teknolojide hala bu sorun devam ediyor ise pes.

İnce ayarlara ulasabilecegim bir link arastirma yapacagim bakalim diger arkadaslarda aydinatirsa sevinirim.

• Arkadaşlar yeri değil ama ;
    Dün operatör değişim müracaatında bulundum(telekomdan,turkcele)
    Kişilere cihaza aktarmam yeterlimi?
    Veri kaybı olmaması için

Sifir telefonun ilk saatlerde isinmasi ve sarjinin cabuk bitmesi dogal. Aktarim yaptiginiz icin bircok ayari, uygulamayi vb. islemi ayni anda yapiyor. Biraz zaman taniyin duzelecektir

Cihazın içerisinde bilesenler yeni yeni aktif oluyor. Bu doğal bir süreç. Bir kaç sarj sonrası tam randıman verir. En fazla 1 hafta içerisinde toparlanması lazım. Eğer hala ısınma devam ediyorsa servise uğramanız iyi olur. Elektronik aletlerin de adaptif olma süreci var. Bilginiz olsun
  • Arkadaşlar telefonuma bir cevapsız arama geldiğinde arama geçmişinde ve bildirim çubuğunda iki cevapsız arama gösteriyor sürekli olarak. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Eski telefonum olan 7 plusı eşim kullanıyor. Aynı durum onda da var. Ancak 7 plusı sııfırlayıp eşimin hesabını açtık o telefonda. Nasıl böyle oluyor, anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Cihazın içerisinde bilesenler yeni yeni aktif oluyor. Bu doğal bir süreç. Bir kaç sarj sonrası tam randıman verir. En fazla 1 hafta içerisinde toparlanması lazım. Eğer hala ısınma devam ediyorsa servise uğramanız iyi olur. Elektronik aletlerin de adaptif olma süreci var. Bilginiz olsun
    Apple ile gorustum ilk 72 saat surecte telefon kendisini yapilandiriyormus bu sebeple normal bir durum dediler icim biraz daha rahatladi en azindan

• Bugün navigasyon açtım. Telefonu arabada tutacağa taktım. Güneş vuruyordu biraz. 15 dk sonra telefon aşırı ısındı ve haritalar uygulaması kapandı. Gideceğim yere 10 dk sonra vardığımda telefon hala aşırı sıcaktı. Ekranda iphone çok ısındı yazısı vardı. Çok canım sıkıldı. Daha 2 aylık cihaz. Ciddi ciddi satıp huawei, samsung falan almayı düşündüm.

• Cihaz gerçekten çok ısınıyor. Sosyal medya hesaplarında 10 dakika gezmeyle bile cihaz ısınır mi arkadaş

• Son zamanlarda çok ısınıyor diyen insanlar çoğaldı normal mi bu durum acaba?
  • Night King kullanıcısına yanıt
    iPhone’un kapalı alanlarda bırakma: Güneş ışıklarının doğrudan vurduğu kapalı bir oda veya araç içinde iPhone’un ısısı yükselebilir ve geçici olarak kullanılmaz hale gelebilir. Özellikle araç içinde ön veya arka camda bulunan iPhone’un aşırı ısınması kuvvetle muhtemeldir.

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Benimki 93 e dustu , 2019 kasim dan beri kullaniyorum

Hocam, zaten güneşin altında kaldıktan sonra ısınması normal değil mi? İnsan bile yanıyor, cihaz ne yapsın... Mümkünse menfeze takılan tutacaklar kullanmanız ısınmanın önüne geçecektir. Yoksa hangi cihazı güneşin altına koysanız ısınır zaten bu mevsimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Hocam, zaten güneşin altında kaldıktan sonra ısınması normal değil mi? İnsan bile yanıyor, cihaz ne yapsın... Mümkünse menfeze takılan tutacaklar kullanmanız ısınmanın önüne geçecektir. Yoksa hangi cihazı güneşin altına koysanız ısınır zaten bu mevsimde.
    Hocam 10-15 dk da telefon ısınıp ekranı kapatır mı? Alev gibiydi telefon.

Hocam, hava sıcaklığına ve güneş ışıklarının yoğunluğuna bağlı bence. Mesela sahile gittiğimde falan telefon güneşte kalırsa ekran parlaklığını falan kısıyor bende de. Aynısını galaxy s10 vardı, o da yapıyordu. Dediğim gibi biz bile dayanamıyoruz ki elektronik aletin ısınması da normal güneş altında ki bir de bu sırada telefonunuz boş durmuyor, sürekli gps sinyali ile konum takip ediyor, işlemler yapıyor falan. Bana çok anormal gibi gelmedi açıkcası. Tavsiyem klima menfezine takılan tutacaklardan almanız olurdu hocam. Bu sayede güneş etkisini yok etmiş olursunuz.

• Siyah ve kırmızı iPhone 11'de boya atması şikayetleri var.Siyah olan galiba burada bir arkadaş yazmıştı.
    Başka arkadaşlar da bu sorun var mı?
    Ben beyaz kullanıyorum , herhangi bir sorun olmadı.https://www.sikayetvar.com/iphone/boya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 21 Ağustos 2020; 11:2:1 >
  • 
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.