Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grimer

Ben de sert kapak kullanıyorum. Sert kapaklar telefona zarar mı veriyor ? Benim kullandığım kılıf Spigen Hybrid NX. Bu kılıfı kullanıp sorun yaşayan var mı ? Şimdi benim de aklıma takıldı. Telefonu kılıftan çıkarırken alt taraflarında hiç pay olmadığı için (öyle de olması gerekiyor. ) hafif kasada aşınma oluyor. Artık plastik olan kısmını ilk olarak ayırıp sonrasında silikon kısmı çıkartıyorum.
    Apple call center ile görüştüm. Cihazın şarj durumunda ısınmasının normal olduğunu söylediler. Uzaktan test de yapıldı bir problem yok dediler. Sert veya silikon kılıf olayını sordum bizim elimizde böyle bir Bilgi yok dediler. Isınma ve geç soğumadan kaynaklı pilin şişmesi olur mu dedim. Pilin şişmesi normal şartlarda mümkün değil ve kılıfla da bir ilgisi yok fabrikasyon olarak hata olabilir ancak dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• True Tone konusunda fikrimi yazayım:

Iphone a geçtikten sonra, daha doğrusu yaklaşık 5 ayın sonunda, gözlerimin daha az yorulduğunu zannediyorum, hissediyorum. Kaşınma, ışıktan rahatsız olma gibi şikayetlerim olurdu. Şu anda bunların geçtiğini söyleyebilirim.

Hem de telefonu elimden düşürmediğim halde. Ortalama 7-8 saat günlük ekran kullanımı olduğu halde.

Bu bence True Tone işinden kaynaklanıyor. Mavi ışık filtresi hepsinde var. Ama True Tone Apple teknolojisi. Ve bence işe yarıyor.

Varsın azıcık sarımtırak görüntü versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Şu anda hangi iPhone’u kullanıyorsunuz bilmiyorum ama benzer şikayetleri ben de oled/amoled ekranlı cihazlarda yaşıyordum. İphone 11’i seçmemde bir etkendi açıkçası ekranının oled olmaması. Oled tabanlı ekranlarda titreme oluyor ve bu gözü yoruyor. Bir süre sonra gözde batma hissi ve kuruluk yaşatıyordu bana özellikle gece kullanımlarında.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Ben Pro Max kullanıyorum. Bu da OLED ama belirgin şekilde şikayetlerim azaldı. Şayet 11 ile devam etseydim demek ki daha bariz olacaktı düzelme.

• Bugün tam 3. ayımı doldurdum iPhone 11'de.
    Çok memnunum telefondan.
    Bugün 3. ayın şerefine herhalde pil sağlığım %99'a düştü.
    Sizce normal mi 3 ayda %1 kayıp?
    Sizlerde durumlar nasıl paylaşırsanız ne kadar sürede nereden nereye gidecek aşağı yukarı fikir sahibi oluruz belki :)
  • trovin T kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj kullanıyor musunuz? Evetse kaç w?

Evetse çok normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

Hızlı şarj kullanıyor musunuz? Evetse kaç w?

Evetse çok normal.
    Hızlı şarzı ayarlardan kapatma özelliği varmıdır ?
    Bunda önce S10plus kullanıyordum onda bu özellik vardı.

Hocam hızlı şarj pil ömrünü etkiliyor. %99’a 4. Ayda düşmesi açıkçası iyi bile

• adela A kullanıcısına yanıt
    İyileştirilmiş pil şarjı denen bir olay var sadece. Direkt kapatma yok hocam

• O zaman adaptöremi değiştirmek gerek.

• Bu telefonu alıcaksan prosunu alıcaksın en azından önceki modelden en büyük farkı 3. kamerası olur, zaten apple her seferinde ufak bir özellik koyup yeni telefon yaptım diye satıyor. Apple logosunu ortalayıp kameraya gece modu getiriyor bu model yeni oluyor. Mesela 8den X'e geçerken telefon tamamen değişti ve bir 8 kullanıcısının X alması mantıklıydı, ama X varken 11 almak mantıklımı bilemedim.
    Normal tabi hocam.
    Benim 11 pro daha 1. ayi doldurmadan 99a dustu. Hem de dikkatli kullanmama ragmen

• Hızlı şarj batarya ömrüne o kadar etki eden bir şey mi ilk kez duyuyorum 3 ayda 99 oldu benimde ve hızlı şarj kullanıyorum. Napıyım bataryam 99a düşmesin diye 4 saatte olan şarjın rezilliğini çekemem

• Arkadaşlar biraderim 1 ay sonra Almanya'dan Türkiye'ye gelecek ,iPhone 11 pro Max 256gb bulmuş açılmamış kapalı kutu, türk parası ile 7700TL ediyor, telefonu almasını söyledim yarın gidip alacak.Türkiye'de pasaport kaydı fiyatı nedir şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 14 Temmuz 2020; 13:20:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    Kayıt yaptırdığın pasaport kiminse hatta onun olmalı ki kullanasın 3 sene süresi olması lazım diyelim aldın açtırdın satmak istiyorsun alacak olan da kendi adına açtırmak zorunda. Ücrette en son 1800 civarıydı

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    şu video size yardımcı olacaktır hocam --->https://www.youtube.com/watch?v=b3-0X-Znvco
    Benim 1 ayda 99’a düştü 3 ay iyimiş 😂

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.