Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarjını neden tamamlasın ben öyle bir işlem yapmamıştım. Direkt başlamıştım kullanmaya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "xs iyi 11 ekranı çöp, telefonda ilk ekrana bakılır,her dakika ekrana bakıyoruz, 11in face id çok kötü iphone se alın bence, 11 alacağınıza xr alın ikisi de aynı xr daha iyi" diyen bir troll vardı hocam. geçen aylarda konudan 27 eylüle kadar uzaklaştırıldı. bu hesap da daha geçen hafta açılmış.hemen profil gizlemiş :) Büyük ihtimalle uzaklaştırmasının kalkmasını bekleyemedi yeni bir üyelik açtı :) troller ölmez şekil değiştirir :)
  • Arkadaşlar bugün 400km yol yaptım. Ağız tadıyla müzik dinleyemedim ya. Spotify 1 şarkı çalıyor, diğerini başlatıyor sonra duruyor. İkide bir araç ile bağlantı koptu. Üstelik Google haritalarda spotify şarkısını bir türlü göstermedi. 7 yıldır bende araç, şimdiye dek böyle birşey görmedim işitmedim.

AppStore a girdim belki güncelleme gelmiştir diye, spotify geçen gün çalışmıyordu ya, hiçbir güncelleme yok. Başına böyle birşey gelen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Spotify bu aralar sıkıntılı uygulamadan kaynaklı

• İphone 11, XR den nasıl daha kötü olabilir ki. Her iki cihazı da kullandım. Evet çok bir fark yok gibi ama iPhone 11 tabiki de daha iyi. Dediğiniz gibi trol olabilir hocam

• Arkaplanda hangi uygulama ne kadar şarj veya bellek harcıyor bunu görebiliyor muyuz

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi uygulama ne kadar yiyor ayarlar >pil den görebilirsin

• Beyler gece yeşili renginde arkada hiç yazı yok dimi? Birde yurtdısı cihszlarda geçici kayıt yazıyor e devlette. Normal kayıtlarda da mı geçiçi yazıyor yoksa sadece geçici kayıtlardamı var o ibare.

• Temassız kredi kartı kullanıyorum. Telefona aktarıp sadece telefonu kullanmak istiyorum. Bu mümkün mü? Yada kulanan varmı

• Gece 5 de sarjdan cekmisim. 4 saat telefon, 1 saat navigasyon, 1 saat facetime ve daha bir cok kullanim. Hala yuzde bes pilim var ve saat 12. iPhone 11 pro max bugune kadar kullandigim en ama en basarili telefon. Sadece pil degil her acidan. Deli gibi kullandim ve tum gunu idare etti bana.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Türkiye’de yok sanırım daha Apple da

• Arkadaşlar merhaba son 1 haftadir şarjım cok cabuk bitiyor.

Dün bu saatte sarjdan cektim ve su an %30 sarjim var. Normalde %45 - 50 arası olurdu.

Bir iki uygulama indirmistim onlardan şüphelenip sildim ancak bir sey değişmedi. Pil menüsünde de anormal bir uygulama vs yok.

Bluetooth kulaklik icin Sony Headphones uygulaması indirmiştim ondan şüpheleniyorum pil menüsünde de görünüyor ama onu silemem maalesef. Ben kullanmadigimda uygulamanın etkinliklerini kisitlayabiliyor muyum?

İphone 11 kullanicisiyim bu arada.

Spotify arkaplanda cok harcamis ama neredeyse hic kullanmadim bile bugün spotify. Bir de safaride ses yazma sebebi nedir? Video vs izlemiyorum safariden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 14 Temmuz 2020; 0:13:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Son bir haftadır telefonu kendi kutusundan çıkan orijinal şarj aletiyle şarj etmek istediğimde yaklaşık 5 dakika sonra sıklıkla “bu aksesuar desteklenmiyor olabilir” şeklinde bir uyarı verip şarjı kesiyor. Uyarıyı da sadece ekranı açıp görebileceğiniz için bir keresinde telefonun şarjı bitip kapanmış halde buldum.

Kablonun ucunda şöyle bir siyahlaşma gözlemledim.

Sorun sizce bundan kaynaklı olabilir mi? Daha önceki iPhonelarımda orijinal kabloyla böyle bir sorunu hiç yaşamadım. Sadece şarj olmayan bir iPhone 6 telefonum olmuştu ve onun da şarj soketinden epey bit pamuk çıkmıştı, meğer kıyafet pamukları orada toplanıp engelleniyormuş şarjı. Ancak şarjı bir süre sonra kesen cihaz da ilk kez görüyorum onca iOS cihaz deneyimimde.

Bu durumda ne yapmam gerek? Cihazı komple mi garantiye vermeliyim yoksa sadece şarj aparatını versem yeterli olur mu?

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ondan hocam, anlamanın en iyi yolu başka kablo ile denemek tabiki.

• Türkiyede çalışmıyor hocam o özellik.

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Spotify ile bende cebelleşiyorum kaç gündür maalesef.

• İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Keyfini sürün hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jesipikmin

iPhone 11 i neden anakonuya eklediniz ki? Ucuz telefon ile pahalı pro ile pro max telefon aynı konuyu mu paylaşacağız?
    Valla birader ben de senin gibi insanlar ile aynı havayı soluduğum için rahatsızım ama yapacak bir şey yok maalesef.

• hellar kullanıcısına yanıt
    Bu özellik Türkiyede aktif değil.

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Üstat spigen var ancak maalesef şuan stoklarda yok.

• 
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.