Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.832
Cevap
481
Favori
2.591.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce konusu geçmişti arkadaşlar. Baseus Wing Case kılıfı Amazon'da tekrar stoğa girmiş. Fiyatı da oldukça uygun gözüküyor 18 tl. Deneme amacıyla aldım 1 adet ben de. Bilginiz olsun.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00E20WX1I/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 14 Temmuz 2020; 14:27:20 >
  • Arkadaşlar merhaba dün yaşadığım sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

müsait olduğunuzda soruma göz atarsanız sevinirim?

Dün 14 beta 2’ye geçtim öncesinde iTunes üzerinden 50gb lık yedek aldım. Sonra tekrar 13.5.1 sürümüne dönüp yedeğimi kurdum. Sıkıntı şu:
    iCloud için fotoğraflarda en iyi depolama seçmiş olmama rağmen hem iCloud ta hem de cihazda fotoğraflar duruyor ve telefon hafızasında 45gb yer kaplıyor. Tüm yolları denedim olmadı. Bildiğiniz bir çözüm var mı?
    Bu arada 50gb lik alan kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    telefonun dolu gözükmesi ios 14de bir bug hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

telefonun dolu gözükmesi ios 14de bir bug hocam
    Onu biliyorum hocam ama benim sorunum ios 13.5.1’e başladı. Hem cihazda hem iCloud da fotoğraflarım duruyor. En iyi depolamayı seçtiğim halde düzelmedi. Dün cihaz hafızam 99gb idi şimdi 52gb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Kayıt yaptırdığın pasaport kiminse hatta onun olmalı ki kullanasın 3 sene süresi olması lazım diyelim aldın açtırdın satmak istiyorsun alacak olan da kendi adına açtırmak zorunda. Ücrette en son 1800 civarıydı
    Oha ben herşeyi eskisi gibi sanıyordum ,meğersem neler değişmiş neler,yuhhh be resmen düdüklüyorlar bizi sisteme bak rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatus45

şu video size yardımcı olacaktır hocam --->https://www.youtube.com/watch?v=b3-0X-Znvco
    İzledim hocam teşekkürler, ağzım açık şok içinde izledim , inanılır gibi değil, 120 liraya gidip kayıt ettiğim günleri hatırlıyorum nereden nereye, şimdi bir de paranın yanında başka başka değişiklikler çıkmış inanılır gibi değil. Hadi 1800 lirayı geçtim bu hat sahibi 3 yıl falan filan nedir bunlar yahu. Bunlar ne yapmaya çalışıyor öldürsünler bizi rahatlasınlar en iyisi.

Keşke iPhone lardada el altından imei atma olayı olsaydıda kurtulsaydık bu zulmden.

• quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Oha ben herşeyi eskisi gibi sanıyordum ,meğersem neler değişmiş neler,yuhhh be resmen düdüklüyorlar bizi sisteme bak rezalet.

Alıntıları Göster
    Zamlardan yakınanlara verilen cevap "ezanlar susmayacak, bayrak inmeyecek"
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Zamanında dedikleri gibi bir bakara bir makara okuruz hemen yola gelirler. Ah ah neden Almanya'dan temelli dönüş yaptım it gibi pişmanım.

• Arkadaşlar hızlı şarj gerekli mi 428 lira verecek kadar çok fark ediyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Don Corleeone kullanıcısına yanıt
    Bu fark nedir?

• adela A kullanıcısına yanıt
    Ne diyon ?

• Don Corleeone kullanıcısına yanıt
    Banamı yazdınız ne diyor diye.

Bi oku mübarek. adam demiş fark ne sen de demişsin fark ne 😂

• vjersin07 kullanıcısına yanıt
    1-Size yazmadım...
    2-Anlamamış olabilirim.58 yaşındayım.
    o rakamın hangi ürünler arasında olduğunu sordum.

Abi, bu arkadasta iphone11 var herhalde. Iphone 11’ler standart sarj aletiyle geliyor ve yavas sarj oluyor. Arkadas 400 lira verip hizli sarj alayim mi, deger mi o kadar vermeye, gercekcen hizli sarj ediyor mu diye sormus.

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

Evet size yazdım ? Soru soruyorum bu fark nedir diyorsunuz ???

• Sonuç olarak hızlı şarj fark ediyor mu diye sorulmuş, ben yanıtlayayım evet şarj süresinde oldukça fark ediyor. Özellikle yarım saatte evden çıkmanız gerektiği zamanlarda hayat kurtarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Corleeone

Arkadaşlar hızlı şarj gerekli mi 428 lira verecek kadar çok fark ediyor mu ?
    12w iPad şarjı bulabilirseniz o da iş görüyor. 40dk da %50 doluyor bu şekilde. Normal şarj 3 saat sürüyormuş.

• 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.