Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mesajınız için teşekkürler ama olmuyor, sola ve sağa sürüklediğimde sekmeyi arkaya alıyor, yukarı sürüklersem ekranın tümüne alıyor, link kısmına uzun basıp diğer sekmeye sürüklersem aynı sekme diğer ekranda da açılıyor ama sürüklediğim sekme kapanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut K. -- 31 Ekim 2019; 20:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir soru sordum. Kimse cevaplamamiş ya .. caniniz sag olsun

• fx500 F kullanıcısına yanıt
    hocam belirttiginiz modele az once baktim, benim kullandigim sizin attiginizin 64gb olan versiyonu. ben cok memnunum ama bu cihaz artik biraz eski kaliyor diyebiliriz. 2017 de cikan bir cihaz ve 4300tl gibi bir fiyat biciliyor suan. bana gore fazla. cihazda hic bir donma kasma yasamiyorum ama suan alicak olsam ipad air 3 veya illa pro olmasi gerekiyorsa ipad 11 256gb alirdim. 64gb depolama, prolar icin cok hos bir kapasite degil ozellikle cizim vs yapanlar icin.ben universitede aktif not alirken ve ders kitabi tasimamak icin kullaniyorum 64gb fazlasi ile yeterli geliyor. eger sizin cocugunuzda cizim veya video duzenleme tarzi yaratici seyler ile cok profesyonel seviyede ugrasmayacaksa yine ipad pro 11 64gb bakabilirsiniz biraz daha ucuz olmasi acisindan. pro olmasina gerek yok diyorsaniz ipad air 3 e de bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

hocam belirttiginiz modele az once baktim, benim kullandigim sizin attiginizin 64gb olan versiyonu. ben cok memnunum ama bu cihaz artik biraz eski kaliyor diyebiliriz. 2017 de cikan bir cihaz ve 4300tl gibi bir fiyat biciliyor suan. bana gore fazla. cihazda hic bir donma kasma yasamiyorum ama suan alicak olsam ipad air 3 veya illa pro olmasi gerekiyorsa ipad 11 256gb alirdim. 64gb depolama, prolar icin cok hos bir kapasite degil ozellikle cizim vs yapanlar icin.ben universitede aktif not alirken ve ders kitabi tasimamak icin kullaniyorum 64gb fazlasi ile yeterli geliyor. eger sizin cocugunuzda cizim veya video duzenleme tarzi yaratici seyler ile cok profesyonel seviyede ugrasmayacaksa yine ipad pro 11 64gb bakabilirsiniz biraz daha ucuz olmasi acisindan. pro olmasina gerek yok diyorsaniz ipad air 3 e de bakabilirsiniz.
    çok çok teşekkürler

• Merhaba ,
    11.11 indiriminde stand kılıf önerisi verecek var mıdır? Hangi marka alıyım? klavyeli istemiyorum , uçuk fiyatlı bişi istemiyorum

• Amerika Delawere eyaleti Christina Mall Apple store dan alınma kusursuz toz parcacigi hatasiz faturali full kutulu garantisi bitmis eski yasa her hatla kullanilabilen kayitli 87 pil sağligi gözüm gibi baktigim iPhone X Silver 64 GB cihazim ile hatasiz iPad Pro 11 inc cihazini takas etmeyi düşünen cikar mi? Edirne Merkez’deyim... yaninda farkli farkli 5 adet kılıflar da hediyemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 13 Kasım 2019; 18:49:27 >
  • Arkadaşlar çok aşırı kararsızım.. 11 inç Ipad Pro alacağım ancak yeni ipadler 3-4 ay içinde çıkacak. Beklesem mi hemen alsam mı kafayı yiyiyorum şuan.. İçim içimi yiyiyor. Hem beklemek istemiyorum hem 4 ay sonra hemen hemen aynı parayı vereceğim ve çok çok daha iyi teknolojiye sahip bir cihazı kaçıracağım hissiyatı var üzerimde...
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Hocam, yeni teknoloji tarafında beklentileriniz çok yüksekmiş gibi geldi bana. Yine yapacakları güncellemeler çok farklı olmayacak bence, gpu ve cpu % bilmem kaç daha hızlı olacak, belki biraz ram fırlatacaklar, kamera tarafında 3 yada 4lü kameraya geçiş yapcaklar. Aşağıya atacağım linkteki gibi, önemli olan SİZİN NE İSTEDİĞİNİZ. Siz bu yeni teknolojik gelişmeleri profesyonel anlamda kullanabilecekseniz bekleyin derim. Ama profesyonel anlamda içerik üretmeyi planlamıyorsanız alacağınız Pro cihaz ile o zaman hiç beklemeyin, ipad pro 11 gayet yeterli bir cihaz içerik tüketimi (internet,oyun vs) açısından. En yakın indirim dönemi olarak Kara Cuma yani Black Friday’i beklemenizi tavsiye ediyorum. Alın depolama kapasitesi 64 GB den fazla olan bir iPad Pro 11 cihazı keyfinize bakın. Eğer Cellular versiyonu almayacaksanız, Kara Cuma sırasında yurtdışından alım yapmak isteyebilirsiniz, malum Türkiyede Kara Cuma lafta kalıyor, yurt dışında daha ucuz fırsatlar denk gelebiliyor.

https://www.reddit.com/r/iPadPro/comments/d0dad4/should_i_buy_ipad_pro_right_now_or_wait/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 14 Kasım 2019; 9:21:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Hocam, yeni teknoloji tarafında beklentileriniz çok yüksekmiş gibi geldi bana. Yine yapacakları güncellemeler çok farklı olmayacak bence, gpu ve cpu % bilmem kaç daha hızlı olacak, belki biraz ram fırlatacaklar, kamera tarafında 3 yada 4lü kameraya geçiş yapcaklar. Aşağıya atacağım linkteki gibi, önemli olan SİZİN NE İSTEDİĞİNİZ. Siz bu yeni teknolojik gelişmeleri profesyonel anlamda kullanabilecekseniz bekleyin derim. Ama profesyonel anlamda içerik üretmeyi planlamıyorsanız alacağınız Pro cihaz ile o zaman hiç beklemeyin, ipad pro 11 gayet yeterli bir cihaz içerik tüketimi (internet,oyun vs) açısından. En yakın indirim dönemi olarak Kara Cuma yani Black Friday’i beklemenizi tavsiye ediyorum. Alın depolama kapasitesi 64 GB den fazla olan bir iPad Pro 11 cihazı keyfinize bakın. Eğer Cellular versiyonu almayacaksanız, Kara Cuma sırasında yurtdışından alım yapmak isteyebilirsiniz, malum Türkiyede Kara Cuma lafta kalıyor, yurt dışında daha ucuz fırsatlar denk gelebiliyor.

https://www.reddit.com/r/iPadPro/comments/d0dad4/should_i_buy_ipad_pro_right_now_or_wait/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
    Teşekkürler hocam. Yurtdışından almayacağım Türkiye'den almayı düşünüyorum. Dediğim gibi tek takıntım hemen hemen aynı parayı vereceğim muhtemelen a13x çıkacak 4 ay sonraki versiyonda %10-15 performans arttırımı olsa takmam da %40 üzeri performans fark ederse insan üzülür biraz Ama tasarımı çok hoşuma gitti şuanki ipad pro 11 in. Eşimde çok beğendi. Biz daha çok netflix, safari, belki oyun, fotoğraf uygulamaları, youtube, wordpress için kullanacağım.

• Arkadaşlar iPad Pro 10.5 kullananlar kaç saat ekran süresi alıyor. Ben 5 ile 6 saat arası alıyorum ve bana az geliyor. Tabi kullanım senaryoları değişiklik gösterebilir. Ben YouTube ve netflix ağırlıklı kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alig48 kullanıcısına yanıt
    bende o civarlarda netflix alıyorum gerçektenn banada az geliyor o süre.

• eediz kullanıcısına yanıt
    Bugün Apple destek ile görüştüm. Pil döngüsü 250 deymiş ve pil sağlığım gayet iyiymiş öyle söylediler. İPad Air 2 vardı eskiden onun pili çok iyi dayanıyordu mesela.

Ben yüzde 20 küsüre gelince şarja takıyorum. Genel kullanımım Chrome’da internette dolaşma,vlc player’da dizi izleme,bir kaç küçük oyun, instagram. Yüzde 25 e kadar falan Rahat 6-7 saat kullanım süresi alıyorum. Eğer siz pili tamamen bitirene kadar 5-6 saat ekran süresi alıyorsanız bir sorun olabilir. Ya da netflix çok yiyordur.

• https://www.youtube.com/watch?v=Z-NmsHdT4b4&feature=youtu.be

Arkadaslar ipad pro 10.5 kullaniyorum dun gece fotografta belirttigim ön kameranın olduğu bolge onun biraz aşağısı ve biraz yukarısında ki bölgeye bastırınca çıt çıt diye ses geliyor sanki ekran dokunmatiğe esneyerek değiyor gibi. Esimde ve oglumda ipad 2018 9.7 var onlarda denedim fakat öyle bir sorun yok. Sizden ricam kontrol edip bana dönüş yaparmısınız eğer benim cihazıma özel birşey ise hafta sonu servise götürmeyi düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Ben de genelde %10 da takarım ve pilin 7 saati aştığını görmedim.(Gerçi yeni pil süresi çok karmaşık bir şey anlaşılmıyor) Servise verip bi kontrol ettireyim. 5 yıllık İPad Air 2 nin pili daha iyiydi.

• Benim cihazımda böyle bir problem yok. Servise gösterin,çünkü ekrana bastırınca lcd o noktalarda renk değiştiriyor. iPhone 5 imin pili şişince aynı şekilde ekrana bastırınca LCD renk değiştiriyordu.

Evet o noktalar çok esniyor boşluk var gibi ekranda renk degistiriyor farketmissiniz tesekkur ederim. Umarim cihazi degistirirler. Benim bildigim servis ipadleri açmiyor direk degisim yapiyor. Bir bilginiz varmi bu konu ile ilgili.

• Rica ederim. Servis konusunda bilgim yok maalesef. Sizi mağdur etmeden bi şekilde çözerler diye umuyorum.

Tesekkur ederim. Umarim degisim yaparak cozerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alig48

Arkadaşlar iPad Pro 10.5 kullananlar kaç saat ekran süresi alıyor. Ben 5 ile 6 saat arası alıyorum ve bana az geliyor. Tabi kullanım senaryoları değişiklik gösterebilir. Ben YouTube ve netflix ağırlıklı kullanıyorum.
    Hocam Tab S6 kullanıyorum kalan şarj %23,ekran süresi aşağıdaki gibi.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.