Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi bi değer 9 saati geçer totalde. Temiz kurulum yapıp bir de öyle deneyeyim. Ona göre vereyim servise baksınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Hocam Tab S6 kullanıyorum kalan şarj %23,ekran süresi aşağıdaki gibi.

Alıntıları Göster
    burda napıyosun sen :)

tab s6 sattım ipad pro 2 siparısı verıdm ya bır gelsın sanırım guzelce kıyas degerlendırmesı yapıcam...ıkı cıhazıda kullanan bulamamıstım

ama hep bır evde en az 1 adet ipad olmalı fırkımden dolayı pro 2 aldım

lte ıstıyordum yuksek kapasıte olsun dıyordum 512 lte belkı 6-7 yıl ısımı gorur gıbı gelıyor

pro 2 10.5 kullanan arkadaslar varmı burda memnunyetınız nasıl...ozelllıkle tab s6 4 hoparloru dolby atmos ses ozellıgı muhtesemdı

pro 2 de 4 hoparlor var o sesı bulamzsam yıkılırım :)

• catik kullanıcısına yanıt
    Kaça aldin nerden aldin baskan hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Kaça aldin nerden aldin baskan hayırlı olsun
    4.500 teknosa iyi gibi geldi bana... 2 haffta once ayni urunun 64 lugunj 3000 denk gelmisti kutuyu acmadan iade ettim

simdr 512 ve lte 4.500 denk geldi... lte cok istedgmden fiyat da iyi gibi geldignden siparis gectim

• İpad pro 11 kullanıyorum.. kapalıyken şarja taktığımda şarj bitip alet açıkken şarjdan çektiğimde eski şarj tarihini gösteriyor yani kapalıyken üstü üste şarjdan çeksem şarj etmedi gibi gösteriyor açıkken takınca sıkıntı olmuyor 4 kasımdan beri 2 kere daha şarj ettim fakat yazmıyor böyle sorun yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 19 Kasım 2019; 1:17:25 >
  • Hocam hala iPad Pro 9.7 inç alınır mı? İkinci el ?

• ryzen_11 R kullanıcısına yanıt
    ne iş yapılacağına ve hangi fiyata alınacağına bağlı.

Bende 7 yıllık ipad 4 var uzun zamandır güncelleme almıyor ama medya ve içerik tüekitim için günümüz bir çok android tabletinden hala çok daha güzel.

öncesinde 9.7 pro kullandım sonra 10.5 pro ya geçtim hala kullanmaktayım ve çok memnunum. 9.7 pro true tone ekranı, kalem desteği, 4 hoparlörü, tam lamine ekranı ve hala en güncel yazılımı desteklemesi ile gayet güzel işler çıkarabilir. Not almak için kullanılabilir.

Dikkat etmek gereken eğer ikinci el alınıyorsa ne kadar temiz olduğu ve batarya döngüsünün ne kadar olduğuna bakmaktır.
  • https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tablet-ve-bilgisayar-aksesuarlari/laut-trifolio-ipad-10-5-inc-koruyucu-kilif-2017
    70TL ye satılıyor. Kullanan var mı?

Ekleme: Tableti bayağı ağırlaştırıyor. Tableti çıkarıp takması çok kolay. iPad pro 10.5 e tam uydu. Mıknastısı falan güzel. Ekrana kapatınca ve aşağı doğru tutunca gevşeme,boşluk olmuyor. Bu da böyle küçük bir inceleme niyetine dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 30 Kasım 2019; 11:54:54 >

• Ekran kenarinda çok küçük kilcal bir çizik olustu ekran dışı ama can sıkıyor aslinda resimdeki kadar bile görünmüyor bunu kaybetmenin bir yolu varmi. Serviste vsde

• Servis tamir yapmiyor parasiyla sifir degisim yapiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Servis tamir yapmiyor parasiyla sifir degisim yapiyor.
    Bu kadar küçük çizik içinde değişim enayilik olur

• Arkadaşlar bir uygulama indirmek istedigimde resimdeki gibi bir onay istiyor. Sag köşeye cift tiklasamda bir tepki vermiyor. Bunu nasil uaparim bu onayi kapamanin bir yolu yokmu? Birde tablette instangram ve whatshap yokmu

• Bunu bilmiyorum ipad pro 11 kullanan arkadaşlar söyler. Diğer sorunuz içinse whatsapp yok,instagram da keşke olmasaydı. Appstore’de instagram diye aratın. Sol üstte filtreler yazan yere tıklayıp çıkan menüde desteklenen kısmını yalnızca iphone olarak değiştirin. Sonra instagram uygulaması görünecektir. Keşke olmasaydı kısmını yükledikten sonra anlayacaksınız.

• Ekran açma kapama tuşuna çift tıklar mısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Ekran açma kapama tuşuna çift tıklar mısınız
    Ben çok tşk ederim yaş 51 teknoloji için çok geri kaldık şunu bile akıl edemedim. Sehpa üstünde dik yada yan durması için bir stand öneriniz varmı kap degilde stand tarzı.
    Birde gsa iptv var ben bunu apple adresimde apple tvde uygulamayı satın aldım aynı adresle ipad indirdigimde satın alınmamış görünüyor bu neden olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 30 Kasım 2019; 14:1:8 >
  • Memnun musunuz cihazdan? Ekran ve kasa kalitesi izlenimleriniz nedir hocam....

• instagramı nasıl yükleyeceğinizi yukarıda arkadaş anlatmış. ancak dedidği gibi özellikle yazılar, yorumlar ksımında netlik problemi var. yani iphone uygulamasını upscale yaparak çalışıtırıyor bu nedenle çok düzgün çalışmıyor.

Whatsapp a gelincehttps://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser sitesine safaride girerek web arayüzü ile kullanabilirsiniz. Günü kurtarıyor ancak çok kullanışlı değil.

(Bazı geçmişte 3. parti uygulamalar vardı hala varmı bilmiyorum. ancak onlar baya güvenlik açığı luşturuyor o nedenle tavsiye etmem.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 30 Kasım 2019; 17:51:38 >
  • kumutlu kullanıcısına yanıt
    Ben devamlı kullanmak için degil ara sıra gönderilen linkleri ipadda izlemek için istiyorum bu işimi görür tskler. Zaman zaman eski kullanıcılar yararlı uygulamaları paylaşsanız biz yenilere güzel öneri olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Memnun musunuz cihazdan? Ekran ve kasa kalitesi izlenimleriniz nedir hocam....
    İki yıl önce ipad pro 9.7 almıştım sonra onu satıp 12.9 aldım hiç hoşuma gitmedi. Site sayfaları tam ekran oturmuyordu renk donuktu küçügüne göre, ve en önemlişi şarj su gibi gidiyordu. Onuda sattım birkaç gün önce 11 aldım inanılmaz hoşuma gitti tüm siteler tam sayfa youtube sosyal medya face twetter vs hersey tam istedigim gibi apple tv görüntü yansıtma çok iyi inanılmaz hoşuma gitti ekran açma kapm tuşunu kaldırıp tam ekran çok hoş, face idle ekranın açılması tüm şifrelerin kontrol edilmesi harika, hız evet cihaz çok hızlı. kasada ince güzel.sıkıntılarım klavye alışamadım mesela üsteki harflerin üstündeki numarik klavye aktif degil soru işaretine basıyorum ters çıkıyor vs sanırım ayarlarda bir numara var. Birde 2017 beri bir resmi whatshap be ınstagram getiremediler. Öte yandan netflix ve amazon prime tabletten seyretmek daha guzel
    Birde sanırım yeni aldım çok oynuyorum olabilir. şarj daha çok gitmesini beklerdim. Şarj ve klavye konusunda yapmam gereken bir ayar varsa önerilere açıgım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 30 Kasım 2019; 18:45:15 >

• Bu çizik zaten kullanıcı hatası. Kullanıcı hatası olmasa incelerler.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.