Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.908
Cevap
247
Favori
473.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknosa.com/apple-ipad-pro-mqdw2tua-64-gb-105-silver-wifi-tablet-p-125046357?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.73.3

arkadaslar az once ipad pro 10.5 2.997 tl teknosadan aldim 1 cihqz vardi ne kadar mantikli harekt ettim bilemiyorum

tab s6 bakiyordum 5.000 tl
    ipad pro 11 5.500 tl

ipad pro 10.5 de. 4.050 tl 256 gb 4.200 tl civari

firsat gibi gelgi 2.997 tl istedim umarim iyi yapmisimdir

kullanmadginiz kalem klavye kilif vs varsa uygun fiyat dusunurseniz alabilirm bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk icin tablet alacağım tavsiyeye cok ihtiyacim var..
    Ram 2 GB görüyorum çoğu apple ürününde yetersiz diye düşünüyorum..
    Forumdaşlar arasında 3veya 4 gb 128 -256 gb dahili hafizali bir ürün modeli verecek olursa sevinirim.

Farkli tavsiyelere de açığım yeterki bilgi olsun istifade edeyim
    .

• MPDY2TU/A bu modelin 256 lik versiyonu nasıl sizce

• catik kullanıcısına yanıt
    Bence iyi duruyor. Ben 2017 de okula dönüş kampanyası ve eğitim indirimi ile 2850 ye Beats X hediyesi ile sizinle aynı cihazı aldım.
    Siz sadece hediyeyi kaçırmış gibi oldunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Bence iyi duruyor. Ben 2017 de okula dönüş kampanyası ve eğitim indirimi ile 2850 ye Beats X hediyesi ile sizinle aynı cihazı aldım.
    Siz sadece hediyeyi kaçırmış gibi oldunuz.
    2017 yilinda 3.000 tl ise ipad pro 10.5 suan iyi fiyata almisim aynen 3000 e

tabi teknolji ilerliyor ipad fiyatlari düşmesi gerek ama apple da hic oyle olmuyor... hep artiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O fiyata güzel bir tercih yapmışsınız. Aynı fiyata sıfır bulsam elimde air 3 olmasına rağmen ben de alırdım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

O fiyata güzel bir tercih yapmışsınız. Aynı fiyata sıfır bulsam elimde air 3 olmasına rağmen ben de alırdım bir tane.
    tabteknosa bugun yuzde 5 daha indirim yapiyor beklesem 2.850 olcakti tabi belki benden once baskasi olalirdi ama uzuldum :)

bu arada avatahx den 22tl gelmis... 2.975 geldi...

acam siparis iptali yapsam da tekrar mi istesem diyorum 2.850 ye

Şu anda Teknosa da aldığınız fiyata pro kalmamış, tükenmiş hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Şu anda Teknosa da aldığınız fiyata pro kalmamış, tükenmiş hemen.
    hocam zaten 1 tane girdi onunda ben aldim... niyetim iptal edip stok girince tekrar almak 😁

• ipad pro 10.5 aldım 10.3.3 ile geldi uyandırmak için dokun veya uyandırmak için kaldır seçenekleri için 13 e güncelledim ama ayarlarda bulamıyorum böyle bir ayar yok mu
  • Arkadaşlar safari den iki sekmeyi ayırdık ekranı ikiye böldük, sonra onları tekrardan nasıl tek bir ekrana topluyoruz? Anlaşılır oldu mu bilmiyorum ama safarideki sekmeleri ayrı ekranlarda kullandıktan sonra tekrardan bir safariye birleştirmeyi öğrenmek istiyorum

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Ben henüz bir senedir kullanıyorum ama böyle bir ayar görmedim. En fazla ev tuşuna parmak izinizi tanımladığınız parmakla basınca direkt açılmasını sağlıyorsunuz. Tableti yeni aldıysanız 10.3.3 ile gelmesi bayağı garip. Ben bir sene önce haziran ayında aldım. Sanırım 11.1.1 ile gelmişti(Mayıs 2018 üretimi). İlk çıkan serilerden olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Ben henüz bir senedir kullanıyorum ama böyle bir ayar görmedim. En fazla ev tuşuna parmak izinizi tanımladığınız parmakla basınca direkt açılmasını sağlıyorsunuz. Tableti yeni aldıysanız 10.3.3 ile gelmesi bayağı garip. Ben bir sene önce haziran ayında aldım. Sanırım 11.1.1 ile gelmişti(Mayıs 2018 üretimi). İlk çıkan serilerden olabilir.
    Cevap için teşekkür ederim hocam fiziksel tuşların bozulmasına karşı kullanmak istiyordum ama mümkün değilmiş

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Açma kapama tuşunun bozulacağını pek sanmıyorum. Ben de ekranı açmak için ev tuşunu kullanmıyorum. Önce açma kapama tuşuna basıp sonra ev tuşuna basmadan parmak izimi okutuyorum(ayarlardan tuşa basmadan parmak izinizi okumasını ayarlamanız lazım).

• I am paris kullanıcısına yanıt
    Hocam benin ipad pro 10.5 in ekranında beyazlama mevcut acaba değişim ekran olabilir mi yoksa komple mi değişecek. Zentech ten sorguladığımda parça bekleniyor diyor sizce ne olur

• beyler fikir alim ipad pro 10.5 64 gb aldim teknosadan indirim buldum...

sonra tab s6 takip ediyordum zaten. gitti 1000 indirim yapti samsung shop ... 4000 tab s6 kalemi içinde ustune 1.300 adam gibi klavyeli kilif hediyesi ile gelcek

bu durumda ipad pro 10.5 jelatini acmadim acmadan satim diyorum mantıklı mi

tab s6 cok daha iyi bir secenk sanki 4000 tl ye

• burak335 kullanıcısına yanıt
    Tamamen değişim.
    Android tablet marketi ölü bir markettir. Destek alamazsınız ileride, kendinizi kandırmaya gerek yok. :P
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    Sekmeyi tutup sol tarafa sürüklediğinizde otomatik birleşir geri.
    İçerik tüketecekseniz (film/dizi izleyip,oyun falan oynayacak,internette gezecekseniz) tab s6 çok daha iyi bir seçenek. Ama yok video/foto düzenleyeceğim işim bu diyorsanız ipad pro daha risksiz bir seçenek.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.