Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPad pro 10.5 sahibiyim. Tablet iki kez ekran nedeniyle değişti. Aralıklarla hep benzer sorunlar çıkıyor ve beni çileden çıkarıyor tablet. Bu üçüncüsü idi ve yine popüler bir ekran sorunu geldi başıma. Linkteki sorun. Şimdi bu tableti alalı 3 ay falan oldu değiştikten sonra. Ama bu ay garantisi bitti. Ben ne yapabilirim. Bu sebeple değişim olmaz heralde yeniden. Bu cihaz cidden sıkıntılı. Ekranı aşırı sıkıntılı bir model.

https://www.donanimhaber.com/Bazi-iPad-Pro-larin-ekraninda-parlak-isik-hatasi-ortaya-cikti--106383

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iPad pro 10.5 sahibiyim. Tablet iki kez ekran nedeniyle değişti. Aralıklarla hep benzer sorunlar çıkıyor ve beni çileden çıkarıyor tablet. Bu üçüncüsü idi ve yine popüler bir ekran sorunu geldi başıma. Linkteki sorun. Şimdi bu tableti alalı 3 ay falan oldu değiştikten sonra. Ama bu ay garantisi bitti. Ben ne yapabilirim. Bu sebeple değişim olmaz heralde yeniden. Bu cihaz cidden sıkıntılı. Ekranı aşırı sıkıntılı bir model.

https://www.donanimhaber.com/Bazi-iPad-Pro-larin-ekraninda-parlak-isik-hatasi-ortaya-cikti--106383

• merhaba ipad pro 12.9 gen 3 sahibiyim ancak sağ ve üst kenarlarda birkaç mm boşluk var kutudan bu şekil çıkmıştı sol ve alt sıfır sorun etmemiştim ama toz vs giriyor başına böyle birşey gelen varmı
  • Arkadaşlar selamlar. Ben iPad Pro 11inç olandan almayı düşünüyorum. Kaliteli müzik dinlemek ve not almak için. İşim gereği kitaplarla ve yazı çizi işleriyle çok içli dışlıyım.

Sürekli bir şeyler yazmam gerekiyor gündelik hayatımda. Bu iş için sanırım en uygun cihaz bu cihaz.

Soracağım şu: GoodNotes 5 diye bir uygulama var. Bu uygulama ücretli mi ve kolay bir şekilde el yazısını okuyup düz metine çevirebiliyor mu? Bu benim için hayati olarak önemli, ona göre alacağım. El yazım çok kötü çünkü, bu yüzden artık kağıtlara not tutmak istemiyorum.

Bir de bu uygulama Türkçe uyumlu mu? Senkronize çalışıyor mu mac ve iPhone ile.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
  • osman sifil O kullanıcısına yanıt
    GoodNotes senkronize değil, Notability'nin Mac ve iPhone uygulaması var senkronize için. El yazınız kötüyse yazı tanıması yardımcı olmayacaktır, siz okuyamıyorsanız cihaz nasıl okusun :) Notability'te OCR mevcut, bildiğim kadarıyla GN5'te de var ancak dediğim gibi yazınızın rahatlıkla okunabilir olması gerekiyor. Türkçe karakter desteği konusunda bilgili değilim, bilgisi olan cevap verir.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam.

• İpad pro 11 lerde ios 12.4 şarj durumlarınız nasıl beyler
    Ben mesela %80 parlaklıkta kullanıyorum daha öyle 8 9 10 saatleri göremedim.
    Benim Pilde bi sıkıntı olabilir mi.
    Şarj döngüsü batarya sağlığı falan nasıl bakılıyor

• Arkadaşlar iPad Pro 12.9 inç olanını almayı düşünüyorum ama yeni iPad Pro ekimde çıkacağını iddia edenlerde var tam bir bilgi edinemedim yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Onur~

Arkadaşlar iPad Pro 12.9 inç olanını almayı düşünüyorum ama yeni iPad Pro ekimde çıkacağını iddia edenlerde var tam bir bilgi edinemedim yardımcı olur musunuz
    Up yardım lütfen

• Ekim’e kadar bir şey kalmadı bekleyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raphaël

Ekim’e kadar bir şey kalmadı bekleyin bence.
    Ekimde yeni iPad Pro mu tanıtılacak ?

• Saçma sapan bir cihaz bu tablet.

• ~Onur~ kullanıcısına yanıt
    Tanıtılma ihtimali var. iPad Pro'da artık Mac/iPhone/Watch gibi rayına oturdu sayılır. Yıllık refresh beklemek çok mantıksız değil. Yok eğer tanıtılmazsa zaten 18 aylık aşağı yukarı bi döngüde, yaz başına doğru kesinlikle güncellenecektir. Şu an profesyonel olarak saılan bir tabletin, üstüne "kendine özel" bir işletim sistemi olan bir tableti apple 2018 model ismiyle bırakmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Tanıtılma ihtimali var. iPad Pro'da artık Mac/iPhone/Watch gibi rayına oturdu sayılır. Yıllık refresh beklemek çok mantıksız değil. Yok eğer tanıtılmazsa zaten 18 aylık aşağı yukarı bi döngüde, yaz başına doğru kesinlikle güncellenecektir. Şu an profesyonel olarak saılan bir tabletin, üstüne "kendine özel" bir işletim sistemi olan bir tableti apple 2018 model ismiyle bırakmayacaktır.
    Bu akşamki lansmanda farklı bir iPad modeli tanıtıldı Pro ile ilgili bir bilgi yok sanırım, sizin bu durumla ilgili görüşünüz nedir ?
    Yaz başına doğru refresh geleceği kesinleşmiş sayılır. Ha 6-7 ay sonra yine gelmedi diye alıntılanır mıyım bilmem ama :=)

Tasarım olarak çok farklı bir şey beklemiyorum, hız güncellemesi gelir kamerayı yükseltirler o kadar açıkçası. FaceID zaten gelmiş durumda. Bi fiyat düşüşü yakalanırsa 2018 modeller alınabilir.
  • quote:

Yaz başına doğru refresh geleceği kesinleşmiş sayılır. Ha 6-7 ay sonra yine gelmedi diye alıntılanır mıyım bilmem ama :=)

Tasarım olarak çok farklı bir şey beklemiyorum, hız güncellemesi gelir kamerayı yükseltirler o kadar açıkçası. FaceID zaten gelmiş durumda. Bi fiyat düşüşü yakalanırsa 2018 modeller alınabilir.
    Düşüşü yeni model tanıtıldığında mı bekliyorsunuz
    18 ay döngüsüne kesin gözüyle bakıldığı için tanıtım yaklaştıkça iyi fırsatlar yakalanabilir.

• quote:

18 ay döngüsüne kesin gözüyle bakıldığı için tanıtım yaklaştıkça iyi fırsatlar yakalanabilir.
    Bugünlerde biraz daha indirimli ve beats kulaklık hediyesi var almaya değer midir sizce, birde bugün alınsa yeni iPad Prolar çıktığında ikinci el fiyatı ne olur sizce ? Üçüncü sorumda Mimari çizim, eskiz yapmak ve ders notları tutmak için almak istiyorum sizce 11 inç mi daha kullanışlı 12.9 inç mi ?
    Beats kulaklık olarak ben aldığımda BeatsX veriyorlardı sadece, şu an Solo 3 veriliyormuş. Açıkçası ikinci elde kulaklığı sattığınızda dışarda heryerden daha ucuza geliyorsa Apple'dan almak mantıklı olabilir ama %90 dışarda daha uyguna bulunabiliyordu. Beats kulaklıkların satılmasıda kolay değil malum stigma üzerlerinde.

Fiyat konusunda ne yazık ki 3. nesillerle ilgili çok bir bilgim yok. 1000-1500 civarı kayıptan fazla olacağını sanmıyorum açıkçası ikinci elde satılırsa eğer. Çizim ve ders notları varsa kesinlikle 12.9 öneririm. 2 tam iPad boyutunda olması ekranın split screen yapıldığında büyük avantaj. Aynı zamanda ders için iki ayrı notu sık sık kullanıyor olacaksınız, bunu 10.5 ile yaparken zorlanırsınız. Sürekli biri büyür biri küçülür. 12.9 daha iyi bir seçim olur.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.