Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.985
Cevap
251
Favori
477.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tolga77777

Merhaba arkadaşlar. 2018 ipad pro aldım 12.9 inç. Daha çok video edit yapmak için aldım. Kameradan direk ipade videolarımı atmak istiyorum ama makineyi bağladığımda dosyalar kısmında görüyorum, videolar gözüküyor ama ipade import etmiyor. Kullanılan yan uygulama destek vermiyor diye uyarı veriyor. Kablodan dolayı olabilir mi? Kamera sony a6500.
    ios hangi sürümünü kullanıyorsunuz
  • Hocam az daha sabredin. Eylülde gelecek olan ios sürümüyle bluetooth mouse kullanabileceğiz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Hocam az daha sabredin. Eylülde gelecek olan ios sürümüyle bluetooth mouse kullanabileceğiz :D
    Hocam 13 beta yükledim o yüzden elimde kablolu mouse var onu kullanmak istiyordum.
  • karti K kullanıcısına yanıt
    indirim devam ediyor mu hocam?
  • ipad pro 10.5 sahibiyim
    ios 11 var, jb yapmıştım da yeniden başlayınca kalktı

restore yapıp ios 13 yüklemeyi düşünüyorum
    Betaları nasıl acaba
    bluetooth mouse ile kullanmak istiyorum, internette vb gezerken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf mouse kullanmak için alacaksanız bluetooth mouse alın daha iyi:). Videodaki dönüştürücü 300 kağıt çünkü:). Yan sanayi olanlar var ama doğru düzgün çalışır mı bilmiyorum.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MK0W2ZM/A/lightning-usb-3-kamera-adapt%C3%B6r%C3%BC
    Hem tam boy usb hem şarj girişi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Hocam az daha sabredin. Eylülde gelecek olan ios sürümüyle bluetooth mouse kullanabileceğiz :D
    Logitech mx master kullanabilcem yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Sırf mouse kullanmak için alacaksanız bluetooth mouse alın daha iyi:). Videodaki dönüştürücü 300 kağıt çünkü:). Yan sanayi olanlar var ama doğru düzgün çalışır mı bilmiyorum.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MK0W2ZM/A/lightning-usb-3-kamera-adapt%C3%B6r%C3%BC
    Hem tam boy usb hem şarj girişi var.
    Eyvallah hocam. İlk yan sanayi kablo bakacağım olmadı bir bluetooth mouse alacağız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Logitech mx master kullanabilcem yani?

Alıntıları Göster
    Evet. ios 13 public beta ile şuan kullanılıyor.

Buyrun kanıt:
    https://www.youtube.com/watch?v=i6_1I2Hxqlc
  • Arkadaşlar 11 inc ipad pro face idli olan olmayan modellerimi var sahibinden arastiriyorumda adamin biri face idli model diyince kafam karıştı

• Yok

10.5 9.7 ve eski serilerle karıştırmayın diye son model faceidli olduğunu belirtmek istemiştir

• 10.5 iPad için (bendeki Air 3) klavye ve kılıf önerisi yapabilecek var mı? Logtech K380 ve yanına ucuza bir kılıf almayı düşünüyorum bütçem için. Uygun fiyata da kalem buldum mu seti ucuza tamamlamış olmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 28 Temmuz 2019; 23:11:33 >
  • Timbuk2 Authority Deluxe kullanıyorum. Hem laptop için hem tablet için ayrılmış korumalı bölümler mevcut. Su şişesi için ayrıca yeri olduğu için dert olmuyor dökülmesi. Bütçeniz varsa tavsiye ederim, son derece kaliteli ürünler. Daha küçük modellerde mevcut.
  • İnternetten usbc yi 3.5mm e dönüştüren kablolardan aldım ama ipad görmedi kabloyu. Mecbur orijinal kabloyu mu alacağız başka çözüm var mıdır?

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Sanırım ilgili firma Türkiye'de yok. Ben de çanta alacağım da Samsonite'ın çantaları daha mantıklı geldi bir kaç valiz ve çantam var kaç sene oldu gerçekten fiyatını hak eden bir firma, iş hayatı içinde kullanabileceğim bir çanta bakıyordum bir kaç tanede buldum da, ancak almadan dediğinizi de incelemek isterim.
  • Porthos. P kullanıcısına yanıt
    Evet Türkiye'de mevcut değil direk satış için. Amerika üzerinden getirtmiştim ben. İş içinde son derece başarılı çantaları mevcut.
  • 4300 TL ye 10.5 inçlik modelin 256 gb 4g li olan modelini sipariş ettim. 11 inç çabuk bükülüyor denmesi ve fiyat nedeniyle almaktan vazgeçtim. Hem 64 gb hem sadece wifi hem de kalemidir klavyesidir eklenecek olması nedeniyle böyle karar aldım.

Çizim için önerebileceğiniz uygulamalar nelerdir? Procreate duydum diğer öneriler nelerdir?

• Hayirlisi olsun. O fiyata iyi bulmussun.
    Ipad 11in islemcisi cok iyi.

• iPad Air 3 için (iPad Pro 10.5 ile aynı sanırım) bir ekran koruyucusu arıyorum. Kalın camlardan çok ince bir jelatin arıyorum hem görüntüyü bozmayan hem de çiziklerden koruyan bir ürün kullanan varsa önerileri çok değerli olacaktır.
  • Ipad pro Eylül ayında yenilenecek mi sizce?

Orjinal smart klavyeyi alsak mesela facebook messengera girdiğimizde laptop klavyesi gibi sorunsuz gecikmesiz çalışıyor mu gerçekten?

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.