Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.980
Cevap
251
Favori
477.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • büyük değişiklikler yok. daha hızlı ve stabil. İlk izlenimlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende şimdi kurdum dark mode yakışmış ana ekrana 30 lu simge ekleme gelmiş fakat ana ekranda bugün görüntüsünü koru nedir bilginiz var mı?

• mouse kullanabilmek güzel olmuş

• yatay ekranda kullandığında anasayfa uygulamalarının solunda görünüyor. bu olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 25 Eylül 2019; 7:55:12 >
  • Ben sizlere bir sey sormak istiyorum. Teamviewer ile ipad den baska bir bilgisayara baglanip mouse kullanabiliyor muyuz ? Bu cok onemli biri bir deneme yapip yazabilirse cok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mouse deneyen var mı

• Yahu 30’unda gelmiyor mu iPadOS ile tvOS?

• Ohoo 24 ünde geldi hocam yükledim bile

• WWDC 2019 kapsamında tanıtılan yeni işletim sistemleri iOS 13 ve iPadOS çok yakında geliyor. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre iOS 13'e 19 Eylül tarihinde, iOS 13.1'e 30 Eylül tarihinde, iPadOS'a ise yine 30 Eylül tarihinde kavuşuyor.
    Alıntı.

• 24üne aldılar sonra hocam ios konusuna yazdılar

• tvOS’la alakalı bi bilgi var mı?

• iPad pro 10.5 üzerine çıktığı gün ipad os yükledim. Dfu modda yüklerim(daha önce hiç kullanmadım bu yöntemi. Yeni öğrendim:)) diye niyet ettim ama dfu moda almadan bilgisayara bağlı şekilde ipsw dosyasını seçip yükledim. Sonradan farkedince çok geç olmuştu.
    Sonra hiç kurulum yapmadan dfu modda tekrar yükleyeyim dedim. Cihazı bilgisayara taktım. Güç ve ev tuşuna açılana kadar bastım. Sonra güç tuşunu bırakıp ev tuşuna basmaya devam ettim. Tabletin ekranında bilgisayara bağlama resmi çıkınca(zaten bilgisayara bağlıydı) itunes üzerinde shift tuşuna basılı tutarak geri yükle yazan yere tıklayıp ipsw dosyasını seçtim ve böyle kurdum. Sorum şu: “Doğru şekilde dfu modda kurmuş muyum?”
    İzlenimlerime gelirsek:
    Pil hakkında konuşmak için erken ama sanki daha fazla pil tüketimi
    Chrome biraz sorunlu ama ipad os’den mi yoksa son güncellemesinden mi bilemedim(iki-üç tane hesabınız varsa her kapatıp açışta bu hesapları gösterip bilgi veriyor. Adres çubuğundan siteleri üstüne basılı tutarak kopyalayamıyorsunuz. İlla yeni yöntemi(üç parmağı içe doğru hareket ettirme) kullanmak zorundasınız.
    Bunlar dışında pek sorun yaşamadım. Alet yağ gibi akıyor.
    Xbox one s kontrolcüsünü çok kolay bir şekilde bağladım. Oyunlardan da gta san andreas,3 ve vice city de sorunsuz çalıştı. Çok etraflıca incelemedim ama ana menü olsun oyun içi olsun biraz deneyimledim. Titan Quest’te çalışmadı ama bu oyunun pc sürümünde de gamepad desteği yok. Umarım ileride gelir ki mobilde oynamak çok güzel.
    Adata’nın lightning çıkışlı usb belleği vardı. Onu taktım ama dosyalar uygulamasında görünmedi. Kendi uygulamasında sorun yok.
    Ana sayfadaki uygulama ikonlarının küçülmesi çok güzel oldu. Önceden bayağı büyüktü.

• İpad pro 10.5 ten ipad pro 11 e geçtiğimden dolayı ipad pro 10.5 ile uyumlu klavyeyi satıyorum.Yanında kılıfıda hediyesi olarak verecem.Alacak arkadaşlar mesaj atabilirler.Ev kullanıcısı olduğum için yıpranma yok.Az kullanılmıştır.Tüm tuşlar çalışıyor.
  • İpad lerin tümüne ssd harddisk bağlanabiliyormu. Almayı düşünüyorum. İpad pro 2018 almayı düşünüyorum parmak izi okuyucusu olan versiyondan.Telefon da androide devam edeceğim acaba ipadde sorun yaşarmıyım

• ipad pro 11 alırsan usb typ-c çok harika bir giriş direk typ-c li usb bellekleri görüyor.Başka iphone ları şarj ediyor.USB hub alırsan normal hdd leri bile okuyor.Ama lighting girişili cihazlar güç çıkışına enerjiyi kablo ile ayrı verirsen bu işeri yapıyor.Tavsiyem İpad pro 11 al
  • ios 11 de jb li ipad vardı
    pcden ios12 ye update yaptım

şuan jb yok görünüyor ama ios13 güncellemesi gelmedi

jb kalıntıları silinmediği için mi güncelleme gelmiyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19.09.2019 tarihinde aldığım sıfır iPad Pro 10.5/512 GB cihazımı satıyorum .daha bir haftalık cihaz ,24 ay garantisi var .yanında 100 tllik kılıf hediye ,aldığım gibi üzerine 50 tllik kırılmaz jelatin yapıştırdım .4800e aldım 3800e veriyorum ,almak isteyenler mesaj atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakoyeto -- 15 Ekim 2019; 19:13:44 >
  • selamlar. ipad pro 10.5 var. Özellikle şarjdayken ekran dokunmatigi tepkisiz kalıyor. yanıt vermiyor. Bazende şarjda degilken de çok tepkisiz kaldıgı oluyor. Dokunmatiği çalışmıyor. Yazılımsal oldugunu düşünüyorum. Çünkü her zaman olmuyor can sıkıcı bir durum. Mesala pubg mobile oynarken duvar kenarlarına gidince kesin tutukluk yapıyor. anlayamadım gitti. böyle bir soru yaşayan var mı?
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    24'ünde geldi , bir kontrol et
  • cihazı en son sürüme güncelle ve hard reset at , düzelmezse teknik servise git böyle bir sorun ilk defa duyuyorum
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.