Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Martta yenilenir muhtemelen 1.5 senede bir geliyor ipad pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro 3'ten çok memnunum. iOS 13 beta ile çok daha kullanışlı ve güzel oldu.
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Farklı nasıl çalışabilir ki hocam :)
  • Hocam merhaba, 3500 tlye 2017 pro 64gb alarak aranıza katıldım ben de. 2017 tercih etmemin nedeni daha önce ipad 2018 kullanıyordum ve onun apple pencilı ile bunu da kullanabiliyorum, bir de herkesin bahsediyor olduğu 2018 proların bükülme sorunu..

Ancak şöyle bir sorunum var.
    https://youtu.be/H-Oqs63xw_E

Şu videoda görülen şeyin aynısından bende de var. Bükülme diyeceğim ama bükülme gibi de değil ama içe doğru 1mm kadar eğri gibi. Yukarıdan bastırdığımda aynı şekilde esneme yapıyor ama tekrar eski haline dönüyor. Sorun mu değil mi onu bile anlayamadım.
    Cihazı teknosadan almıştım sizce ne yapmalıyım?
  • Merhaba arkadaşlar; yeni kasa iPad Pro 11 inç alıp yamulma durumu başına gelen oldu mu? Veya çevresinde herhangi birisinde bu durumdan mağduriyet duyan...

almayı düşünüyorum fakat yabancı kaynaklarda kutudan bile yamuk çıkan cihazlar olmuş..
  • Merhaba arkadaslar

iPad pro 10.5 ekran tamırı ıcın servıs onerebılecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Merhaba arkadaslar

iPad pro 10.5 ekran tamırı ıcın servıs onerebılecek olan var mı ?
    Ekran tamiri dediğiniz fiziksel hasar mi Pixel ile ilgili hata mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Merhaba arkadaşlar; yeni kasa iPad Pro 11 inç alıp yamulma durumu başına gelen oldu mu? Veya çevresinde herhangi birisinde bu durumdan mağduriyet duyan...

almayı düşünüyorum fakat yabancı kaynaklarda kutudan bile yamuk çıkan cihazlar olmuş..
    Benimki hanim ustune oturunca yamuldu ama elimle eski haline getirdim, elinizle kolaylikla yamultup duzeltebiliyorsunuz, cok hassas olmus cihaz ama cok iyi cihaz pisman degilim aldigima,

• karti K kullanıcısına yanıt
    benim üstüne oturma baskı uygulama diye bir durumum olmayacak hele bu kadar hassas bir cihaz olduğunu tecrübe ettiğimize göre sabit masada tutarım fakat asıl sorun şu; kutudan yamuk çıkma olayı doğru mu sizce? veya hiç bir güç uygulamadan tamamen kendiliğinden yamulası?
  • quote:

benim üstüne oturma baskı uygulama diye bir durumum olmayacak hele bu kadar hassas bir cihaz olduğunu tecrübe ettiğimize göre sabit masada tutarım fakat asıl sorun şu; kutudan yamuk çıkma olayı doğru mu sizce? veya hiç bir güç uygulamadan tamamen kendiliğinden yamulası?
    Kutudan yamuk cikma 11lerde olmadi diye biliyorum ben 12.9 larda vardi o sorun, biraz narin bir cihaz orasi kesin, ama memnunum ben sonucta sinek öldurmuyoruz ipadle.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

Ekran tamiri dediğiniz fiziksel hasar mi Pixel ile ilgili hata mı?

Alıntıları Göster
    ekran kırıldı hocam
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla yetkili servisler ekran tamiri yapmıyor maalesef. Onun yerine tamir ücreti alınıp yenisi ile değiştiriliyor.

Şu sayfada fiyat bilgileri var.
    https://support.apple.com/tr-tr/ipad/repair/service

Imkan varsa bu işlemi yetkili serviste yapmanızı tavsiye ederim.

• Büyük bir güncelleme gelmiş yüklüyen var mı 12.9 3.nesil yüklüyorum 2 küsür gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Büyük bir güncelleme gelmiş yüklüyen var mı 12.9 3.nesil yüklüyorum 2 küsür gb
    ios kaç gelmiş görünüyor
    en son ios 12.4 vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    12.4 Ben mi geç gördüm acaba güncellemeyi Ne zaman gelmişti 12.4 ?
  • Smart Keyboard bağlantısı.
  • 1. Nesil pro ile 2. Nesil pro arasında çok uçurum fark var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

1. Nesil pro ile 2. Nesil pro arasında çok uçurum fark var mı
    Ben de ikisi de var. En büyük fark kalemde. Ekran 120 hz olduğu için aynı kalem 2. nesilde daha hassas çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 24 Ağustos 2019; 12:54:57 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar; yeni kasa iPad Pro 11 inç alıp yamulma durumu başına gelen oldu mu? Veya çevresinde herhangi birisinde bu durumdan mağduriyet duyan...

Aldığımdan beri Smart Keybord Folio ile kullanıyorum, yamulacağı varsa da engellemiştir diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar iPad pro 10.5 sahibiyim. Tablet iki kez ekran nedeniyle değişti. Aralıklarla hep benzer sorunlar çıkıyor ve beni çileden çıkarıyor tablet. Bu üçüncüsü idi ve yine popüler bir ekran sorunu geldi başıma. Linkteki sorun. Şimdi bu tableti alalı 3 ay falan oldu değiştikten sonra. Ama bu ay garantisi bitti. Ben ne yapabilirim. Bu sebeple değişim olmaz heralde yeniden. Bu cihaz cidden sıkıntılı. Ekranı aşırı sıkıntılı bir model.

https://www.donanimhaber.com/Bazi-iPad-Pro-larin-ekraninda-parlak-isik-hatasi-ortaya-cikti--106383

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.