Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.000
Cevap
250
Favori
477.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer kalemi kullanacaksanız ağırlıklı olarak zaten daha iyi kullanım ve kağıt hissi için mat jelatin taktırın derim taktırmışken de kaliteli bir şey taktırın derim. Mat olması kağıda yazıyor hissi verecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim de sağ taraf çok ısınıyor anlamadım gitti.Apple destek üzerinden test yaptırdım gayet de sağlıklıymış cihaz.

• Apple destek uygulamasından görüşme ayarladım.Hemen aradılar.Cihazım fazla ısınıyor pil ve diğer aksamların durumu nedir bir bakar mısınız dedim.Cihaza bağlandılar ve bilgilendirdiler.

• Ekran koruyucu kullanmıyorum.Ama yakın zaman da alacağım.Spigenin varsa onu tercih ederim heralde.Elime almıyorum cihazı yan yatırıp masaya koyuyorum ve sağ üst taraf boydan boya fazla ısınıyor.Evet ekran acayip leke tutuyor.

• O ısınmanınsebebi işlemci vb o bölgede olduğu içindir
    Bende de bir tarafta ısınma var
    Yazın daha belli oluyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainicorn kullanıcısına yanıt
    Sorularınıza buradan olmasa da cevap bulabildiniz mi? Ben de aynı soruları soruyorum. Tek fark 12.9 inch model almak istemem.
  • kultablasi kullanıcısına yanıt
    Dün sipariş ettim. Henüz bulamadım soruların cevabını. Elime ulaştığında tecrübelerimi paylaşabilirim isterseniz.

Tabii ki. Cok memnun olurum. Umarim siz de memnun kalirsiniz cihazdan. Simdiden hayirli olsun.

Kapasite ve dayaniklilik en buyuk soru isaretleri benim icin. Gerci kapasite konusunda 256 ile yola devam etmek daha saglikli. 1000 lira fark var ama uzun sureli kullanim acisindan 64gb bezdirebilir gibi. Telefon gibi kullanilacaksa yeter ama resimlerle isi olan icin az gelebilir. Ilk basta yeterli gelse bile dosyalar oldukca hizli birikebiliyor zaman icerisinde.

• kultablasi kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ama ben cok fazla uygulama kullanan biri degilim, fotograflarda da ayni sekilde bu tutumum. Biriktirmiyorum cihazlarimda. Maalesef boyle bir kotu yonu var. 1000₺ da az para degil. 256 daha iyi olur tabii ki siz cok alan kullaniyorsaniz.

Evet 1000 lira az fark degil ama surekli bir seyleri silip yer acmak zorunda kalmanin verecegi psikolojik rahatsizlik paha bicilemez. Bu benim icin boyle. Ama gundelik kullanim icin 64gb yeterli olacaktir fazlasiyla.

• 256 alın, telefon gibi değil laptop gibi düşünün. Pişman olmazsınız.
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Telefon gibi kullanilacaksa 64, laptop gibi kullanilacaksa 256 diyelim. Ama zaten telefon gibi kullanilacaksa da (sosyal medya, sorf, video izlemek, e-kitap okumak vs.) Pro modeli gereksiz.

• Sadece fotoğraf ise gerek yok fazlasına.Google fotoğraflara yüklüyorum resimleri ve lazım olunca açıp bakıyorum direk.Hafıza sorunu oluşmuyor bu yüzden bende.

• Yalniz hocam bir bakmalik fotograf var bir de uzerinde calismalik. Yani foto editleyecek, uzerinde degisiklikler vs. yapilacaksa hafiza onemli. Bu tarz islerle ugrasinca zaten fotolar da surekli birikiyor.

• Bu arada bilgisi olan var mi? Apple TR fiyatlarda duzenleme yapacak mi? Sadece tamir servislerinde indirim olmus ama devami gelecek mi?

Kur uzun suredir dusuk ancak Apple olu taklidi yapiyor.

ABD'de millet 1150 dolarlik cihaza pahali diye agliyor. Bizde ayni cihaz 1500$. Ama hala bizim millet Apple'a toz kondurmama derdinde. Bari onlardan zengin olsak anlayacagim. Adamlarin bir aylik asgari ucreti bile degil. Bizde ise 4 asgari ucret. Demek ki satislarda anlamli bir dusus yok. Ve indirimi gerekli gormuyorlar.

• Merhaba arkadaşlar. 2018 ipad pro aldım 12.9 inç. Daha çok video edit yapmak için aldım. Kameradan direk ipade videolarımı atmak istiyorum ama makineyi bağladığımda dosyalar kısmında görüyorum, videolar gözüküyor ama ipade import etmiyor. Kullanılan yan uygulama destek vermiyor diye uyarı veriyor. Kablodan dolayı olabilir mi? Kamera sony a6500.

• Almayi dusunen varsa suanda teknosada 64 gb 11 inch olan 4880 tl fiyat suanki kosullarda iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Almayi dusunen varsa suanda teknosada 64 gb 11 inch olan 4880 tl fiyat suanki kosullarda iyi.
    Fiyat çok iyide 11 inc teknosa internet sitesine baktıgımda 5750 tl yazıyor magaza bazlı bir kampanyamı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Fiyat çok iyide 11 inc teknosa internet sitesine baktıgımda 5750 tl yazıyor magaza bazlı bir kampanyamı acaba?

Alıntıları Göster
    Sepette dusuyor fiyat ben daha once benzer bir kampanyada 4650 ye aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 23 Temmuz 2019; 22:25:34 >
  • Mouse kullanmak için bildiğiniz dönüştürücü varmı?

Şu videodaki kişi kullanıyor. Markası modelini bulamadım ama.
    https://youtu.be/zUxR2VUVs64?t=250
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.