Şimdi Ara

Apple iPad'i bana aratmayacak bir Android tablet arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 senesinden beri Apple'ın Pro dışında mini ve normal ebat tüm tabletlerini aktif olarak kullandım.
    Senelerdir de çok memnunum ama Android tablete geçmek istiyorum.
    Stabil olarak çalışan, çözünürlük konusunda ses konusunda beni üzmeyecek bir model önerir misiniz?
    Huawei, Samsung, ASUS, Microsoft marka ayırımı yapmam. Özelliğe bakarım.

• Ne Yazık ki Öyle Bir Cihaz Yok Hocam Paranın Çözemediği Bir Problem Daha Çıktı Ortaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

Ne Yazık ki Öyle Bir Cihaz Yok Hocam Paranın Çözemediği Bir Problem Daha Çıktı Ortaya
    Allah Allah... Ben de hepsiburada'ya bakıyorum yaklaşık yarım saattir. Pek tatmin eden model bulamadım ama Microsoft'tan ümitliyim. Ya ben kamera falan istemiyorum. Stabil olsun, uzanırken izleyeyim, görüntü berrak olsun ses iyi olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 5 Ekim 2019; 14:15:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Allah Allah... Ben de hepsiburada'ya bakıyorum yaklaşık yarım saattir. Pek tatmin eden model bulamadım ama Microsoft'tan ümitliyim. Ya ben kamera falan istemiyorum. Stabil olsun, uzanırken izleyeyim, görüntü berrak olsun ses iyi olsun yeter.

Alıntıları Göster
    Alacağınız Herhangi Bir iPad Pro Bu İşleri Çok İyi Yapacaktır. Neden Pro, Çünkü 4 Adet Hoperlör Var Üstünde Hocam Neden iPad Almıyorsunuz

• MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    microsoft tan uzak dur...android cihazlar var ancak onlarında belli bir süre sonra yedekparça ve aksesuar bulma sıkıntısı baş gözteriyor bozulsa tamir bile ettiremiyorsun...tablet alacaklara tek tasviyem pahallı olmasına rağmen gene ipad..
  • quote:

Alacağınız Herhangi Bir iPad Pro Bu İşleri Çok İyi Yapacaktır. Neden Pro, Çünkü 4 Adet Hoperlör Var Üstünde Hocam Neden iPad Almıyorsunuz

Alıntıları Göster
    6 senedir çok aktif ve yoğun şekilde tablet kullanıyorum. Ek olarak özel bir kurumda 5 sene kadar bilgi işlem görevinde bulundum. Her sene elimden ortalama 300-350 tane iPad geçti. Tüm nesilleri yakından tanıdım ve kullandım ama şu an Apple 6S Plus'tan LG G7 Thinq serisine geçtim ve çok memnunum, aynı memnuniyeti tablet konusunda da yaşayabilir miyim diye düşündüm sadece. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

microsoft tan uzak dur...android cihazlar var ancak onlarında belli bir süre sonra yedekparça ve aksesuar bulma sıkıntısı baş gözteriyor bozulsa tamir bile ettiremiyorsun...tablet alacaklara tek tasviyem pahallı olmasına rağmen gene ipad..
    6 senedir iPad ile gram sorun yaşamadım. Android tabletler çabuk mu bozuluyor ki :S
  • quote:

6 senedir çok aktif ve yoğun şekilde tablet kullanıyorum. Ek olarak özel bir kurumda 5 sene kadar bilgi işlem görevinde bulundum. Her sene elimden ortalama 300-350 tane iPad geçti. Tüm nesilleri yakından tanıdım ve kullandım ama şu an Apple 6S Plus'tan LG G7 Thinq serisine geçtim ve çok memnunum, aynı memnuniyeti tablet konusunda da yaşayabilir miyim diye düşündüm sadece. :)

Alıntıları Göster
    Maşallah

Play Store’daki Uygulamaların Hiçbiri Android Tabletler İle Uyumlu Olmadığından Hatta Ve Hatta Yüklü Olan UI Bile Uyumlu Olmadığından Dolayı Sıkıntılar Üstüne Sıkıntılar Basacaktır Hocam, Oysa IOS’da Bırakın iPad Uyumlu Uygulamayı iPad’in Kendi İşletim Sistemi Var Şuan. Modifiyeli IOS 13 = iPadOs

• quote:

Maşallah

Play Store’daki Uygulamaların Hiçbiri Android Tabletler İle Uyumlu Olmadığından Hatta Ve Hatta Yüklü Olan UI Bile Uyumlu Olmadığından Dolayı Sıkıntılar Üstüne Sıkıntılar Basacaktır Hocam, Oysa IOS’da Bırakın iPad Uyumlu Uygulamayı iPad’in Kendi İşletim Sistemi Var Şuan. Modifiyeli IOS 13 = iPadOs

Alıntıları Göster
    Evet şu an koyu modu seçtim çok da iyi olmuş. :) Gereksiz yere meşgul ettiysem kusura bakmayın ama gerçekten artık filmleri wi-fi ile değil de hafıza kartına aktarıp izlemek istiyorum.

Özel bir okulda çalıştığım için anasınıfından 8.sınıfa kadar tüm kademelerdeki öğrencilerin tabletine ayrı ayrı uygulamalar kurdum 5 senedir. (Mac Mini üzerinden Apple Configurator ile) ve artık iPad'den kusuyorum. :D Mesleği de değiştirdim artık bilgi işlem yerine e-ticaret yapıyorum. O açıdan elim değmişken hayatımdaki birçok şeyi değiştirmek istedim.

Apple iPad kadar stabil ve ekranı sesi iyi olan bir tablet bulamazsam tablet almayacağım zaten. :)

• quote:

Evet şu an koyu modu seçtim çok da iyi olmuş. :) Gereksiz yere meşgul ettiysem kusura bakmayın ama gerçekten artık filmleri wi-fi ile değil de hafıza kartına aktarıp izlemek istiyorum.

Özel bir okulda çalıştığım için anasınıfından 8.sınıfa kadar tüm kademelerdeki öğrencilerin tabletine ayrı ayrı uygulamalar kurdum 5 senedir. (Mac Mini üzerinden Apple Configurator ile) ve artık iPad'den kusuyorum. :D Mesleği de değiştirdim artık bilgi işlem yerine e-ticaret yapıyorum. O açıdan elim değmişken hayatımdaki birçok şeyi değiştirmek istedim.

Apple iPad kadar stabil ve ekranı sesi iyi olan bir tablet bulamazsam tablet almayacağım zaten. :)

Alıntıları Göster
    Wi-Fi Değilde WALTR 2 Uygulamasını PC’nize İndirirseniz Filmleri Sürükle Bırak Olarak iPad’e Rahatlıkla Atabilirsiniz Hocam Böylece Filmler Galeriye de Değil Apple TV Uygulamasına Girer Ve Rahatlıkla İzleyebilirsiniz Tabi Program Ücretli Ama Sizin Vicdanınıza Kalmış Benim Gibi Crack Yapıp Ücretsiz Yararlanmak

Apple iPad'i bana aratmayacak bir Android tablet arıyorum

• Apple'ın telefonlarına rakip olabilir ama Macbook ve iPad'e yok rakip , paranı çöpe atma , iPad al
    Hem ipad hem android tableti kullanan biri olarak yazıyorum..burda beklentin ve katlanacağın maliyet cok önemli ..
    ilk olarak android tabletlerde sıkıntı yada cabuk bozulma gibi bir durum yok hatta biraz işten anlıyorsan appledan cok daha fazla artıları var.
    ancak teknoloji şans işi bazen appleda da sıkıntı yaşabiliyorsun..
    500 tl lik anroid tabletimden ipad den daha cok memnunum ama bozulursa yada ekranına birsey olursa direk çöpe atmam gerekecek..model eskiyince aksesuar bile bulamıyorsun..malesef benim kullandıgım android cihazda eski
    Apple da boyle bir sıkıntı yaşamazsın ama bu seferde cihaz fiyatıları cok yüksek..yuksek maliyeti umursamıyorsan pro olmasa bile bir ipad almanı uygun olabilir uzun yıllar kullanma ihtimalin yuksek...ama akıllı mantıklı bir fiyat olsun cok para vermeyeyim 2-3 sene sonra yeni teknoloji bir cihaz alırım gene param cebimde kalır diyorsan android cihazlar yönelebilirsin..

dikensiz gül yok malesef

• Strese girdim ya durduk yere :)https://www.youtube.com/watch?v=9y9JIVvW884

Apple iPad'in market uygulama desteği çok iyi ama hafıza kartı girişi yok gibi ucuz bir bahane sunmak istemem ancak şu model beni etkiledi gibi:

:D
    hiç strese girmene gerek yok.. bukadar para vereceksen ipad den şaşma....

son ipados la birlikte usb desteğide geldi diye biliyorum onu araştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 5 Ekim 2019; 15:10:8 >
  • iPad’in yanına gelemez ama mipad bi bak derim

• Bir insan neden tablet kullanır.Meraktan soruyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • t560 t580

serisinden birisi işinizi görecektir inceleyin.
  • galaxy tab s6 alıyosun keyfine bakıyosun
  • 7 yıldır Android telefon kullanan 5 aylık iPad sahibi biri olarak eğer bir şikayetiniz yoksa macera aramayın iPad iyidir.

• Konuya yorum yapan tüm dostlara tek tek teşekkür ederim. Gerçekten verimli cevaplar oldu. Eminim ki google araması ile bu konuya gelecek birsürü insan olacak. :) Tüm yorumları tekrar tekrar okuyup değerlendirip ona göre bir karar vereceğim. Tekrar yazarım sonucu. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.