Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KIZLARIN KORKULU RÜYASI K kullanıcısına yanıt
    Bu vaziyette benim anladığım, iPhone 5S gereğinden de güçlü bir işlemciyle donatılmış, hakikaten uzun yıllar kullanıcıya hız konusunda sorun yaşatmayacaktır.
  • Litheart ve geyikvakti ni ekledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kasım türkiyedeyim. Amsterdam apple store'dan ipad air isteyen varsa bana mesaj atabilir.

• Beni de ekle ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

Beni de ekle ..

ekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nautica33 N kullanıcısına yanıt
    Hocam İpad 128 GB Wifi Beyaz fiyatı ne kadar ?
    Türkiye'den ucuzsa fiyatı getirirseniz ben alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Hocam İpad 128 GB Wifi Beyaz fiyatı ne kadar ?
    Türkiye'den ucuzsa fiyatı getirirseniz ben alabilirim.

Turkiye fiyati nekadar bilmiyorum ama hollandadan 2450 tlye getirebilirim.

• nautica33 N kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatı 1800 - 1900 civarında olucak muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Türkiye fiyatı 1800 - 1900 civarında olucak muhtemelen

Ooo! ozaman turkiyeden almak cok daha mantikli. Oyle tahmin ediyorum 1 ay icinde satisi baslar turkiyede, beklemege deger..

• Ekle beni çıkar çıkmaz alacağım birde böyle eklersen daha iyi olur
    MADjohny-iPad Air 16 Gb wifi Gümüş renk diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Ekle beni çıkar çıkmaz alacağım birde böyle eklersen daha iyi olur
    MADjohny-iPad Air 16 Gb wifi Gümüş renk diye

tamam. eklenen herkese renk ve gb sorarım.

• http://www.youtube.com/watch?v=k9VARgXJQDE

İlk İpad Air Türkce İnceleme Yayınlandı.Umarım En Kısa zamanda Türkiye'ye en uygun fiyatlar ile gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 2 Kasım 2013; 2:22:48 >
  • Arkadaşlar renk konusu aklıma takıldı :) sizin tercihiniz ne yönde olacak ?
  • Ürün daha Türkiye ye bırak resmi distrübütörü spotçulara dahi gelmemiş ve tarih belli değil.. Burda hayali kullanıcı kulübü açmışsınız.. Yaş gurubunuz nedir sizin yavv??
    Önce bu ürünün Türkiye ye olası giriş tarihini konuşun ....
    İphone 6 için de 2 ay sonra kullanıcı kulübü açarsınız siz bu hızla...

• mybo37, neyin kafasını yaşıyosun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 2 Kasım 2013; 11:44:49 >
  • Beni de ekleyin. Ben de aldim 32 gb lik modelini haftaya geliyor... ilk kez tablet kullanacagim nasil bi deneyim olacak merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Ürün daha Türkiye ye bırak resmi distrübütörü spotçulara dahi gelmemiş ve tarih belli değil.. Burda hayali kullanıcı kulübü açmışsınız.. Yaş gurubunuz nedir sizin yavv??

iphone 5, ipad mini çıktığında da, daha türkiyeye gelmeden kullanıcı klüpleri açılmıştı.
    Bir ürünün kullanıcı klübü açılması için illa türkiye de satışa başlaması gerekmiyor.

Madem burayı bir çocuk kum parkı olarak görüyorsun, bırak "çocuklar" biraz kumda oynasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Ürün daha Türkiye ye bırak resmi distrübütörü spotçulara dahi gelmemiş ve tarih belli değil.. Burda hayali kullanıcı kulübü açmışsınız.. Yaş gurubunuz nedir sizin yavv??

iphone 5, ipad mini çıktığında da, daha türkiyeye gelmeden kullanıcı klüpleri açılmıştı.
    Bir ürünün kullanıcı klübü açılması için illa türkiye de satışa başlaması gerekmiyor.

Madem burayı bir çocuk kum parkı olarak görüyorsun, bırak "çocuklar" biraz kumda oynasınlar

İlk açılan kullanıcı kulübü olmaz alacaklar kulübü olur. Daha kimse almadan cihaz çıkmadan kullanıcı kulübü açmak saçmadır. Konuya biri gelse Air hakkında soru sorsa kullanıcılar listesinde cihazı bırak kullanmayı daha canlı gören yok şuan. Şuankileri alacaklar listesi yapıp alanlardan sonra kullanıcı listesi yapmak en doğrusu. He beni de alıcaklar listesine ekleyebilirsin. Turkcell'e LTE(bizim burası için 3G de denebilir) modeli geldiği gün almayı planlıyorum. Ama daha kesin Air mi yoksa Retina Mini mi karar vermedim. Elimle görüp ikisini karşılaştırdıktan sonra alıcam sanırım.

• Ben şuan ipad mini kullanıyorum, yeni ipad almaya karar versem mini retinayı almam çunku sadece retina eklenmiş mini 1 üstune,mini1 ve 2 görsel hiçbir değişiklik yook retina hariç,o yüzden mini 1 kullananların fazla tercih edip para yatırcaklarını düşünmüyorum,ipad air varken.

Ama kesinlikle ipad air almaya sonuna kadar değer bir cihaz ve bir çoook almak için neden olan bir ipad hem buyuk ekran,ince,hafif retina 8.9 ınc apple emsallerine göre gelmiş geçmiş türünün tek örneği.

• Ipad airimi aldim bugun hong kongdan. Ekrani ipad 3 den daha parlak gibi geldi bana. Hiz olayi zaten bambaska. Yeni ipad harbiden olmus yani :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.