Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.439
Cevap
136
Favori
222.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16GB Wifi Silver modelini amerikadan 980 TL'ye aldım arkadaşlar (tax yok). Sizce nasıl? Türkiyeye gelmesini beklemedim. Arkadaş 1 ay sonra getirecek. 1 yıl daha az garanti olacak ama neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Uygulamadan atmasının sebebi uygulamaların 64 bite uyarlanmaması, 64 bite uyarlanan uygulamaları deneyin birde.

Uygulamadan atma derken, uygulamanın açılmadan atmasını kasdetmemiştim. Gerçi siz de onu kasdetmemiş olabilirsiniz.

Mesela Turkcell Dergilik uygulamasında, dergi kapak resimleri kaydırılırken, kontrol dışı seçim yapıyor.
    Sahibinden uygulamasında mesajlara bakarken pat diye uygulamadan atıyor.
    Bunların 64 bit ile mi yoksa IOS 7 optimizasyonu sorunu ile mi ilgili olduğunu bilemedim ama sorun değil, düzeltmeler yapılır.

Turkcell dergilik daha öncedende kendi kendine kapanıyordu. Ama ana ekran istem dışı seçim ios 7 uyumsuzluğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir aksilik olmazsa yarın geliyor, bakalım, gelince ekran görüntüsü eklerim, tabi arkadaş gelebilirse :D
  • Türkiye'ye gelmesi Aralık'ı bulmaz umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

16GB Wifi Silver modelini amerikadan 980 TL'ye aldım arkadaşlar (tax yok). Sizce nasıl? Türkiyeye gelmesini beklemedim. Arkadaş 1 ay sonra getirecek. 1 yıl daha az garanti olacak ama neyse.

1 ay içinde zaten Türkiye'de de çıkmış olurdu bence hata yaptınız. Hatta 2 hafta veriyorum çıkışı için. 15 Kasım yada 22 Kasım çıkış tarihi bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

16GB Wifi Silver modelini amerikadan 980 TL'ye aldım arkadaşlar (tax yok). Sizce nasıl? Türkiyeye gelmesini beklemedim. Arkadaş 1 ay sonra getirecek. 1 yıl daha az garanti olacak ama neyse.

1 ay içinde zaten Türkiye'de de çıkmış olurdu bence hata yaptınız. Hatta 2 hafta veriyorum çıkışı için. 15 Kasım yada 22 Kasım çıkış tarihi bana göre.

Türkiye'de çıksa bile bu fiyatı yakalayamaz diye düşündüm. Aldığım fiyat kötü mü yani?
  • Uygun fiyata nerden bulacağız 128 lik,siyah wifi only istiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Türkiye'de çıksa bile bu fiyatı yakalayamaz diye düşündüm. Aldığım fiyat kötü mü yani?

Yok hocam iyi fiyati burada 1200 falan olurdu ama garantisi 2 sene olurdu. Birde iphone lardami garanti olayi ipadlerde de ayni mi bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İpad'e bu gün kavuştum arkadaşlar. Kutu açımı yaptım acemiliğimden ötürü kusura bakmayın :)

Kutu Açılımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

İpad'e bu gün kavuştum arkadaşlar. Kutu açımı yaptım acemiliğimden ötürü kusura bakmayın :)

Kutu Açılımı

İsterseniz ekleyeyim gb ınızı söylerseniz:)

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız, hayırlı olsun. Türkiye'ye gelmesi aralık ayını rahat bulur ve fiyatı 1200'den aşağı olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

İyi fiyattan almışsınız.

• Yeni aldığım 20 günlük iPad 4 cihazımı satacağım air almak için. 1000, 1100 liraya alıcısı var. Garantiden sıfır cihaz gönderecekler, yarın elimde olur büyük ihtimal. Air türkiye de boy gösterdiği anda almayı düşünüyorum hayırlısı ile
  • Bende almayı düşünüyorum. Bi tanıdık amerıkadan alıcak o olmazsa türkıyeden alıcam. İlk ıpadım olucak. Çok heyecanlıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende heyecanla bekliyorum çok özel bir cihaz gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

İpad'e bu gün kavuştum arkadaşlar. Kutu açımı yaptım acemiliğimden ötürü kusura bakmayın :)

Kutu Açılımı

16gb'lık olandan :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Kutu Açılımı

16gb'lık olandan :)

ekledim. :)

• Dostum listede 11. sırada gözüküyorum oraya 32 GB Wi-Fi Silver renk olarak ekleyebilirsin beni.

Bu arada elimde 1 adet sıfır IPAD AIR 32 GB Wi-Fi Silver daha var 1749 TL almak isteyen olursa PM atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Dostum listede 11. sırada gözüküyorum oraya 32 GB Wi-Fi Silver renk olarak ekleyebilirsin beni.

Bu arada elimde 1 adet sıfır IPAD AIR 32 GB Wi-Fi Silver daha var 1749 TL almak isteyen olursa PM atsın.

ekledim :)

• O değil de erken alınca ne kılıf ne jelatin bulabiliyoruz :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.