Şimdi Ara

Apple, iCloud fiyatlarına yüzde 100 zam yaptı: İşte yeni iCloud fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
4.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hep 5gb ücretsiz kullandığım için sıkıntı yok

• Şuana kadar kullanmadim ama başliği görünce bakayim dedim 6 tl fen 12 tl güncellenen fiyat görünce şok olmadim ama yorumlari gördükçe şok oldum abartmayin ayiptir. Bi kutu cola olmuş 15 tl yuhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 TB alanda gelmesi lazım bence

• Amerika fiyati 50GB 1$mis.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır 2 tb kullanıyorum ve ailem ile de alanı paylaşıyorum. Kaç senedir zam yoktu bence artık vakti gelmişti. Açın dünyadaki fiyatlarına bakın Türkiye’de bedava neredeyse, daha belanızı mı istiyorsunuz ?

• 5 litre bakkal suyu fiyatı :)

• Çok kötü oldu açıkcası ailecek 2 TB kullanıyoruz. Dolar bazında indirim gelmesi gerek ama oda gelmiyor.

• underfire kullanıcısına yanıt
    kime kazandırıcan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 200 zam yapsalar yine bedava derdim

• fiyatlar hala çok makul 50 gb fiyatı sakız parası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 28 Haziran 2023; 12:26:26 >
  • Zam yapmayan mı kaldı sanki

• underfire kullanıcısına yanıt
    Ben de senin gibi android kullanıyorum da ne alaka yani ya ne alaka?

• Samsung'un yedekleme uygulaması ''verilerinizi siliyoruz haberiniz olsun'' mesajı yayınladı. Sebebi yedekleme uygulamasını kaldırıyorlarmış. Yani para vererek de yer satın alamıyorsun.

• Yüzde 52 böyle istedi diye yüzde 48 haho diyor ferman ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düpedüz dolandırıcılık bu yaptıkları. Dolar 20'lere düşünce 6 liraya indirecekler mi peki o fiyatı? HAYIR. O zaman sahtekarlık bu.

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt

dolarin 20'ye dusme ihtimali var mi sence? Apple, iCloud fiyatlarına yüzde 100 zam yaptı: İşte yeni iCloud fiyatı suan turk lirasi hala ederinin uzerinde degerli. $1 = 28-32 TL bandına oturması lazim. 

bunu ben bile görebiliyorum, peki Apple sence planlarini dolar 20'ye dusecek diye mi yapar 30'a cikacak diye mi?

• Yine de uygun gibi

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt

Dolar 20'ye düşünce neden 6 ya indirsinler ? Zaten dolar 5 TL iken 6 ya satıyorlardı. Yani hala adamlara borçlusun. Yani onlar sahtekar değil sen fakirsin.

Ayrıca bu zam Türkiye ye özel değil. İngilterede de sterlin bazında zam yapıldı. Daha birçok ülkede zam yapıldı döviz bazında da.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.