Şimdi Ara

Apple, iCloud fiyatlarına yüzde 100 zam yaptı: İşte yeni iCloud fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
4.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olsun bence hala sahtekarlık. Google drive 15 gb alan verirken bunlar hala çağdışı 5 gb'ye zorunlu kılıyorlar. 5 gb'ye ne yedekleyebilirsin allah aşkına?

• Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    200gb 3 kisi kullaniyorum apple icin deger.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben. Yıllardır Dropbox kullanıyorum.

Alıştığım için de başka bir şey kullanamıyorum.

Bir de müşterilerim de hep Dropbox kullanıyor.

O yüzden kullanımı kolay.

Fiyat olarak sabit gidiyor.

Aylık 20 dolar olarak devam ediyor 3TB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 30 Haziran 2023; 8:59:53 >
  • İCloud ta kardeşliğin başlamasu yakındır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt

Sana cevap vermek için harcadığım 2 dakikama acıdım.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt

apple markasını ve bu marka altında sunulan hizmetlerin aşırı pahalı oluşunu sevmiyorum. sevmek zorunda mıyım?

• AirSupport kullanıcısına yanıt

mutlaka birilerine kazandırıyoruz zaten. mesele o değil. aynı hizmeti, hatta belki daha iyisini, daha ucuza alabilmek mümkünken nedir bu apple sevdası? bunu anlamıyorum işte.

• underfire kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi daha ucuza derken Google One mı yoksa başka bir servisten mi bahsediyorsunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    direkt kendi sistemi varken neden üçüncü parti uygulamaları kullanayım ki anlamadım?

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Tamam sen kullanma sevgili forumdaşım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arion kullanıcısına yanıt
    Hem cihazlar hem de bulut depolama hizmetleri için söylemiştim.

Hem iCloud hem de Google One kullanıyorum. Açıkçası alternatif olarak diğer forum kullanıcıları neler kullandığını yazarsa belli yol gösterici olabilir.

Google Fotoğraflar hem arka planda yedekleme yapamıyor hem de fotoğrafları albümler şeklinde yedekleyemiyor. Bir de iCloud direk komple telefonu yedeklediği için kolaylık sağlıyor.

200GB iCloud’u 2 telefon yedeklemek için, Google One 2 TB komple her şeyi yedeklemek için kullanıyorum.

• Memleket iyiye gidiyor

• İcloud senelik alabiliyormuyuz seceneklerde yok?

Hocam iphone da icloud yerini alabilecek bir servis yok.

-Google one da uygulama açmadan senkronizasyon yok iphone cihazlarda. Oysaki cihazın kendi galeri uygulaması otomatik senkronize edip fotoğrafların düşük çözünürlüklü örneklerini cihazında barındırıyor. Yüksek çözünürlüklü orjinal hallerini drive a atıyor. Üstüne tıkladığında yüksek çözünürlüklü hallerini anında cihaza alıyor. Cihazdaki depolama alanından tasarruf ediyorsun bu şekilde.

-Cihazın tüm yedekleme işlemleri icloud a yapılıyor. Bu yedeklemeyi google one a yapamazsınız.

- E postamı gizle özelliği google one da yok. Mail adresinizi vermek istemediğiniz kişilere geçiçi bir mail adresi veriyorsunuz. O mail adresine giden mailler sizin gerçek mail kutunuza düşüyor. Çok önemli bir özellik benim için. Gerçek mailinizi vermek istemediğiniz sitelere kaydolurken de hayat kurtarıcı.

Özel e posta alanı vs gibi özellikleri de var ancak kullanmıyorum.

Safi yedek işlerimde google one kullanıyorum. Ancak her halukarda bir iphone kullanıcısının icloud a ihtiyacı var. Google one yanında mecbur onu da alıyoruz. Sadece google one aldım bitti olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bob_marley_232 -- 29 Haziran 2023; 22:42:40 >

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel açıklamışsiniz teşekkür ederim. Galiba ben zaten böyle zorunlu tutulup mecbur bırakıldığı için sevmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.