Şimdi Ara

Apple'dan son dakika zammı: iPhone fiyatlarına bir zam geldi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
8
Favori
16.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• %90’ı yurtdışı cihazı 25bin tl ye 14 pro almak mümkün çoğu kayıtsız kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon, saat ve kulaklık için 69.000 TL isteniyor. Rakam manidar :))

• Ogrencilere kdv siz telefon tablet bilgisayar meselesi de havuc tavsan hikayesine benzedi ....

• Geçen bi esnafa girdim valiz satıyor pazarlık yapıyorum o sira telefonu çaldı cebinden çıkardı bi baktım 14 pro max,bana 40 liranın lafını yapıyordu şöyle kötüyüz böyle kötüyüz indiremem diyordu en son dedim bak 14 pro max kullanmayı biliyorsun Ali Koçta bile yok bu tel dedim sen daha zenginsin demek paraya ihtiyacın yoktur dedim çıktım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt

Evet ucuz modeller tabi ki daha rahat satılıyor. Ama sonuçta altından bile daha kar etti iphone lar. Dünyada görülmüş bir şey değil bu. Belki Venezüella...

• Bu fiyatlara göre iphone 15 Pro 63 bin tl den giriş yapar bize müstehak bi 5 sene daha çekeceğiz

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt

bu adamlar ant içmişler. ülkeyi batırmadan gitmeyecekler. 5 seneye ülke mülke kalmaz ortada.

• süleyman soylu sağ olsun bu tarz zam haberlerinde kendisini daha çok görüyoruz. başta irrite etmiş olsa da şimdi aşırı seviniyorum.

OHHHHHHHHHHH

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlara bak şaka gibi, geçen arabistandan 14 proyu 18500 tl aldık.

• Hocam o alanlar ölüm kredisi çekiyorlar çevremden biliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Durmak yok devam

• Dolar kuruna rağmen yurtdışından halen uygun fiyata alınabiliyor. Türkiye'de vergiler yüzünden olması gerekenden çok pahalı satılıyor.

• Evren7 kullanıcısına yanıt

Eğer bu dönemde de ekonomi konusunda bir atılım yapılmaz da bu şekilde devam ederse 5 seneye kalmaz iflas ederiz.

Cumhurbaşkanının ekonomi modeli işe yaramıyor, işi bilenlere, profesörlere bırakmalı.

• Düz iphone 15'in ülkemize minimum 100.000 tl'den giriş yapması dileğiyle.

Not kırık ekranlı iphone 7 kullanıyorum.

• Pro Max peynir ekmek gibi gider artık. Çünkü en pahalısı o. Kimse İPhon'unu veya İPad'ini ucuz olduğu için almıyor zaten. Fiyatına bakıp seçiyor.

• 5/6/2023 daha dün aldım ıpone 14 pro max 128gb 49bine iyiki almişm yat kalk 4 bin zam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum partinin seçmeninin %90 lık kısmının umrunda olmayan bişi. Apple zam yapmış, dolar artmış, internet hızı düşükmüş, piyasada sıfır araç yokmuş vs vs bunlar adamları ilgilendirmiyor.

Ucuz yollu android telefon kullanırlar, max tükettileri gıda makarna ekmek, max hayallerindeki araba doğan-şahin-doblo, tatile gitmezler, çocukları özel okula gitmez, kendileri bi cafeye gitmez, max sosyal hayatları mahalle kahvesi vs vs...

Dünyaya yaşamaya gelmemiş gibiler.

Kendinizle kıyaslayıp ohh mohh demeyin boşuna yani adamların umru değil.

• Biri bana mı seslendi  

Şaka gibi iphone 11 128gb 21k olmuş

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.