Şimdi Ara

Apple, çabuk yıpranan kablolar için çözüm geliştiriyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple artık yıpranan kablolar için çözüm geliştiriyor. Yeni kablo almanız için artık daha hızlı yıpranananı yapacak :)

• bende niye bozulmuyor bu kablolar 4s in bile sağlam 

İşin rezilliği kutudan şarj adaptörünü artı kulaklığı çıkarıp üstüne fiyatı daha da kazık yapmak nedir 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Şubat 2021; 3:8:17 >
  • Yeni bir icat değil.

1990'lı yıllarda bazı sony kulaklıklarda kulaklığın hemen dibindeki kısımlar sert, gerisi yumuşak olurdu.

Ama fazla sürmedi sanırım.

• 2012 yılından beri Apple ürünlerini kullanıyorum şu ana kadar hiçbir kabloda problem yaşamadım.

Şu kabloyu fotoğraftaki gibi yapanlar cidden nasıl kullanıyor merak ediyorum.

Ayrıca yorumlarda çok dalga geçilmiş ama satın aldığım birçok USB kablosu bozulurken Lightning kabloları hiç bozulmadı.
  • Bu apple tam malum parti gibi. Kötüsünü gösterip daha iyisini lütuf gibi sunuyor. Fanboylarıda şakşaklıyor tabi  kimse de demiyor ki altı üstü kablo, bu bir arge işi de değil basitçe daha kaliteli malzemeden yaparsan daha uzun süre sağlam kalır. Fanboylara sorsan inovasyon  

• Çözüm olarak kutudan çıkaracaktır, kablo yoksa sorun da yok  

• Çok erken alınmış bir karar olmuş.Bu kadar kablonun haşat olduktan sonra yıllar sonra akıllarına esmiş.

• Bence özellikle sağlam üretmiyorlar, yedek parçadan da kazanmak için, lakin on liralık Çin malları daha sağlam ve kaliteli.

• İyide kutudan şarj aleti ve adaptör çıkmıyor ki napalım   zaten kablo ve adaptör en az 300 tl şuan.

• Yeni zamlar yolda. Pardon zamcık .d.d

• Çözüm: Makaron. 2 senedir kullanıyorum hiçbir kablom bozulmadı normalde 2 ayda temassızlık başlardı.

• Yıllardır kullandığım kablolar bile ilk günkü gibi neredeyse. Ama ne zaman birine versem 3 günde tanınmaz hale geliyorlar. Nasıl kullanıyor millet anlamadım.

• kesin çözüm şu apple'cığım. kabloyu iptal edeceksin. kablosuz şarj edecek düzenek vereceksin. herkes mutlu :)

• Şarjdayken telefonu kullanmazsaniz muhtemelen kablo bozulmaz. Ancak Iphonelar için bu pek mümkün değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 14 Şubat 2021; 11:57:15 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.