Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci Nesil(kablosuz şarjlı) modele sahibim sağ kulaklığın mikrofonu çalışmıyor. Başına daha önceden bu durum gelenler servis ile mi çözdü yoksa bir çözüm öneriniz var mı?

• Selam beyler gürgençlerden airpods 2 almayı düşünüyorum. Alavere dalavere olmaz değil mi? Sahte ürün vs gibi ya da daha önce alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Selam beyler gürgençlerden airpods 2 almayı düşünüyorum. Alavere dalavere olmaz değil mi? Sahte ürün vs gibi ya da daha önce alan oldu mu?

orası yetkili apple satıcısı ve servisi sorun olacağını zannetmiyorum

• Arkadaşlar 2.nesip AirPods modeli online görüşme toplantıda kullanıldığında memnun olan var mı hiç ?

• mehmetdemirbay M kullanıcısına yanıt
    Spigen Urban Fit kılıf ile kullaniyorum tavsiye ederim
  • 2 sorumun var

1. bluetooth ayarlarından yapmama rağmen,çift tıkla parça değiştirmiyor, sonraki parça yada önceki parçaya geçmiyor.

2.hiç kullanmama rağmen geceden sabaha kutu şarjı % 8 gibi azalmış,bu durum normal mi?

• airpods pro ile 2. nesil arasında hangisini seçmek daha mantıklı? arada 600 tl civarı fakr var gibi. bu fiyat farkına değecek fark var mı sizce?

• beats solo 3ü satıp airpods 2 almayı düşünüyorum mantıklı olur mu sizce ? ses kalitesi şarj ömrü muhteşem ama airpods kadar pratik değil. yakınımda vardı birkaç gün kullandım gerçekten çok pratik ve şarjı da yoğun kullanımda çok rahat günü çıkarıyordu. fikirlerinizi merak ediyorum

Kulaklık bazen kendi kendine çıktığını sanıp doğal olarak şarj harcayabiliyor sonra bağlanıyor tekrar. Tabi kendince de bir miktar şarj harcar ama bunu pek kontrol etmedim belki normaldir ya da değildir bir şey diyemem ona. Tıklama ayarları çalışmıyorsa kutudaki tuş ile sıfırlamayı deneyin bir de. Tuş'a sanırım 30 saniye basılı tutunca kutudaki ışık turuncu/kırmızı yanıp sönüyor. Böylece sıfırlanmış oluyor, sonra tekrar telefona bağlamanız gerekiyor ilk yaptığınız gibi. Sıfırlamayı yaptıktan sonrada tıklama işlevi çalışmıyorsa apple destek ile görüşün bence.
    Bu arada kulaklıkların çıktığını sanıp tekrar bağlanması gibi bir durum varsa ileride ciddileşelbilir. Ben bu sorun yüzünden 4-5 kere servise yolladım parça değişimi yapıldı geçmeyince tüketici hakem heyeti ile sıfır ürün değişimi isteyip kazanmıştım. Bu olay sıklaştıkça kulaklık pil harcıyor sonra kutuya bağlanıp tekrar şarj oluyor gibi bir döngüsü olduğundan bunu da bir kontrol edin ya da apple desteğe sorun bunu. Belki değiştirirler kutusunu.

• contavolta kullanıcısına yanıt

müzik dinlemek önceliğiniz değilse ve de en önemlisi kulağınızın içine silikonla girmesi sorun değilse pro alın.

ben müzik ikinci planda ve kulakiçi sevmediğimden 2. nesil aldım,samsungda kullanmama rağmen memnunum.

• Kulak içi kulaklıklarla aram iyi değil ama anc için pro almayı düşünüyorum AirPods 2 nin kablosuz olma dışında farklı bi özelliği olduğunu düşünmediğim için ona 1200 verene kadar 1800e pro alayım diyorum ama bu kulak içi mevzusu çok geriyor beni deneme de yapılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: manesnuc

Kulaklık bazen kendi kendine çıktığını sanıp doğal olarak şarj harcayabiliyor sonra bağlanıyor tekrar. Tabi kendince de bir miktar şarj harcar ama bunu pek kontrol etmedim belki normaldir ya da değildir bir şey diyemem ona. Tıklama ayarları çalışmıyorsa kutudaki tuş ile sıfırlamayı deneyin bir de. Tuş'a sanırım 30 saniye basılı tutunca kutudaki ışık turuncu/kırmızı yanıp sönüyor. Böylece sıfırlanmış oluyor, sonra tekrar telefona bağlamanız gerekiyor ilk yaptığınız gibi. Sıfırlamayı yaptıktan sonrada tıklama işlevi çalışmıyorsa apple destek ile görüşün bence.
    Bu arada kulaklıkların çıktığını sanıp tekrar bağlanması gibi bir durum varsa ileride ciddileşelbilir. Ben bu sorun yüzünden 4-5 kere servise yolladım parça değişimi yapıldı geçmeyince tüketici hakem heyeti ile sıfır ürün değişimi isteyip kazanmıştım. Bu olay sıklaştıkça kulaklık pil harcıyor sonra kutuya bağlanıp tekrar şarj oluyor gibi bir döngüsü olduğundan bunu da bir kontrol edin ya da apple desteğe sorun bunu. Belki değiştirirler kutusunu.

çift tık yaparak şarkı değiştirme işlemi tamam, eyvallah. Kutunun şarj azalma durumunu biraz daha kontrol edeceğim

• kral1840 kullanıcısına yanıt

Ben 1. nesil aldım bu ay. Müzik kalitesi olarak beklemediğim kadar iyi. Enstrümanlar kolayca ayırt edilebiliyor. Baslar tatminkar geldi bana. Tabi hi-fi bir dinleyici değilim ama dinlediğim müziklerden haz aldığımı rahatça söyleyebilirim. Kulakta en ufak bir rahatsızlık yaratmıyor. Tıpalı kulaklıkları kullanamayan biri olarak umarım Apple sonraki nesillerde bu tasarıma benzer tasarımla da ürün çıkartır.

görüşme kalitesi olarak zaten bir sorunu yok.

• Airpods 1 sağ kulaklık çok kötü. Telefon görüşmesinde 1 dakika içinde bağlantı kesiliyor. Kutuya koyuyorum şarj dolu gösteriyor. Yarım saat 1 saat müzik dinletiyor fakat telefonla konuşamıyorum. Sol kulaklık ile hiç sorunum yok. Sanırım sağ kulaklığın bataryası öldü

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede var kaç aydır dediğine ilave olarak kutuda sağ kulaklıgı sarj etmiyor yaptırmak yerine airpods pro alıcam gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Aynı durum bendede var kaç aydır dediğine ilave olarak kutuda sağ kulaklıgı sarj etmiyor yaptırmak yerine airpods pro alıcam gibi

Böyle çöp olan bir cihazı tekrardan almak ne kadar mantıklı bilmiyorum

Valla hocam iyi bir alternatif bulsam incelemek isterimde suan için bulamadım
    Çoğunlukla sağ kulaklığı kullanıyorsanız doğal olarak bataryanın ölmesi normal. Zaten 1-2 yılı geçmiştir siz alalı diye tahmin ediyorum. Ben de sağ kulaklığı %80 daha çok kullanıyor ve daha yeni değişmesine rağmen (3-4 ay önce sağ değişti) iki kulaklığı aynı anda kullandığımda %6 ile %10 sağ kulaklığın bataryası daha az kalmış oluyor
  • https://www.hepsiburada.com/apple-airpods-2-nesil-bluetooth-kulaklik-mv7n2tu-a-apple-turkiye-garantili-p-HBV00000KXK5D?magaza=hanc%C4%B1elektronik

1080 tl eşim için alacam, sahte olma ihtimali var mıdır acaba?

Satıcının Hepsiburada, Amazon, Turkcell, Teknosa, Mediamarkt vs. olmasına dikkat edin. Bunlar dışında sahte olma ihitmali çok!

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.