Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
468
Favori
949.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o kadar vermeyi düşünüyorsanı pro almak daha mantıklı olmaz mı 2. Nesile o fiyat yüksek gibi geldi bana
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hocam kablosuz sarjli oldugu icin biraz pahali normali 1200 lira civari ama piyasasi hakkinda pek bilgim yok acikcasi. Aslinda hediye alacagim icin 2. nesil dusunuyorum cunku kullanacak kisi kulak ici kulakligin pek rahat olmadigini dusunuyor. Sizce pro olani gunluk kullanimda normal kulaklik kadar rahat olur mu ? Ayrica cevabiniz icin tesekkur ederim :)
  • teleny77 T kullanıcısına yanıt
    Valla bende 1. Nesil vardı bozuldu geçenlerde iphone 11 aldım simdide airpods pro alıp güzel bir kombin yapmayı düşünüyorum hocam ama o fiyatlara pro var 1-2 aylık faturalı felan ben siz kendinize alacaksanız diye demiştim hediye alacakmıssınız kusura bakmayın o zaman
  • teleny77 T kullanıcısına yanıt

şarjı iyi gidiyor hocam.kablo ile şarj olsada olur.

kablolu şarjlıyıda alabilirsiniz.

ben memnunum.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam kablolu bakayim o zaman cok tesekkur ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teleny77 -- 24 Mart 2021; 11:8:48 >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hediye alacağınız kişi müzik dinlemeyi de seviyorsa benim gibi samsung earbuds plus alabilirsiniz.

Benim 2. Nesil airpodsdan şimdilik daha stabil çalışıyor :)
  • Yenisi ne zaman tanitilir acaba bilen ?
  • 2019'da aldığım airpods 2. Nesil kulaklık için geçenlerde tüketici hakem heyetinden değişim kararı çıktı. Kulaklık kutusundayken kendi kendine telefona bağlanıyordu. Bugün teknosa ile iletişime geçip belgelerimi attım ve süreci başlattım. Tahmimim gelen sıfır ürün de aynı şekilde bir yerden sonra sorun çıkartacaktır ama yapacak bir şey yok, sıfır cihaz kullanıcam en azından. Bu şekilde sorun yaşayan varsa düzgün bir açıklama ile tüketici hakem heyetine başvursun, haklıysanız zaten kazanırsınız. Sorunlu cihazı apple yok saydı resmen, saçma sapan destek ekibi sözde mühendis yetkilisi bile saçma sapan lafları dolandırarak sanki ben servis elemanıymışım gibi kayıtlar tutmamı istedi. Ben uğraşamam dedim verdim thh'ye kazandım 😁
    Müsait olunca tüketici hakem heyetine yazdığım açıklamayı da atıcam örnek olması açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Mart 2021; 19:14:4 >
  • 2019'da aldığım airpods 2. Nesil kulaklık için geçenlerde tüketici hakem heyetinden değişim kararı çıktı. Kulaklık kutusundayken kendi kendine telefona bağlanıyordu. 5 kere servise gitti, sorun da kabul edildi Apple tarafından ama uğraştırmak istediler daha farklı bir şekilde uğraştım, aslında uğraşmadım da bekledim sadece. Bugün teknosa ile iletişime geçip belgelerimi attım ve süreci başlattım. Tahmimim gelen sıfır ürün de aynı şekilde bir yerden sonra sorun çıkartacaktır ama yapacak bir şey yok, sıfır cihaz kullanıcam en azından. Bu şekilde sorun yaşayan varsa düzgün bir açıklama ile tüketici hakem heyetine başvursun, haklıysanız zaten kazanırsınız. Sorunlu cihazı apple yok saydı resmen, saçma sapan destek ekibi sözde mühendis yetkilisi bile saçma sapan lafları dolandırarak sanki ben servis elemanıymışım gibi kayıtlar tutmamı istedi. Ben uğraşamam dedim verdim thh'ye kazandım 😁

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Mart 2021; 20:59:32 >
  • arkadaşlar airpods 2 almayı planlıyorum, müzik dinlemek için nasıl sizce ve kaç saat gidiyor şarjı ortalama ? ona göre acaba f/p bir kablosuz kulaklık mı alsam

• Merhaba. AirPods u kaç wat ile şarj etmek daha mantıklı? Bugün 5w adaptör alcaktım akım kontrolü olmadığı için almayın 20w de akım kontrolü var dedi. Sizce? 10W ve 20W var. Onlarla şarj etsem bir şey olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rayjon32 kullanıcısına yanıt
    Ben yaklasik 1 yildir kullaniyordum 4 kez arza verdi nefref ettim kullanmiyorm artik ..pro modeline gecis yaptim daha iyi gibi duruyor
  • Airpods pro için ses seviyesi bildirimleri ile ilgili bir şey sormak istiyorum. Yüksek ses seviyesi uyarıları windows bilgisayara bağlıyken de geliyor mu? Yoksa sadece apple cihazlara bağlıyken çalışan bir özellik midir?
  • symbol23 S kullanıcısına yanıt
    Ne gibi problem cikardi hocam?
  • sypros kullanıcısına yanıt
    Bu bildirim olayı bağlandığınız işletim sistemi ile alakalı, cihazın kendisiyle alakalı değil yani. İos 14 ile önce bildirim verip ses kısmaya başlamıştı ama artık güncel sürümlerde sadece bildirim veriyor ios sistemi.
    Windows'ta böyle bir bildirim vermiyor ya da sesi kısmıyor.
  • Senkronizsyon sorunu yasiyordum belli bir sure sonra kulakliklar ikisini takinca biri calisiyor digeri calismiyor 4 kere degistirdiler ayni sorundan dolayi, artik kullanmiyorum suanda pro kullaniyorum yeni basladim gerci zamanla gorecez sorun devam ediyormu diye
  • Airpods pro alma arifesindeydim ama forumdaki üç yorumdan biri servis, arıza hakkında Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

Bir çok teknolojiyi bünyesinde bulundurduğundan tüm operasyon ufacık bir gövde(cik) de toplanmış. En ufak darbe de zarar mı görüyor?

Yoksa "Yok kardeşim ben aldım, hiç yere bile düşmedi ama hayrını göremedik" diyen çok var mı?

• daywalker41 D kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum yerede çok düşürdüm çokta memnunum. Ayrıca sorun halinde kulaklıkları sıfırı ile değiştiriyor apple.
  • Arkadaşlar merhaba; Airpods 2. nesil kablolu kulaklık aldım yeni yeni kullanıyorum,

Bi kaç sorum olacak;

1- Spigen Urban Fit kılıf ile kullanan varmı ? Airpods kutusunu çok çizdiği söyleniyor, kullananlar tavsiye eder mi?

2-Bikaç tane tekrarlayan sorunlardan bahsedilmiş; Geçekten kronik sorunlu bir kulaklık mı acaba? (JBL 220tws ile Airpods arasında kalıp airpods tercih etmiştim) Telefonum İphone Xs 256 GB

3- Apple'a kulaklıkları kayıt ettirmek gibi bi durum yok sanırım.

• mehmetdemirbay M kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız kullanıyorum 1 yıldan beri. Bazen sol taraf tam oturmadığından vb. şarj olmuyor. Başka bir sorunlar karşılaşmadım. Kulaklıkları direk bluetoothla bağlayıp kullanıyorsunuz. Sonra kapağı açtığınızda otomatikman ekrana bildiri paneli geliyor
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.