Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BurakYelkenci ZZ128 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.963
Cevap
469
Favori
953.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani iPhone ise pek etkilemez sanırım, android ise belki olabilirdi, emin değilim
  • Airpods ikinci nesil tavsiye eder misiniz, Amazon uzerinden sipariş geçtim 600 liraya denk geldi hediye çekim vardı. Yok iyi değil derseniz almadan geri göndereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Airpods ikinci nesil tavsiye eder misiniz, Amazon uzerinden sipariş geçtim 600 liraya denk geldi hediye çekim vardı. Yok iyi değil derseniz almadan geri göndereceğim
    Kesinlikle iyi bir tercih olur. Apple’ın en faydalı cihazlarından birisi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Kesinlikle iyi bir tercih olur. Apple’ın en faydalı cihazlarından birisi bence.

Alıntıları Göster

Sağolun hocam stok acilmasi ile bitmesi bir olmuş gelsin bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 15 Mart 2021; 18:24:46 >
  • Tabii ki de tavsiye edilir ama fiyat o kadar iyi ki kötü olsa bile alınır. Hayırlı olsun.
  • Merhabalar, daha önceden Airpods Pro kulaklıklarını Apple Store'da değiştirenler olduğunu hatırlıyorum. Eğer yanlışım yok ise yeni üretimlerin Vietnam modeli olduğunu biliyorum. Değiştiren arkadaşlar size China yerine Vietnam modeli mi geldi yoksa tekrardan China mı verdiler. Zorlu Centerda değiştirmek istediğimde kutuda Assembled in China ibaresi bulunuyordu. Bende bu sebeple tekrardan aynı problemleri yaşarım diye değişim istemedim. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Teşekkürler.
  • xanberk kullanıcısına yanıt

vietnamda üretilmiyor hepsi çin de üretiliyor.

Vietnam olduğuna emin misiniz

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Artık Vietnamda üretiliyor diye gördüm Reddit'te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanberk -- 18 Mart 2021; 14:55:33 >
  • Ara ara soruyorum cevap gelir diye. charjenpro yada comply foam kulaklık ucu kullanan var mı? Varsa memnun musunuz?
  • Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Toplama olarak airpods kullanılabilir mi? Kutusunu ayrı kulaklıkları yine sol ayrı sağ ayrı olarak alıp kullanabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: oznyigitt

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Toplama olarak airpods kullanılabilir mi? Kutusunu ayrı kulaklıkları yine sol ayrı sağ ayrı olarak alıp kullanabiliyor muyum?
    Kullanabilirsiniz.
  • Dostlar yeni Airpods'un tanıtılması beklenirken, sizce Airpods Pro alınır mı? Bir de 1700 TL sıfır için iyi fiyat mıdır?

• cmshn kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

1.500 tl den fazla verilmez. Kurulsal bir yer satmıyorsa hiç alınmaz

AirPods 3’te Aktif Gürültü Engelleme olmayacak,bu sebeple direkt olarak Pro’nun rakibi olmuyor,fiyatına göre düşünülebilir.Bahsettiğiniz Apple yetkili satıcısından alınacak faturalı bir ürün için ise iyi bir fiyat.
  • Evet arkadaşlar faturalı olarak sıfır alacağım, teşekkür ederim fikirleriniz için alacağım gibi gözüküyor. Kulaklık ucu olarak sünger ya da silikon tavsiyeleriniz var mıdır?

• AirPods 2 solo çalışıyor yani ya sağ ya sol .Neden acaba ?Düşme de olmadı

• sedefbyo S kullanıcısına yanıt

Kutu ile arasındaki bağ kopmuştur ikisini kutuya koyup sıfırlamanız gerekiyor.

• Airpods 2 kullaniyorum 3 kez garantide. Degisim yapildi kutusu ve kulakliklar tuketici hakem heyetine versem ust model icin degisim yaparlar mi ?
  • Arkadaslar airpods 2 kablosuz sarjli kulaklik almayi dusunuyorum fakat su anda en uygun gurgenclerde 1600 tl. Sizce daha uygun fiyata duser mi bir de gurgenclerden alisveris yapan oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.