Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt

Ben akg tpe c kulaklık sattım satmadan önce silikonlara dezenfektan sıktım bol sonra sildim tertemiz oldu.Dezenfekte edildi mi sorun olmaz hocam.

• kulaklıkları ıslak mendille siliyorum antibakteriyel,mis gibi oluyor.

Bende almama ama sattığım airpods kılıfı. Yanlış anladınız siz.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Mesajın gerisini okumamışım simdi gördüm. Ama cogu kisi airpods sattım demiş yine. Ben almazdım şahsen
  • valla hocam ben en kucuk sılıkonu kullanıyorum ve nerdeyse butun gun kulagımda hıcbır agrı acı olusmadı.. bence sılıkonları tek tek deneyın.. temızlık konusuna gelırsek ali expressten koruyucu kutu aldım ılk aldıgım gun ki gibi duruyor tertemız.. gurultu engelleme ve seffaf mod mukemmel derecede calısıyor.. arkadasımda sony nin cok ust duzey kulaklıgı var yanyana deneme ımkanım oldu.. airpod pro ses kalitesi konusunda cok ıyı olmayabılır ama gurultu engelleme cok ıyı calısıyor.

• Airpods 2 Bunu almak istiyorum trendyolda cepekspress satıyor tek 1189 tl. Ama o kadar kötü yorum okudum ki orj değil falan demisler güvenemiyorum. Amazondan falan mı alsam. Ne öneriyosunuz. Aslında appledan alasım var ama 1600 orda en azından içim rahat olur diyorum. Kafam karışık dostlar bi yardım edin şu kardeşinize

https://gurgencler.com.tr/apple-airpods-2nesil-bluetooth-kulaklik-mv7n2tua-190199098527.html

1185 TL burada.Sahte çıkma ihtimali yok premium seller.

11.11 de n11 üzerinden gürgençlerden 1050 TL ye almıştım ürün orjinal.Tek sıkıntısı kapak gıcırdıyor biraz bursa da olduğum için değiştiremedim ancak arkadaşımdaki kapağı sağlam olup arada bir kopma yaşatan airpodstan sonra değiştirmeyi de düşünmüyorum.

Bu arada bu ürünü kablosuz şarj edemezsiniz.Kablosuz şarjlıları 1400-1500 TL civarı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 26 Ocak 2021; 8:12:49 >

• Kardesim supercopy airpods siparisi verdi replika. Fotoğraftaki biri replika digeri orjinal. Ben de inceledim aradaki farklari gördüm. Sizce hangisi orjinal? )))))

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Orjin 2500 TL - Supercopy 350 tl arasındaki farklar

Eksileri
    Gurultu engelleme - Seffaf mod arasinda geçiş var ama bir etkisi yok
    Uzamsal ses yok
    Mikrofon kalitesi iyi degil. Karsi tarafa uzak ve kuyudaymis gibi gidiyor bazen düzeliyor.

Artıları

Ses kalitesi orjinale cok yakin alan kisiyi üzmez bu fiyat bandinda baska orjinal markalar var xiaomi gibi onlardan iyi
    Kasa kalitesi orjinalle aynı bir kisinin ayirt etmesi imkansiz.
    Kutu tasarimi ve ici tamamen ayni usb type c ve kulak icine kadar
    Cihaza baglarken orjinal nasilsa bunu da öyle görüyor
    Ayarlarda airpods menusu çıkıyor
    Tum sensorler calisiyor siri ile etkileşim muzik ileri geri alma cagri cevaplama reddetme kulağından çıkarınca muzigin durmasi gibi.

Sonuç olarak bütçesi orjinale yetmeyen ama Siri uyumlu kulaklık arayan ben sadece muzik dinleyecegim diyen, airpods pro havasini atmak isteyen alabilir pisman etmez. Mikrofon konusunda da bazen ses cok iyi bazen ara sira oyle kuyu moduna düşüyor. Telefona hoparlore veripte konuşuyormus hissiyatı.

• Sağdaki çakma gibi, tam fotoğraftan anlaşılmıyor ama . Kapak içerisinde yazı vardı sanırım orijinalde ama yazı hiç gözükmemiş zaten. Malzeme birleşimi soldakinde daha iyi duruyor. Bir de sağdaki orijinalmiş 😅
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    Bende sizin aldığınız zamanlarda esc teknolojiden aldım morhipo üzerinden. Sizin de dediğiniz gibi apple dan alınmayacaksa yetkili satıcı dan almak önemli. 999 tl ye almıştım. Kartıma da 215 puan vermişti. 784 e gelmişti. Bu arada gıcırdama bende de var.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

evet sağdaki orjinal :)) replikada da kapak içinde yazı var

• Soldakinin menteşesi kötü mü gözüküyor, yoksa bana mı öyle geliyor
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

menteşe rengi aynı. çünkü ışığa göre renkte değişkenlik oluyor. arkadaşlarda oraya bakıp kararlarını verdiler genelde orjinal olan sağ tarafı çakma buldular. :D

kapak açılış ve kapanış sesleri ve ürün ağırlıkları aynı.

• Yok ben sağdakinin orijinal olduğunu düşünmüştüm :). Menteşesi pürüzlü gibi geldi bana. Tabi ışık yansıması da olabilir.🤔
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Evet isik yansimasi var :)) normalde ikiside ayni
  • Ya yemin ediyorum soldakinin plastik birleşimleri falan fotoğrafta daha iyi duruyor. Orijinalde bir üst bir alt olan yerler var. Tabi kalitesi illa belli eder ama eyy epıııllll hani proydu bu 😅
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bile hangisi oldugunu sasirdim kapaklari actim telefona uyari gelince anladim bu kutunun benim olduğumu😂

Reddite falan girdim yabancilar bile keklenmis fake oldugunu uzamsal ses olmadigini gorunce anlamislar çünkü diger türlü anlamanin imkani yok. Kutu ustundeki seri numarasini apple web sitesinden girince gercek ortaya çıkıyor. Kesinlikle turkiyedeki eticaret sitelerine guvenilmez. Kim bilir ne kadar orjinal aldigini sanipta replika kullanan insanlar var
  • Hocam uzamsal sese gerek duymadan direkt seri numarasından kontrol etseler zaten anlamazlar mı bunu akıl edememişler mi

sipariş veren sahte olduğunu anlamaz ki hemen kullandıktan sonra farkeder. ben bile kardeşim replika aldıktan sonra seri numarası kontrolü yaptım Allahtan orjinal çıktı. bu kadar kaliteli çakma olduğunu bilmiyordum. alanlarda bilmiyordur.

• Hocam gidip Turkcell den falan mı almalıyım yoksa hepsi burada dan falanmalıyım çok kararsızım
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.