Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HAYAJI , onrozc Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
10.568
Cevap
262
Favori
555.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1275
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 262
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -tayfun- (533 mesaj) TulparHAN (519 mesaj) EknCn (306 mesaj) gemstoneblue (232 mesaj) BogazınYargıcı (229 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4479 mesaj) Mobil (3119 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (302 mesaj) Uygulama (2885 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    352 Mesaj

Çok teşekkürler. Bu benim için de gerekliydi aslında. 2 kere kazık yememe rağmen yine böyle bir işe girdim. Yani yeri mekanı olması önemli değil satıcının. Kesinlikle dediğiniz gibi kurumsal firmalardan almak lazım. Tamahkarlık etmemek en risksiz iş. Ders olsun bana:)
    |
    |
    AndrewRayel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1267 Mesaj
    Airpods
    |
    |
  • Yarbay
    6332 Mesaj
    Amazon harici AirPods alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Airpods resmi garantili ve düzgün satıcıların hepsinden alınır. Sorun yaşanınca zaten muhatap apple oluyor ve sorunu çözüyor. Pek çok kez sorun yaşayınca Apple ile anında görüştüm, ayrıca sorunu iyice analiz etmem için ileri tarihli randevular da oluşturuldu ve tam zamanında dönüş yapıldı. Sorunları hep 1. Yıldan sonra yaşamaya başladım, hatta neredeyse 3 ay kaldı garanti bitişine, hala randevu da oluştururuyorlar, dönüşte sağlıyorlar. Uygun resmi satıcılardan çekinmeyin, amazon'u seviyorum ama her zaman avantajlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 18 Ocak 2021; 19:40:33 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1313 Mesaj

Selamlar,

AirPods Pro sahibiyim. Ne zaman telefonla konuşsam (hafif gürültülü bir ortamda) karşı konuştuğum kişi gürültüden sesimi duyamadığımı yada çok gürültü olduğunu söylüyor. Yolda yürürken, araçlar yanımdan geçince veya rüzgarlı bir havada karşı taraftan aynı şikayeti alıyorum. Ses kaydederken de aynı sorun söz konusu. Benim açımdan hiçbir sorun yok ama, her şeyi net duyuyorum. Ama karşı taraftan sürekli aynı şeyi duymaktan sıkıldım cidden. Çözüm ile ilgili bir bilgi var mı ?

Ürün orijinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spawn2 -- 19 Ocak 2021; 5:52:51 >
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

bugün sabah saatlerinde gürgençlerin sitesinden airpods pro sipariş ettim. kargoya bugün verilir mi diye telefon ettiğimde en geç üç gün içinde kargoya verilir dediler. daha önce gürgençlerden ürün satın alan olduysa kargoya verilme süreleri hakkında beni bilgilendirebilir mi? teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj

Şeffaf mod ya da Anc kapalıyken dener misiniz bir de? Bende de bu iki moddayken gürültü ortamlarda sıkıntı yaşanıyor. Ama normal modda kullanırken sorun yaşamadım hiç.
    |
    |
    Spawn2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1313 Mesaj

Özel olarak denemedim ama pek sanmıyorum hocam. O modlarda da kullandığımda şikayet aldım diye hatrlıyorum
    |
    |
    Erturrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

airpods pro bugün elime geçti ve mükemmel bir kulaklık. tavsiyemdir

|
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj

Aynı sorunu maalesef ben de yaşıyorum  AirPods İkinci nesilde çok rahat konuşurken AirPods Pro’da böyle bir sorun yaşamak insanın canını sıkıyor.

|
    |
    Spawn2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Airpods pro da sag kulakligi kulagima tam oturmasi icin hafif ittirdigimde yada kulagin icinde oynattigimda islik sesi tarzinda bir ses geliyor. Sol kulaklikta yok.bu sorunu yasiyan varmi. Degisime goturmelimiyim.

• Yüzbaşı
    826 Mesaj

Zaten "çalışmaz" dememiştim ben, "bu durumda ses aktarımı beklenen kalitede olmayabilir" demiştim..

|
    |
    manesnuc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj

Ürünü iade ettim. Supercopy dedikleri zırvadanmış. Gittim orijinal ligtning girişli kulaklık aldım eve geldim:)
    |
    |
  • Yarbay
    6332 Mesaj

ben yaşadım kronik problem.

|
    |
    vb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Kaça verirsin hocam hangi renk bide
    |
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3587 Mesaj

Sattım ben.
    |
    |
    smtt.06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

1 ay geçmiş üzerinden hocam. Beklenen kalitede olmaması durumu zaten apple ekosistemi dışında kullanılırsa hepsinde geçerli.
    |
    |
    Archi33tect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3912 Mesaj
    İlk ciktigi zaman airpods 1. Nesil almistim simdi pro kullaniyorum ama inanin rahatlik olarak ilk cikan airpods proya bin basar. Eskisi kulagimda oldugunu unutuyordum rahatsizlik vermiyor ama pro oyle degil silikonlu belli bir sure sonra kulakta agri yapiyor. Kulaga tam oturmuyor dusecekmis gibi kulaktan geri cikiyor.

Bi gurultu engelleme seffaf olayi var tasarim olarakta eskisi daha iyi. Bu kulaklik 2500 tl etmez.

Bari insan kasayi iyileştirir. İlk airpods kasalari cok kalitesizdi ici tozlanip kirlenince lekeler cikmiyordu. Pro da ayni. Cizilmeye asiri müsait ici oluk oluk toz toplayan kasaya devam etmisler.

Ciplak sekilde cebe atiyorum toz giriyor. Kilifla kullaniyorum daha cok toz giriyor yani naylon poset uydurup ona mi koyayim anlamadim.

Son teknolojiye ayak uydurayim diye para verip almayin. Bana hediye geldi yoksa ben samsung level u pro kullaniyordum. Ayrica o kulaklık sasirtici derecede pro dan cok daha iyi (ses ve mikrofon konusma olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndrewRayel -- 24 Ocak 2021; 4:13:20 >

• Teğmen
    106 Mesaj

Hocam ben 2. Nesil alıcam. Bunun temizliği nasıl oluyor acaba ıslak mendille silsem zarar görürmü cihaz acaba
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj

Hocam başkasının kulağına giren şeyi alıyomu millet ya ben almazdım şahsen biraz titizim bu konuda
    |
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.