Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: conger Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.979
Cevap
469
Favori
954.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Turkcellden alirken kutudaki seri numarasını apple garanti sorgulama yazin google cikan sayfaya yazin airpods cikarsa orjinaldir. Sahte olursa seri numarsasi bulunamadi der

Hb den alacaksan kutuyu jelatini açmadan seri no kontrol yap sahte cikarsa iade hakkini kullan. Ama bunlar o kadar düzenbaz ki baska urun iade etti diye almayabilir bunu yaparoar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 27 Ocak 2021; 5:55:14 >
    Yorumlarda gurgencleri tavsiye ediyorlar düşünmeden alabilirsin diyen çok. Alip sorun yasamayan var yani.
  • Kasım ayında cızırtıdan değişim olan sol airpod son bir haftadır yine aynı sorunu yapmaya başlamıştı. Dün gürgençlere verdim tekrar değişim vermişler. A2084 model numaralı Airpods pro cihazım. Anlaşılan yeni sürümde de problemi çözememişler.

Vatandan alabilirsiniz aynı fiyat suan

• airpods'lara yazılım yükleyebiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

airpods'lara yazılım yükleyebiliyormuyuz ?

Hayır. Kendisi otomatik güncelleme yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Hayır. Kendisi otomatik güncelleme yapıyor

Alıntıları Göster

teşekkürler

• Hepsiburada’da indirimle airpods 2 1099 a düşmüş aldım bir adet. Sizce sıkıntı çıkar mı satıcısı HEPSİBURADA. Bir de yarın teslim edilsin diyip 14.99 fazla vermeyi tercih ettim. Siparişlerime bakınca 2 gün sonra teslim edilir yazıyor ben boşamı yarın sabah icin 14.99 verdim ya.
    Edit (tam siparisi verdikten 15 saat sonra geldi ve sıkıntısız orijinal ürün hbden alın hb satıcıysa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasamagayretindeyim -- 28 Ocak 2021; 13:45:10 >
  • Vatanda 1150 kusurlerdeydı hocam gıdıp ınceleyerek alsaydınız keşke

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıfı neden egemeke gönderiyorsunuz onu anlamadım
    Yanlış yazmışım hocam, koca yazıda oraya mı takıldınız 😅 kutusunu yollayacağım diyecektim sanırım. Apple'dan sıfır değişim istedim. 4. Kez aynı sorun için servise gitmeli dendi ve gitti, sorun anlaşılmadı yine serviste. Toplamda 3 kere parça değişimi olduğu için sanırım sıfırı ile değişim olacak.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Hahah ne biliyim hocam bugün aldim airpodsu da araştırıyodum dedim kılıf da mı gidiyomuş servise falan😅😅
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün 2. Nesil aldım geldi. Bende de aynı bu şekil çıktı. Desteğe yazdım fatura tarihini sordu sonra başlattı garantiyi. Yani bir şey çıkmıyor ben de korktum bi sahtemi diye ama seri de onaylayınca destekteki kesin emin oldum
    Ben bu yorumu 3 ay önce yaptım. O tarihten bu güne kadar çözüldü zaten apple destek sorunu.
  • Airpods pro için kılıf alıyorum ama bir türlü güzel bir şey bulamıyorum. Silikon kılıf istemiyorum çünkü çok fazla toz topluyor ve cebimden çıkarırken sorun yaşıyorum. Aynı zamanda ince ve sağlam olmasını istiyorum. Önerebileceğiniz kılıflar var mı acaba ?

• FALCREB kullanıcısına yanıt
    Spigen urban fit. Kullandım çok iyi kılıf.

Kutunun kapagını oynatınca bastırınca vs ses yapıyormu gıcırtı gibi ?

• emrotkn E kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmıyor sanırım ama kapağı kapatıp bastırınca hafif hareketlenme hissediyorum o da normal heralde rahatsız etmiyo
  • Beyler yeni modellerden bilgi var mı ?

3. Nesil vs ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

Martta tanıtılacak deniyor airpodslar ama pro var mı içinde bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.