Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BurakYelkenci ZZ128 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.989
Cevap
468
Favori
955.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen, maalesef iade yapıcam. Apple’da çalışan çocuk bir daha değişim yapılmaz iade yapılır zaten, seride sorun olabilir dedi.

Zaten elektronik eşyada dünyanın en şanssız insanı olabilirim. Daha 1 kere elektronik bişey alıpta sorunsuz çıktığı olmadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalizma_26 kullanıcısına yanıt
    Yinede iade etmeden sıfırlayın eşleşmeyi kaldırın yeniden eşleyin birde öyle deneyin bence. Pil hakkında şikayet pek görmedim prolarda ama devam ederse iade edersiniz tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 19 Aralık 2019; 23:50:33 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    O şekilde de deneyim bir bakalım, teşekkür ederim tavsiye için..Sonucu paylaşırım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

O şekilde de deneyim bir bakalım, teşekkür ederim tavsiye için..Sonucu paylaşırım:)
    merakla bekliyorum...
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Daha önce kaplama uygulamanızı gördüm evet cihaza da ayrı bir hava katıyor ama uygulamaaı biraz zahmetli görünüyor, o kadar sabrım yok maalesef, benim derdim çizmesin uygun fiyatlı olsun yeter düzeyinde.

Bu arada diğer mesajlarda da dile getirdiğiniz gibi özellikle kişiselleştirilmiş elektronik cihazlarda farklı hissiyatlar edinmek son derece normal. Bende tws bluetooth kulaklık arayışında önce freebuds lite aldım 1-2 gün kullandım ses doygunluğu ortalama düzeyde. Kulak içi olması sebebiyle dış ses (pasif nc) alımı haliyle diğer modellere göre daha iyi. Metrobüs durağında telefon görüşmesi yaptığımda sesin karşı tarafa derinden ve kısık gittiğini gözlemledim. Bir de o kulak içi basıncı beni biraz rahatsız etti. Ayrıca bir uygulaması olmadığı ve ios cihazda kullandığım için kontroller noktası beni cihazdan soğuttu açıkcası 450 TL civarı bir fiyat bandındaydı ama iade ettim.

Airpods 2 / pro üzerinde yoğunlaştım. Apple Store'da pro'yu denedim ilk bakışta o kulak içi basınç hali biraz değişik geldi. (Kendi sesini duymayıp yüksek sesle konuşma hali sebebiyle.) Bir de 1899 TL bu cihazın ederi mi diye düşündüm. Sonra malum kampanya'da airpods 2'ye 300 TL farkla sahip olma fırsatım olunca değerlendirmek istedim. (1199 TL Airpods Pro)

Benim gözlemim şu; eko sistem dahlindeki kolaylık en avantajlı özelliği. Bana transparency modu ANC'den daha etkili çalışıyor gibi geldi pro'da. ANC ile kapalı mod farkında ANC aktif iken sanki kulaklık pedleri airbag gibi açılıp kulağı daha da tıkıyormuş algısı oluşturup biraz basıncı arttırıyor. Alıştığım için mi bilmiyorum ama bende öyle aman aman bir rahatsızlık hissettirmedi. Şanslı azınlıktan olabilirim.

Zevkler/renkler döngüsü kapsamında kesin alınmalı/hayır berbat ürün ikileminde hareket edecek değilim. Ben neredeyse airpods 2 fiyatına (kablosuz şarjlı model) pro sahibi olduğum için alış verişimden memnunum açıkcası.

Bu fiyata bu cihaz olur mu diyenler için; milli paramızın diğer ülke paraları karşısındaki alım gücü ve acımasız vergi politikaları devam ettiği sürece aldığımız hiçbir ürüne fiyat yönünden eleştiri getirmek bana doğru gelmiyor. O durumda ister istemez aşağıdaki resim gözümde canlanıyor.
    cimri ülkenin cömert insanları olarak :)

Neyse çok uzattım. Okuyup fikir sahibi olmak isteyenlere yol açmış olur umarım.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Dün %100 şarjla 2 saat 10 dakika muzik açtım. %60’a indi şarj. Buda gayet iyi bir değer. Şimdilik iade etmekten vazgeçtim:)

• Airpods Pro için kılıf olarak tavsiye edebileceğiniz satıcılar hangileri arkadaşlar?

Alanlar ve beğenenler nerelerden aldılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 20 Aralık 2019; 16:45:27 >
  • westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Düzgün uygulayabilince yıllarca kullanabilecek şekilde oluyor ama uygulaması zor sahiden. ANC güzel ama transparency modu benide etkiledi verdiği seslerin doğallığı vs. Çok iyi fiyata almışsınız sahiden hayırlı olsun.
  • 2. Nesil airpods da hangi eq seçeneğini kullanıyorsunuz acaba? En iyi sesi hangi eq da veriyor kulaklık? Deneyen oldu mu acaba??

Güzel, olması gereken değere gelmiş işe yaradı demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Güzel, olması gereken değere gelmiş işe yaradı demek.
    Teşekkür ederim tavsiyelerin için:) Yoksa gidiyordu kulaklık :D

:)
  • Arkadaşlar kulaklık bugn geldi. Apple sitesinden seri no sorgulama yapınca, "ürün satışı henüz onaylanmadı" gibi bir uyarı çıkıp, ürünü aiktif et / kaydet gibi bir yazı çıkıyor. Bu normal di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Arkadaşlar kulaklık bugn geldi. Apple sitesinden seri no sorgulama yapınca, "ürün satışı henüz onaylanmadı" gibi bir uyarı çıkıp, ürünü aiktif et / kaydet gibi bir yazı çıkıyor. Bu normal di mi?
    Normal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tt38 T kullanıcısına yanıt
    Hangi ses seviyesinde dinleyerek o şarj yüzdesini aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 20 Aralık 2019; 20:57:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar airpods 2. Nesilin en son yazılım sürümü nedir acaba sizde

• 2C54

• Airpods 2 için güncelleme ekolayzı bu ayarlar nerden yapılıyor ses dışında bir ayar yapmadım bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Airpods 2 için güncelleme ekolayzı bu ayarlar nerden yapılıyor ses dışında bir ayar yapmadım bulamadım
    Kulaklığın ayrı bir uygulaması veya ayarı yok. Telefon ya da ipadinizden AYARLAR - MÜZİK - ÇALMA - EQ adımlarını takip ederek listeden değişiklik yapacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.