Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.989
Cevap
468
Favori
955.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajoooR

normal degil, urunu apple a gonderin-gosterin mutlaka

Alıntıları Göster
    Bugün değişim yaptım. Yeni kulaklıkları %85 dolu kullanmaya başladım, 1 tanesini ama kullandım yine sadece konuşmak için.. 1 saat 15 dakika sonunda %52 gösteriyordu şarjı. 1 saatte 15 dakika telefonla ya konuştum ya konuşmadım.

Şimdi diğer kullananların şarjı nasıl gidiyor bilmiyorum. Ama bana sanki biraz hızlı düşüyormuş gibi geliyor şarjı..

Tek kullandığım içinmi acaba öyle anlamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1599 TL'ye Airpods Pro'yu n11'den aldım. Asıl beklentim noise cancellation olmasıydı, ama beni tatmin etmedi açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BauschLomb -- 19 Aralık 2019; 18:56:34 >
  • BauschLomb B kullanıcısına yanıt
    Ne açıdan tatmin etmedi hocam ? Bende nc özelliği için düşünüyorum sirf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak nc'nin eksikliği de olabilir bilmiyorum hatta belki benim bilgisizliğimdir ama ben müzik olmasa da çalışacağını düşünmüştüm. Fakat aynı odada kaldığım arkadaşlarımın sesini gayet de duyuyorum. Yüksek sesli müzikte nc yapıyorsa bunu zaten diğer kulaklıklar da yapıyor. Tam anlayamadım yani.
  • BauschLomb B kullanıcısına yanıt
    Kafaüstü kulaklıklardaki gibi bir ANC beklemeyin hocam.

kaldı ki, kafaüstü kulaklıklardaki ANC'de de, odadaki insanların sesini duyuyorsunuz.

Bu işi en iyi yapan kafaüstü kulakıklardan Sony WH-1000xm3 kullanıyorum. O da %100 kesmiyor mesela konuşma sesini....Odadaki konuşma sesleri, düşük de olsa geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 19 Aralık 2019; 21:3:0 >
  • Pro için kılıf bakıyorum. Ne önerirsiniz? telefonum kırmızı olduğu için kırmızı silikon istiyorum ama bir dolu marka/satıcı var...tavsiyeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Hayırlı olsun :) Üzerine çok konuştuk seninle. Geldiği zaman ilk gün kullan , ondan sonraki yorumunu merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Sağolasın.

Kulakiçi kulaklıkları yıllardır kullanıyorum sennheiserın hocam. Onlardan çok memnundum. Apple'ın ekstra bir rahatsız tasarımı varsa bilemiyorum tabi. Ama storeda denedim 4-5 dk kaldı kulaklarımda. Bir rahatsızlık vermedi.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız. Bende ilk başta ön yargı ile yaklaşmıştım ama uygun fiyat denk gelince son teknoloji diye pro’ya karşı koyamadım. Ama aynı heyecan ile alıp sonra memnun kalmayıp iade edenlerin ara ara memnuniyetsizliklerini tekrar tekrar yazması bana biraz garip geliyor.

Neyse konumuza dönelim. Amacım kutusu çizilmesin o yüzden 2 parça olan ince silikon siparişi vermiştim “melefoni” den 39,90 TL’ye ama istediğim rengi göndermemişler iade/değişim sürecindeyim) Fena sayılmaz cihazı sarıyor ancak şarj girişi kısmı açık, uzun kullanımda silikon kaynaklı genişleme olur mu bilmiyorum, ama dediğim gibi çizilmesin yeter çok yüksek fiyatlar vermeye de gerek yok diyenlerdenim ben

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Umarım.

Bunun 2 değil de tek parça olanı var mıdır ki? benim gördüklerim de acaba böyle 2 parça mıydı acaba?
  • westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, katılıyorum size. Çizilmesin yeter diyorsanız dbrand kaplama öneririm. Kılıfın en incesi bile kalınlaştırıyor.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Bence NC işin reklamı 2. Seriden farkı silikon kulaklığın getirdiği yalıtım.Ses seviyesinde de ciddi bir fark yok bende iade ettim 2. Nesil aldım çok memnunum.

• Güncelleme yapayım. Saat 19:00’da sinemaya girdim, %52 şarjı vardı kulaklığın. Sinemadan çıktım 10 dakika telefonla konuştum. Saat 22:15’te eve geldim şarj 0’a düştü. Hani kullansam ve şarjı bitse anlarımda, durup dururken neden bu kadar şarj yiyor anlamadım..

Bir arkadaşım 160 ₺’ye kulaklık aldı, bundan çok daha fazla gidiyor şarjı.

Kulaklıkları beğendim açıkcası ama şarjı çok kısa gidiyor bu yüzden iade edicem bu sefer.

Daha pek fazla kullananda yok galiba şarj konusunda bilgi verebilecek..

• İşin reklamı ama haklı reklamı. Bence silikonun getirdiği yalıtımdan baya farkı var. Özellikle dışarıda gürültülü ortamda gürültü önleme açtığımızda yüzde 20 ses seviyelerinde bile rahat duyuyorum müziği ama kapalıyken duyamıyorum o kadar net. Bence bu çok önemli düşük seslerde kullanım için. Yoksa evde yada az gürültülü ortamda silikonun kendi yalıtımı yetiyor açmıyorum hiç gürültü önlemeyi. Transparency moduda çok iyi, kulaklık yokmuş gibi oluyor gürültü engellemeden bile daha çok beğendim onu.
    Ama kişiye göre değişiyor tabiki beğenmeyip airpodslara dönende oluyor tercih meselesi.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu freebuds Lite larda var inanın yalıtımı çok farklı değil NC falanda yok.Ses kalitesi tabiki Pro çok daha iyi ona sözüm yok.
    Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• kartalizma_26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Proda konuşma olarak uzun kullanmadım henüz ama örneğin geçen müzik dinledim hiç durmadan tam 2 saat, birkaç dakika geçti bile. Gürültü önleme kapalı ve yüzde 60 kalmıştı ki buda sitedeki değere birebir uyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 19 Aralık 2019; 23:2:44 >
  • Anladım. İncelemelerde de beğenildi gürültü engelleme bende beğendim açıkçası, sonuçta herkes kendi deneyimini yazıyor. Almak isteyenin deneyerek alması en güzeli tabiki pişman olmamak adına.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Evet sizin değeriniz gayet iyimiş..3 saatte doğru dürüst hiç kullanmamama rağmen %52’den 0‘a düşmesi hiç normal değil o zaman. Seride sorun vardır belkide.

Bilemedim ki, değişimde yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bilemedim ki, değişimde yapmışsınız.
    Mesela şimdi %100 doluyken 2 tane şarkı dinledim 3 dakikalık, %94’e düştü şarjı. Dakikada %1 gidiyor neredeyse 60 dakikada sıfırlanır yani :/

Evet çok gitmiş sahiden 2 şarkıda. Yüzde 98-97 kalmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 19 Aralık 2019; 23:34:17 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.