Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar dun spordayken bench yapıyodum bianda kulaklıklara bisey oldu sanki 7.1 mis gibi surround cok güzel ses gelmeye başladı sanki yankılı gibi hissettim bende hemen durdum müziği baslattım aynı cıkardım taktım eskisi giibi oldu bu nedir varmı başına gelen ? cihaz airpods2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra bende eskiden aynı mesafedeki görüşmelerimde şimdi bağlantı sorunu yaşıyorum. Karşı taraftaki kişi sesimin kesik kesik geldiğini söylüyor. Sizde de böyle bir sorun var mı ?

• Airpods 2. Nesil icin en uygun guvenilir yer neresidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba. Üç gün önce airpods 2 aldım. Nedense bugün ses seviyesi ilk iki güne göre çok düşük airpodsu sıfırladım ama düzelmedi. Herhangi bir çözüm yolu bilen var mı?

• Beyler bugün AirPods Pro aldım. Ses falan tamam süper ama kutunun kapağı çok çok hafif oynuyor başına gelen var mı? Media markttan aldım İzmirden. 20 gün sonra istanbula gidiyorum orda Apple a mı götürsem?

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Normal, hepsinde oynuyor sorun değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Normal, hepsinde oynuyor sorun değil yani.
    Oh be içimi rahatlattın valla reis. Arkadaş o kadar para veriyoruz insan korkuyor

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Doğru. Az oynaması ileride menteşe kısmından sorun çıkmaması için daha bile iyi.
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde dustugunu dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

arkadaslar dun spordayken bench yapıyodum bianda kulaklıklara bisey oldu sanki 7.1 mis gibi surround cok güzel ses gelmeye başladı sanki yankılı gibi hissettim bende hemen durdum müziği baslattım aynı cıkardım taktım eskisi giibi oldu bu nedir varmı başına gelen ? cihaz airpods2
    varmı cevabını bilen

• 2. Nesil airpodsun yalıtımı nasıl arkadaşlar toplu taşımada falan aşırı açmak gerekir mi sesi? normal kablolu olanda çok kötü çünkü yalıtım

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

varmı cevabını bilen

Alıntıları Göster
    Kulaklık üstündeki bi alan var orayı kapatmış olabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirPods pro ile YouTube’da Backstreetboys I want it that away şarkısının girişindeki helikopter sesini kesinlikle dinleyin harika. Ses sağdan sola geçiyor çok harika.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorunu bende yasiyorum cekim mesafesi baya bi dustu ayrica kesintiler olmaya basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Ayni sorunu bende yasiyorum cekim mesafesi baya bi dustu ayrica kesintiler olmaya basladi.
    Bir müddet daha beklerim , yeni güncelleme ile düzeltmezlerse garantiye yollayacağım. Bir kaç defa reset attım ama düzelmedi.

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak yardimci olursaniz sevinirim bende 1. Nesil airpods var benim 2 problemim var 1.si sol kulakligim sağ kulakligima göre %20 daha cok bitiyor mikrofonu sadece sağ yaptiğim halde. 2.si şu airpodslarin sarji bittikten sonra kutusuna koyuyorum kapagini kapattiktan 5-10 saniye sonra kapagini açinca sarji dolu gözüyor ve kullaniyorum da bir sure bu başina gelen var mi bi yardimci olursa sevinirim defalarca sifirladim yine sorun ayni garantiyemi götürmem gerekli

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-airpods-1.nesil-temiz-orjinal-765181462/detay/

fiyat uygun değerlendirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 22 Aralık 2019; 7:15:48 >
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/channel/UCrRpYEytIHGyDgNWO6VbHlQ

Sağdan sola geçmeli müzik kanalı.

Doğal olsun derseniz Tarkan’ın ölürüm sananın girişindeki uuuu çekmesi de çok güzeldir.:)
    https://www.youtube.com/watch?v=LJ9FpMXJmwY&feature=youtu.be

• Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    Şaka yapıyorsunuz sanırım 🙃

• Arkadaşlar Airpods Pro'da kulaklığa dokunarak şarkı değiştirme, çağrı alma v.s. falan yok mu?

Ben dokunuyorum ama hiçbir şey olmuyor? Bu bir arıza belirtisi mi?
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.