Şimdi Ara

APK - Discovery Repartition Tool ( Sistem Boyutu Değiştirme ) 4GB & 16GB TR (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
38
Favori
49.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Butun bu islemleri gosteren video cekip yayinlasaniz cok iyi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er990

Butun bu islemleri gosteren video cekip yayinlasaniz cok iyi olacak

• şu programı yapanların ellerine sağlık, ben 4 gb nin son sürümünde denedim başarılı oldu.

ilk denemesinde telefonu discovery yazısında takılan arkadaşlarlar panik yapmasın benimde takıldı bi 5 dakka felan sonra normal açıldı.

telefon discovery yazısını gösterirken arkada işlem yapıyor, telefonu kapatmayın sabredin.

eğer telefonu discovery yazısı gözürken kapattıysanız hiç işlem yapmadan tekrar açın ve bekleyin düzelirse rahatlarsınız,
    eğer yarım saat felan bekleyip bi sonuç alamazsanız işiniz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenn10 -- 11 Eylül 2015; 0:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: creativeself

quote:

Orijinalden alıntı: er990

Butun bu islemleri gosteren video cekip yayinlasaniz cok iyi olacak

kitkat 4.4 yükledim eylül ayında çıkmış olan, google playdan uygulama indirmek isterken yetersiz hafıza sorunu verdi konu ile ilgili bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keb@nlı23 -- 3 Ekim 2015; 3:43:44 >

• en son çıkan kitkat sürümü için hangi program kullanılmalı.
    v8094 için olan mı yoksa genel olanmı.
  • slm;

benim telefonum orjinal olup, aşağıdaki şeyleri nasıl yapabilirim. Bu konulardan pek anlamıyorum.

adım adım anlatırsanız sevinirim.

Programı Kullanabilmek için Root Gerekir + Custom Recovery gereklidir

General Mobile discovery 16 Gb /
    android 4.4.2
    Çekirdek 3.4.67
  • biraz önce yaptım teşekkür edeyim dedim, elerine sağlık.
  • BU İŞLEMDEN SONRA TELEFONUN ÇALIŞMA HIZNDA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR ARTIŞ MEYDANA GELDİ,FORMAT ATTIĞIMDAN MI KAYNAKLANIYOR YOKSA PSİKOLOJİK Mİ :)
  • Telefonun garantisi bitince root yapayım dedim, hafıza yetersiz uyarısından bakmıştım, discovery repertition uygulaması ile ram ayarını değiştirdim, aynı anda da mobiluncels tools programı ile tüm ses ayarlarını maksimuma getirdim keşke sadece gelen sesi yükseltseydim, keza birşeyleri bozdum sanırım. Telefon geldiginde ilk 3-4 saniye falan ses gelmiyor, bazen de ses çok kısık yada cızırtılı, bazen ise sorunsuz geliyor

Ne tavsiye edersiniz (geri orjinal ayarlara dönsem fark eder mi, yoksa hoparlörü patlattım mı)

• mt6589 1gb rem hd ekran android 4.2.1 1gb dahili 4gb roma sahip prestigio multiphone 5044 duo için uygulasak olurmu sizce.

• İntro recory mode yükledikten telefon açılmadı ne yapabilirim
  • Discovery air modeli için ne yapabiliriz kronik aynı sorunu yaşıyorum bilgisi olan varsa çok yardımcı olur

• Paylaşım için teşekkürler. Bu uygulamayı yeni gördüm ve uyguladım. Sonunda bende yeterli hafızaya kavuştum. Keşke daha önce görseymişim. Kitkat 4.4.2 v8174 sürümüne uyguladım. İlk başta başaramadım sebebi telefonum tam rootlu değilmiş sanırım. Sonra kingoroot ile tekrar rootladım. uygulamayı yükledim root izni verdim ama uygulama açılmadı. Telefonu yeniden başlatınca uygulama açıldı. istediğim bölümlemeyi seçtim uyarılara evet dedim. recovery için yeniden başlat tepki vermedi bende kendim telefonu kapatım cwm ile açtım. Wipe Data factory reset yaptım. Biraz bekledikten sonra işlem tamamlandı reboot yapınca 3-4 defa onay istede hepsine onay verdim. 3-5 dk beklemeden sonra tefefon açıldı. Depolamaya girip baktım istediğim bölümleme olmuş. Bölüm boyutu denildiği gibi 0 gözükmediği için format atmadım. cwmden aldığım yedeği kurdum. Şimdi hiçbir sıkıntı yok. Tekrar teşekkür ederim.

• Her zamanki gibi DH işimizi gördü. Teşekkürler arkadaşlar. Keşke daha önce öğrensek böyle şeyleri.
  • Merhaba arkadaşlar işlemleri yapıyorum telefon açılma sırasında General Mobile yazısında kalıyor yarım saat bekledim böyle kalıyor yaptığım işlemleri yazayım nerde hata yapabilirim

1 - Orjinal rom yüklüyorum
    2- Kingo apk ile root artıyorum
    3 -CWM Recovery yüklüyorum
    4 - Bölümlendirme apksini kurup bölümlendiriyorum
    5 - Recoveryde açıp wipe data factory yapıp restart yapıyorum

bu durumda kalıyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..
  • merhaba arkdaslar birkac sorum olacakti, sistem hafizasini arttirmak icin dahili hafizayi kucultuyoruz, peki sistem alani icin backup almadan bu islemi yapsak ne olur , program rehber herhangi bir kaybimiz olur mu? yoksa ayni pc ortamindaki gibi sadece bir alani kuculturken diger alani genisletip, genisletmek istedigimiz alanda ki bilgilere dokunmamakta midir? benim telefon 4gb discovery ve dahili hafizasi bombos, bir cok yerde ne olur ne olmaz yedek alinmali denmis, isi ehillerine sormak gerekir, yardimci olursaniz memnun olurum.
  • Beyler hala buralarda olup discovery 2 mini 8 GB için yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler kardeşim, dediklerini yaptım ve çalıştı. büyük bir sorundan kurtardın beni.
  • room kurayamıyorum custom
  • derbentcioglu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben işleme başlamadan, ilk sayfada anlatıldığı gibi yedek aldım. Sonra işlemleri başarıyla gerçekleştirdim yani hafıza olayı tamam. Ama yedek geri yüklenmiyor, md5 hatası veriyor?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.