Şimdi Ara

Apex Legends hile yapanları birbiriyle eşleştiriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hile yapanlar birbirleriyle kendi klasmanlarında yarış
  • hile yapanlar birbirleriyle kendi klasmanlarında yarışıp zeka geliştirsin diye yapmışlarsa
  • Banla geç hile yazilimini satin al o kadar ver calisanlara nasil yakaliyicani bulsun her guncellemede bu olayi yap patir patir oyuna girdigi gibi otomatik banla geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HWID ban yese bile onun yöntemini buluyorlar bir takım forumlarda. Yani artık HWID yasağı da bir şey değil.
  • Engelle engelle nereye kadar demi😂

• Şu hile kullananlar için anayasaya ağır bir ceza ekleseler bari

• Oyun bedava. Hile yapıyor banlanıyor 5dk sonra yeni mailden yeni hesap hooop oyunda gene. Apex çok uzun vali olacak sanmıyorum. Pubg hile konusunda önemli adımlar aldı. Oyun içinde hile yapanı tespit edip şikayette bulunduğunuzda ertesi gün banladık diye yazı geliyor. Oyun baya temizlendi. Paralı olduğu için hile yapan cebine zarar veriyor bu yüzden genel olarak hile yapan az. Apex üxretsiz olduğu için hiç hile yapmayan adam bile denemek için yeni hesap açıp hile merakını giderebiliyor

• #HvH :D
    Trust Factor gibi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu inceledim beni sarmadı açıkcası bir yavanlık var heledeki hile de var popülaritesini koruyabileceği hiç düşünmüyorum. Hilesiz bir csgo olsa bundan çok daha keyifli.
  • akrepsianka A kullanıcısına yanıt
    Çoğu oyun Apex Legends ping sistemine hayran fakat oyunda optimizasyon bozukluğu mevcut ara ara lag,fps drop giriyor oyundan kaynaklandığını sanmıyorum EA sunucuları patates. Ban konusuna gelirsek hocam HWID ban yediği zaman biraz işler değişiyor zaman alıyor bildiğimiz CSGO yeni hesap mantığı yok bu oyunda. 400 saat oynama sürem var çok güzel arkadaşlıklar ediniyorum vakit geçiriyorum oynamasını bilen adamı sarıyor.
  • Valve örnek al örnek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi düşünülmüş bravo.

• Böyle tipleri birbirine kırdıracaksın! PUBG'de de var mı acaba? Olmasını istiyorum çünkü sürekli oyundan zevk alamadan öldürülüyorum! Acemi olduğumdan da olabilir tabi :D :D :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.