Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seven var mı bilmem ama bence yeni karakter traş makinası Şahsen yeniden doğma hakkı için üzerimdeki armordan fedakarlık edemem. Bir de üstüne yeniden doğduğumda da sıfır can 😒

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 6 Şubat 2020; 0:18:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Tam özellikleri neymiş ? Videosuna bakmadım henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=gHQhRXV86xI&feature=youtu.be

• Arkadaslar Ps4 pro kullanicisiyim. 3 kisi squad oyuna girmeye calistigimizda 2 srkadasim giriyor beni hep menude bekletiyor. Adamlar haliyle 2 kisi oynamak zorunda kaliyor. Yokmu bu hatanın çözümü peygamber aşkına. Yani neyden kaynaklanio olabilir. Hicbir arkadasim yasamiyor bu sorunu. Sildim yukledim gene ayni. 2 3 haftadir bu sorun var. Her mac sonunda optionsa basip menuye don deyip tekrar squada geri girmem gerekiyor oyuna arkadaslarimla baslayabilmem icin. Ve bu can sıkıcı. Tek basima oyuna girdigimde kimi zaman solo atiyor beni tek basima 2 random vermiyor. Bu hata da var muhtemelen birbiriyle bagintili. Peygamber icin allah icin biri yardımcı olsun. Kafayi yiyecem.

Not : oyunun save dosyasini da sildim. Değişmedi durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

Arkadaslar Ps4 pro kullanicisiyim. 3 kisi squad oyuna girmeye calistigimizda 2 srkadasim giriyor beni hep menude bekletiyor. Adamlar haliyle 2 kisi oynamak zorunda kaliyor. Yokmu bu hatanın çözümü peygamber aşkına. Yani neyden kaynaklanio olabilir. Hicbir arkadasim yasamiyor bu sorunu. Sildim yukledim gene ayni. 2 3 haftadir bu sorun var. Her mac sonunda optionsa basip menuye don deyip tekrar squada geri girmem gerekiyor oyuna arkadaslarimla baslayabilmem icin. Ve bu can sıkıcı. Tek basima oyuna girdigimde kimi zaman solo atiyor beni tek basima 2 random vermiyor. Bu hata da var muhtemelen birbiriyle bagintili. Peygamber icin allah icin biri yardımcı olsun. Kafayi yiyecem.

Not : oyunun save dosyasini da sildim. Değişmedi durum.
    Nat Type sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
  • Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünden DMZ aç dostum sorun çözülecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Seven var mı bilmem ama bence yeni karakter traş makinası Şahsen yeniden doğma hakkı için üzerimdeki armordan fedakarlık edemem. Bir de üstüne yeniden doğduğumda da sıfır can 😒
    gonderdigin videoyu izleyince aslinda kullanisli olabilecegini dusundum, o yeniden dogma cihazini koydugun yere bagli olarak cok kullanisli olabilir ki takimina 2. sans veriyorsun. ortalik yere koymamak gerekiyor galiba
  • ZTE ZXHN H267A marka modem var. Dmz bolmesine geldigimde Wan baglantisi ve Lan yöneticisi ayarla diyor bana. Nasil yapacagimi cozemedim . Internete baktim port acma var hel bu modem hakkinda ama DMZ bulamadim

Bak suan solo sokuyor misal beni.
    APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 6 Şubat 2020; 16:12:24 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Kablolu baglaniyor nattipi hep 2 bende 5 yildir degismedi bu hatayi daha once de almiyordum ama inanilmaz kanser durumdayim şuan

DMZ kısmının resmini çekersen yardımcı olabilirim belki. DMZ aktif et olması lazım, kutucuğu tikleyeceksin. Servis sağlayıcını arayıp IP yenilenmesinide isteyebilirsin. Ayrıca modeme reset atmış mıydın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 6 Şubat 2020; 16:20:57 >
  • APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment

DMZ sekmesi bu sekikde. Modem kapatip actim da hic fabrika ayarlarina dondurmedim

DMZ Kapalı'da, Açık yapacaksın.

• Acik yapmam icin bunlardan birini secmemi istiyor. Hangisi bikgin var mi ?

Route_3G seç dostum. Sorun çözülmezse modeme reset at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 6 Şubat 2020; 16:52:51 >
  • Bilmeden ppoetr secti m ama daha arkadaslar online olmadigi icin deneyemiyorum

• Revenant icin cok umitliydim ama pasif ozelligi bile maalesef etkili degil. Ben tirmanmasinda bir sinir olmayacagini dusunuyordum ama kesilmesi kotu olmus.

Takimca oynamak gerekiyor Revenant ile shadow formuna girip pushlaman lazim zaten full armor ile doguyorsun guzel bir yere ward kurulduktan sonra tekrar oraya donunce Medkit cekilir safe de.

Yalniz takim iste cok onemli gecen sezon takimsiz Diamond oldum ama keyif vermiyor maalesef tek basina oynamak soyle 15-16 yasinda fissek genclerle gireceksin oyuna

• Oyun bende takılmaya başladı son güncellemeden sonra. 4. sezonda hiç olmamış radikal değişiklikler yapamıyorlar.
  • Arkadaşlar birşey soracağım bizim squad da bir arkadaş var ranked atamıyoruz çünkü squad da görünüyor ama oyun başlayınca kendisinde hata oluyor 2 kisi başlamak zorunda kalıyor kendisi süper online kullanıyor bunun çözümünü bile var mi veya fikri olan

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Son gelen update yüzünden oluyor. Bu sorun yüzünden dün 600 puan kaybettim. Oyuna giriyoz illa birinde hata veriyor, çıkıncada puan kesiyor. Eskiden kesmiyordu, oyunun hatasının cezası bize kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

Son gelen update yüzünden oluyor. Bu sorun yüzünden dün 600 puan kaybettim. Oyuna giriyoz illa birinde hata veriyor, çıkıncada puan kesiyor. Eskiden kesmiyordu, oyunun hatasının cezası bize kesiliyor.
    Ttnet mi kullaniyorsun süper online mi

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.