Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
27
Favori
110.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ttnet kullanıcısıyım bende bi sıkıntı yok, takım arkadaşlarım superonline. hep onlarda sıkıntı oluyor.
  • Baba oğul saat 23 e kadar duos tayız bekleriz

twitch.tv/babaogulgamingps4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

ttnet kullanıcısıyım bende bi sıkıntı yok, takım arkadaşlarım superonline. hep onlarda sıkıntı oluyor.
    Tamamdır teşekkürler

• Superonline fiber miydi arkadas ? Cunku bendeki fiber ve sorunu yasayan benim istanbuluenin yazdigi sorunu yasayan. Eger arkadasin fiber ise acilen TTNETE gecmemiz lazim. Kronik heralde sorun

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Superonline fiber kullanıyor evet, şu anlık sorunu statik ip alarak çözdük. Müşteri hizmetlerini arayıp statik ip satın alabiliyorsun. Sende de oyunda sorun oluyorsa bi denemeni öneririm.

Birde yeni sezonda herkes ölmemeye çalışıyor varya full pusu, çok fena yoruyor şu anda oyun beni. Her maç çok yoğun geçiyor bide hep son circle a kadar kalıyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 13 Şubat 2020; 4:18:34 >
  • Hocam martin ilk haftasi taahhutum bitiyor. Statik ip ise taahhutlu arastirdigim kadariyla . Int firmasi degistirmek daha mantikli cozum olmazmi sizce de bu durum icin ? Bilemedim. Deneyip ise yaramamasi ve beni taahhute baglamasi da sozkonusu olabilir.

taahüte bağlamıyor diye biliyorum istediğin zaman iptal ettirebiliyorsun, zaten çok yakın zamanda bitiyormuş sözleşmen bence de ttnet e geçmen kesin çözüm olur. Ben uzun yıllardır ttnet kullanıyorum arkadaşlarımın yaşadığı sorunların hiç birini yaşamadım.
  • Son 2 sezondaki mapi begenmiyorum ama ben daha ilk gunden beri bu oyunu oynayan biri olarak şöyle soyleyeyim. Oyunun dinamikleri hic degismeden devam ediyor. Mermi sesi duyan akbaba gibi toplaniyor. Cok pusu atan timle karsilasmadim ama 2 3 timle ayni anda carpisma yoruyor beni . Biyle durumlarda da 1 wrait 1 pathfinder 1 gibraltar gunu kurtarir. En mukemmel tim benim icin budur . Eger 3 kisi tim iseniz bu formasyonu deneyiniz :) benim oynadigim arkadaslarim oyunu biraktigi icin solo atiyorum genelde. Ek olarak fiber demi senin ttnet ? Bizim binaya superonline dosemisti kutusuna kadar . Sorun cikar mi acaba ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 13 Şubat 2020; 4:21:47 >
    Ben 50mbit hipernet kullanıyorum fiber değil. ne desem yalan olur
  • Videonu yeni izledim tim tam benim dusundugum timmis. Ve cok tatli bi win almissiniz. Ellerinize saglik :) bakalim hayirlisi . Aylik ekstradan 25 lira statik istiyor superonline. Cok para :D biz de fiber var 25 mb bizim internette ... Istesek de hipere gecemiyoruz sanirim

• Aldik bakalim statik ip. Adamlar port bile acamiyor aradim. Portlar hep hata veriyor diyor. Birde hergin bi update ve kopyalama çilesi var . Bu ne arkadas valla biktim oyundan soguttular ya.

• Statik ip daha cok leş etti interneti. Oyun ortasinda bi anda kitlenip kalmalar squaddan dusmelet . Allah superonline in belasini versin. Paramizla rezil oluyoz valla deliricem

Bizim arkadaşlarda sürekli squaddan düşme ve ready verememe falan vardı, ikiside statik ip alınca düzeldi anca. demekki herkes de işlemiyor :) ama bu durumun tek sorunlusu superonline. hep superonline kullananlarda bi sıkıntı oluyor.
  • Statik ip almadan once olmayan bu squaddan dusme ve redi verememe basladi simdi bende :D abi kafayi yicem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

Statik ip almadan once olmayan bu squaddan dusme ve redi verememe basladi simdi bende :D abi kafayi yicem :D
    hocam taahhütün bitmesini bekle tt nete geç direk benim de iki arkadaşım superonline kullanıyor ikisi de sorunlu aynı durum vardı bi tanesi kabloyla bağlanarak sorunu çözdü ama diğer arkadaş kablo taksa bile düzelmedi. can sıkıcı bi durum allah sabır versin.
  • Ben sorunumu cozdum. Superonline kullanip sorun yasayan varsa port acsin modem arayuzunden.

https://manuals.playstation.net/document/tr/psvita/psn/firewall.html

Sony portlarini. Musteri hizmetlerini arayim derseniz uhrasmayin. Onlar acamiyor ordan sistem izin vermiyomus.

• sercangnlcn S kullanıcısına yanıt
    Port acsin duzelir. Bende 1 ay sonunda cozdum port acarak. Ama musteei hizmetleri bi cacikdan anlamiyor ve port acamiyor. Diyim. Kendisi acmasi lazim portlari

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Baba oğul saat 23 e kadar duos tayız bekleriz

twitch.tv/babaogulgamingps4
    Geçen twitchte denk geldim. Simdi burdan gördüm, keyifli yayın tavsiye ederim.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederiz

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.