Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apex 7 vs Apex Pro, hangisi alınmalı? 'Steelseries Apex 7 ve Apex Pro karşılaştırması'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apex 7 vs Apex Pro, hangisi alınmalı? 'Steelseries Apex 7 ve Apex Pro karşılaştırması'
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1757 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Apex M750'den geçmeye değer mi?
    |
    |
  • Teğmen
    175 Mesaj
    ayarlanabilir tus algılaması bildigim kadarıyla ilk wooting one klavyesi ile (flaretech swtich) geldi .
    gigabyte aorus k9 opticaldada flaretech anahtar var ama nedense onlar 2mm de sabitlemisler.
    |
    |
  • Yarbay
    4923 Mesaj
    Corsair K95 alıp geçtim. Üzerinde düşünmeye gerek yok.
    |
    |

Sapphire RX5700 XT NITRO+ / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500G / Kingston 16G(2x8) HyperX 3200/ WD Elements 2T / LG IPS 21.5" / Corsair Gaming Scimitar Pro / Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed / Xiaomi Redmi Note 5
    Steam
  • Çavuş
    48 Mesaj
    şahsen geçen apex 7 aldım 2 3 hafta oldu. çok güzel. fakat çok hafif tuşlar :D elimi kaldırıyorum sanıyorum çook kücük basılı kalıyo parmak. bu yuzden takılıo oyun sanıyom :D tuslar cok hafif ya :D güzel ama. sesi mesi kalitesi renkleri heleee. hoş.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4342 Mesaj
    Türkçe karakter yoksa ucuz olsa bile bakmıyorum. Bence incelemeyin bile.
  • Yarbay
    10032 Mesaj

Mesele sadece Türkçe karakterler de değil. İngilizce klavyede noktalama işaretleri de alt üst oluyor. Almanca klavye bile daha iyi. Birkaç tuşun yerini değiştirip birkaç harf dışında adam edebiliyorsunuz. Ama inglizce tümden garabet. İncelemeyin, almayın, aldırmayın.
    |
    |
    Bahsedilenler: interwap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör burakesan
    garibanlar olarak :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
instagram takipçi
son dakika
SEO
Bey Azura
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.