Şimdi Ara

AOPEN G326 (HTPC) KASA İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
27.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler.yildize cevap banamıydı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: herge76

teşekkürler.yildize cevap banamıydı acaba?

slm aslında cevabım @Pıncır arkadasa ıdı
  • 14cm lik PSU lar sığmıyorsa neye yarar?? benim Silverstone HTPC de 14cm PSU kullanıyorum mesela
  • Tüm teşekkür eden arkadaşlar sağolsunlar, modding olayını farklı bir başlıkta yapıyorum, buradan bilgi vereceğim.

Thermaltake A2331 Media Lab ve Aopen G326 Kasa modifikasyonumu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_29472223/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pıncır -- 1 Şubat 2009; 14:28:10 >
  • Arkadaşlar bende aopen in bu kasasıyla aşağıdaki gibi bir htpc sistem toplamayı düşünüyorum,kullanım amacı lcd tv ile 720p yada 1080p film seyretmek,müzik dinlemek ve internete girmek ve basit tarzda oyunları oynamak.aşağıda toplamayı düşündüğüm sistem bu iş için yeterlimi ? anakart ta dahili HDMI çıkış mevcut fakat intelin anakart üzerindeki GMA X4500HD grafik motoru bu işi görürmü ? E5200 işlemci bu işi kaldırırmı ? ayrıca böyle bir sisteme nasıl bir uzaktan kumanda sistemi ekleyebilirim ? 800-900 ytl yi geçmemek kaydıyla sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? yardımlarınız için şimdiden sağolun

AOPEN G326 KIRMIZI-SIYAH 350W kasa
    GIGABYTE GA-EG45M-DS2H G45 DDR2 S+V+GL PCIx 775p
    INTEL PENTIUM E5200 2.5GHz 800MHz 2MB 775
    2 GB DDR2 800 MHZ DUAL KIT ( 2X1G) HI-LEVEL
    SEAGATE 500GB 16MB SATA2 NCQ 7200 RPM(ST3500418AS)
    LG GH22NS30 22X8X16X DVD-RW 22X DVDRAM SATA
    QUATRONIC SDHC KASA ICI ÇOKLU KART OKUYUCU

anakart özellikleri ;http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-eg45m-ds2h_10.html

AOPEN G326 (HTPC) KASA İNCELEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 3 Şubat 2009; 13:18:47 >

• Masa altında durcak benim kasa :( yoksa hiç düşnmeden alırım çok dekoratif birşey ya!!!
  • Eğer düşünen varsa arkadaşlar bende bu kasadan var hemde SIFIR! Bir siteden ödül olarak kazandım ama benim işime yaramıyor. Kutusunu bile açmadım sıfır üürn yani. İlgilenen var pm atsın.
  • Güzel inceleme, teşekkürler.
    aynı kasayı almayı düşünüyorum yakın zamanda.
  • Kasa çok güzel insan bu kasayı görünce yeniden sistem toplayası geliyor.
  • teşekkürler güzel inceleme olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3arbaR -- 6 Aralık 2009; 17:18:29 >
  • Eger Aopen g326 kasadan satmak isteyen olursa bana mesaj atsin. Kasanin psusu ilk gunku orjinallinde olacak. Fiyatida cok abartili soylemeyin. sifiri 140 TL
  • aynı kasadan satıyorum. 70TLye. kutusu herşeyi tam. psusuz tabiki.
  • Bunlara anakart sıgıyorumu
  • micro atx anakartlar sığıyo
  • bende satılıga cıkarttıgım bır adet aopen g 326 var bakmak ıstersen ıkıncı el bolumunde sadece bos kasa ve power dahıl
  • bende aldım... vatan da şu anda 100 TL....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.