Şimdi Ara

Aöf yatay geçiş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Şu an iç mimarlık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Aynı zamanda açıköğretim Sosyal Hizmetler bölümüne kayıt yaptırdım 2.üniversite kapsamında.Yani örgün lisans + açıköğretim önlisans okuyorum.Sorum şudur ki, aöf'de 3.15 ortalama yaparak başka bir önlisans bölümüne örgün olacak şekilde geçiş yapabilir miyim? Kimi yaparsın diyor, kimi de hayır olmaz diyor.Sizin fikriniz nedir?Bu arada örnek verecek olursam sosyal hizmetlerden tıbbi görüntüleme tekniklerine geçmek istiyorum.Cevaplayan herkese teşekkürler,sevgiler.

• önce geçmek istediğiniz üniversiteyi bulucaksınız sonra başvuru yapacaksınız bu sene bütün başvurular 1-15 ağustos arasındaydı.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Selçuk üniversitesine geçmek istiyorum.Yalnız ben açıköğretime bu yıl kayıt yaptırdım yani kastım bahar döneminde geçiş yapma olayıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: esarilif

Selçuk üniversitesine geçmek istiyorum.Yalnız ben açıköğretime bu yıl kayıt yaptırdım yani kastım bahar döneminde geçiş yapma olayıydı

tamam selcuk üniversitesi de marmara gibi sayfasında yayınlamıştır kurumlar arası geçme puanlarını açın bakın.
    Beyefendi sanırım sorumu anlamadınız.Ben zaten Selçuk'ta içmimarlık okuyorum yani biliyorum şartlarını. 3.15 ortalama istiyor lakin benim durumum farklı.Açıköğretimdeki bölümümden geçiş yapmak istiyorum.Ve bunun mümkün olup olmadığını soruyorum.
  • esarilif kullanıcısına yanıt
    anadolu aöf engel değil hiçbirşeye.
    Diyorsunuz..Tamam teşekkür ederim.Bu arada yatay geçiş için istenen belgeler arasında ÖSYM sonuç belgesi var.Lakin ben 2.üniversite kapsamında kayıt yaptırdığım için sonuç belgem yok bu bölüme ait.Bu konu hakkında bilginiz var mı?
    sınavla girdiginiz bölüm iç mimarlıga merkezi ek1 le ya da kurumlar arası yatay geçiş yaptırdınız değilmi. ????

anadolu aöf deki 2.üniversite den girdiğinize yatay geçiş yaptıramazsınız çünkü 2.üniversite de yatay geçiş kapalı sınavsız girildiği için bölüme.
    öğrenci işlerindeki elemanın bunu biliyor olup sizin başvurunuzu almaması gerekir .
  • Anlayamadım biraz açar mısınız? Ben mimarlığa lys ile girdim, sosyal hizmetlere ise 2.üniversite ile.Ve yatay geçişi sosyal hizmetlerden tıbbi görüntüleme tekniklerine yapmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.