Şimdi Ara

AÖF Tarih okuyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3. Sınıf Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Tarihe merakımdan dolayı aöf tarih okumak istiyorum. Hatta üniversite giriş sınavında tarih bölümünün kendi puan türünde 2000. Olmuştum. Benim bölüm lisede sosyal de değildi zaten. Her okulun tarihine girebiliyordum ama bu gelecek kaygısından Ekonomi seçtim. Bölümümü çok seviyorum ve başarılıyım ama Tarih araştırmalarımı daha sağlıklı yapabilmek, gerçekten daha detaylı öğrenebilmek için okumak istiyorum. Üniversitede minor olarak İşletme dersleri de okuyorum o yüzden işletme okumama gerek yok... Bu bölümde okuyan arkadaşlar ne diyor, öğrenmek isterim. Herkese iyi forumlar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 31 Temmuz 2016; 13:00:04 >
  • neczer kullanıcısına yanıt
    durumumu belirttim, dediğim gibi işletme okumamın bir anlamı yok benim için. siz bu durumda ne önerirsiniz?
  • Ohan kullanıcısına yanıt
    anadolu aöf ve istanbul ün auzef ten 2. üniversite uygulaması ile kayıt olup okuyabilirsiniz link atıcağım. güzel bölüm okuyabilirsiniz.

http://auzef.istanbul.edu.tr/

http://auzef.istanbul.edu.tr/programlar.html

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim

• evandevan E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

teşekkürler

kardesim ikinci universite kapsaminda sinavsiz kayit yaptirabilirsin acikogretimlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

hiçbir faydası yok okuma.

Senin gibi gibi sığ düşünceliler bir bitmedi. Hiçbir faydası yok ne demek adamın zaten bölümü belli işi belli. Genel kültür amacıyla okunabilir. İkinci diploma gibi programlar var sınavsız alan, girersin felsefedir tarihtir stres yapmadan okursun bilgilenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Orijinalden alıntı: neczer

hiçbir faydası yok okuma.

Senin gibi gibi sığ düşünceliler bir bitmedi. Hiçbir faydası yok ne demek adamın zaten bölümü belli işi belli. Genel kültür amacıyla okunabilir. İkinci diploma gibi programlar var sınavsız alan, girersin felsefedir tarihtir stres yapmadan okursun bilgilenirsin.

Alıntıları Göster
    .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 31 Temmuz 2016; 13:01:43 >

Tabi canım tarih bölümlerinde tornacılık öğretiliyor ya o yüzden öğrenilmez üniversitelerde.

Ahmet Taşağıl, llber Ortaylı, Erhan Afyoncu, Ahmet Kanlıdere gibi üniversitelerde ders veren bir sürü alanında gayet başarılı hocalar da iskele babası herhalde. Auzef'i ayrı tutsan neyse de yerli kitapları okuma ne demek üniversitede tarih öğrenilmez ne demek lise mi sandın sen tarih bölümlerini ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Tabi canım tarih bölümlerinde tornacılık öğretiliyor ya o yüzden öğrenilmez üniversitelerde.

Ahmet Taşağıl, llber Ortaylı, Erhan Afyoncu, Ahmet Kanlıdere gibi üniversitelerde ders veren bir sürü alanında gayet başarılı hocalar da iskele babası herhalde. Auzef'i ayrı tutsan neyse de yerli kitapları okuma ne demek üniversitede tarih öğrenilmez ne demek lise mi sandın sen tarih bölümlerini ?
    ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 31 Temmuz 2016; 13:01:15 >
    Aman, kendisi açıköğretim mezunu gelmiş açıköğretim tarihi kötülüyor. Aöf, 2 senelik adalet felan mıydı o girip çıktığın üniversiteler

AÖF'e girenler sanki başka hocalar mı, tarih bölümüne kim giriyorsa aöf derslerini de onlar veriyor. Bölüm öğrencileri nasıl öğreniyorsa aöf'de o kadar olmasa gayet öğrenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 30 Temmuz 2016; 18:50:46 >
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 31 Temmuz 2016; 13:00:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke konuyu açmasaydım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.