Şimdi Ara

Aöf hakkinda bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aciktan üniversite okumak istiyorum 2 yillik icin tyt sinavindan 1500 taban puan almak gerekiyormuş kac sorudan kac tane doğru yapmam gerekiyor?

Aöf sinavlari yilda kac kere oluyor?

Ben belediyede çalıştığım icin üniversite mezunlari lise mezununa göre 250 300 tl fark aliyor. Bana 2 yillikda okusan 4 yillikda okusan ayni farki aliyorsun dediler 2 yillikda yuksekogretim olarak geciyir dediler bu dogrumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi sınavda tam puan 500 zaten. aöfte gireceğin bölümü söylersen ona göre kaç doğru yapman gerektiğine bakabilirim. aöf sınavlarından kastın üniversiteye giriş sınavı ise yılda 1 kere, aöfteki sınavları diyorsan onu bilmiyorum. ayrıca 2 yıllık yükseköğretim bildiğim kadarıyla 4 yıllık okulla eş tutuluyor.

• brosbeforehoes kullanıcısına yanıt

Pardon taban puan 150 dediler. Ben tarig okumak istiyorum ama en kolay bölüm hangisi sence?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt

tarih 4 yıllık yalnız. gözünüzün kestiği bir şeyi seçin bence. biraz da içeriğini araştırın. ayrıca sınav kayıtları başladı 3 gün oldu galiba. kayıt olayını forumdan ya da internetten bir şekil öğrenin. edevlet şifresi ile oluyordu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brosbeforehoes -- 8 Şubat 2021; 17:7:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.