Şimdi Ara

Veteriner Fakültesi İsteyenler (Uludag Uni Hakkinda Bilgiler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
3.144
Cevap
68
Favori
244.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu sene tercih döneminde Veteriner Fakültesini düşünenler üşenmeden bütün konuyu okusunlar, kafalarında soru işareti oluşan veya Uludağ Üni/ Vet Fakültesiyle ilgili bilgi almak isteyen konuya da yazabilir.

Yazı hazırlanıyor...

Bütün bilgiler:http://www.uludag.edu.tr/Bologna/dereceler/dt/33/dl/tr/b/23/p/76

Veteriner Fakültesi İsteyenler olarak burada toplanıyoruz. Konu genelde muhabbet içerir, sormak istediklerinizi sorun kesin cevap alırsınız.

1) Werner Heisenberg / ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

2) GuitaRist_ / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

3) aimable / ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

4) yyudumm / ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

5) VETBAZİNGA / ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

6) sametK / ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

7) tri_nitro_toluen / İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

8) Mordecaí / ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

9) gokmence / ANKARA ÜNİVERSİTESİ

10) lionkinq06 / ANKARA ÜNİVERSİTESİ

11) ByEnjoyment / ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

12) blacklight_ / SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

13) hilmi1993 / SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

14) The_North_Face / İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

15) HooMie / ANKARA ÜNİVERSİTESİ

16) bjkmls / FIRAT ÜNİVERSİTESİ

17) uA * Nedvedmania / ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

18) canzker / ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

19) GlikoProtein / İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

20) QuantumMoose / ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

21) CorsairSA / ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

22) darkmusti / SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

23) TAHAYLMZ2314 / ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

24) Snow' / SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

25) darkwolf33 / FIRAT ÜNİVERSİTESİ

26) Ralpo / ANKARA ÜNİVERSİTESİ

27) Sertandikici / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 29 Haziran 2014; 0:22:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

Bu 2.senem. Özel üniversiteden terkim kısacası okul puanım yarı yarıya düştü. (İyi bir puanım vardı)

YGS-1'den 360 gibi bir puan alacağım diye düşünüyorum. Bunun yanında hedefim LYSde Mat-Biyo ve Kimyadan iyi netler yapmak. Geometri ve fizikte vasatı aşamadığım için buralardan 10ar net bile yeter.

Şuanda biyoloji ve kimyaya çok ağırlık verdim. Gidişat iyi, deneme çözmeye bugün yarın başlarım. Mat2m iyidir zorlarsam 40 neti görüyorum. YGSden istediğim puanı alamayınca çok endişelendim Uludağ Veterinerlik istiyorum inşallah başaracağım. Başka isteyen varsa buradan sohbet edelim

Bende istiyorum ama geleceği yok diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: 07Yaratici34

quote:

Bu 2.senem. Özel üniversiteden terkim kısacası okul puanım yarı yarıya düştü. (İyi bir puanım vardı)

YGS-1'den 360 gibi bir puan alacağım diye düşünüyorum. Bunun yanında hedefim LYSde Mat-Biyo ve Kimyadan iyi netler yapmak. Geometri ve fizikte vasatı aşamadığım için buralardan 10ar net bile yeter.

Şuanda biyoloji ve kimyaya çok ağırlık verdim. Gidişat iyi, deneme çözmeye bugün yarın başlarım. Mat2m iyidir zorlarsam 40 neti görüyorum. YGSden istediğim puanı alamayınca çok endişelendim Uludağ Veterinerlik istiyorum inşallah başaracağım. Başka isteyen varsa buradan sohbet edelim

Bende istiyorum ama geleceği yok diyolar
    Kim ne demişse halt etmiş, nasıl geleceği olmaz? Biraz araştırma yapsan yelpazesi en geniş mesleklerden biri olduğunu görürsün. Kedilerim olduğu için veteriner kliniklerine çok uğrarım gözlemlediğim çok şey var cidden. Birincisi kazançları gerçekten iyi, ikincisi hayvan sevgisi varsa mesleğe 4 elle sarılırsın. Öbür türlü bir örnek vereyim, annemin bir arkadaşının kızı okumuş ama ne hikmetse hayvanlara dokunamıyor, iğreniyor, mesleğini yapamıyor gitmiş ezcanede çalışmaya başlamış :) Ben veterinerliğin kendini geliştirmede en önemli meslekleden biri olduğunu düşünüyorum

• bende varım dostum.veterınerlıgı sadece buyuk bas hayvan olarak dusunmemek gerek kpssyle devlette calısabılrsın,ılac fabrıklarında,yem fabrıkalarında calısablırsın,kanatlı sektorunde bır fırmada calısıp sabahtan aksama kadar arabanla o cıftlıkten bu cıftlıge gezer durursun ayrıca okulda kalıp akademık karıyer yapabılırsın bebek etıler gıbı sosyetık mekanlarda klınık acıp sabahtan aksama kedı kopeklerle oyalanabılırsın:) Seneye uludag veterınerlıkte gorusmek dılegıyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametal17

bende varım dostum.veterınerlıgı sadece buyuk bas hayvan olarak dusunmemek gerek kpssyle devlette calısabılrsın,ılac fabrıklarında,yem fabrıkalarında calısablırsın,kanatlı sektorunde bır fırmada calısıp sabahtan aksama kadar arabanla o cıftlıkten bu cıftlıge gezer durursun ayrıca okulda kalıp akademık karıyer yapabılırsın bebek etıler gıbı sosyetık mekanlarda klınık acıp sabahtan aksama kedı kopeklerle oyalanabılırsın:) Seneye uludag veterınerlıkte gorusmek dılegıyle...
    Bende varım
  • quote:

bende varım dostum.veterınerlıgı sadece buyuk bas hayvan olarak dusunmemek gerek kpssyle devlette calısabılrsın,ılac fabrıklarında,yem fabrıkalarında calısablırsın,kanatlı sektorunde bır fırmada calısıp sabahtan aksama kadar arabanla o cıftlıkten bu cıftlıge gezer durursun ayrıca okulda kalıp akademık karıyer yapabılırsın bebek etıler gıbı sosyetık mekanlarda klınık acıp sabahtan aksama kedı kopeklerle oyalanabılırsın:) Seneye uludag veterınerlıkte gorusmek dılegıyle...

Aynen bu ve sayamadığımız o kadar çok alternetifi varki çalışma hayatında.

Umarım görüşürüz seneye :)
  • quote:

Kim ne demişse halt etmiş, nasıl geleceği olmaz? Biraz araştırma yapsan yelpazesi en geniş mesleklerden biri olduğunu görürsün. Kedilerim olduğu için veteriner kliniklerine çok uğrarım gözlemlediğim çok şey var cidden. Birincisi kazançları gerçekten iyi, ikincisi hayvan sevgisi varsa mesleğe 4 elle sarılırsın. Öbür türlü bir örnek vereyim, annemin bir arkadaşının kızı okumuş ama ne hikmetse hayvanlara dokunamıyor, iğreniyor, mesleğini yapamıyor gitmiş ezcanede çalışmaya başlamış :) Ben veterinerliğin kendini geliştirmede en önemli meslekleden biri olduğunu düşünüyorum

Diyorlar dedim ben diyorum gibi anlatıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07Yaratici34

quote:

Diyorlar dedim ben diyorum gibi anlatıyorsun.

Alıntıları Göster
    Birincisi çok zor bir bölüm(Yurtta kalıyorken yan sınıfta 3 veteriner vardı adamlar paso çalışıyordu)
    İkincisi iş alanı gerçekten daraldı ki bunu bir çok mezundan öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osho__

Birincisi çok zor bir bölüm(Yurtta kalıyorken yan sınıfta 3 veteriner vardı adamlar paso çalışıyordu)
    İkincisi iş alanı gerçekten daraldı ki bunu bir çok mezundan öğrendim.

Alıntıları Göster
    Çalışmalar nasıl gidiyor peki? Benim YGS matematik yüzünden felaket geldi 340-350 arası birşey alacağım. LYSde ise fizikten iyice koptum hiç çalışmıyorum 5 net çıkarsam yeter gibime geliyor

• quote:

Çalışmalar nasıl gidiyor peki? Benim YGS matematik yüzünden felaket geldi 340-350 arası birşey alacağım. LYSde ise fizikten iyice koptum hiç çalışmıyorum 5 net çıkarsam yeter gibime geliyor

Kaç gelmiş baktın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitaRist_

quote:

Kaç gelmiş baktın mı?

Alıntıları Göster
    Bizim ufaklıkta Veterinerlik istiyor.Ygs 1 den 130 bin ygs 2 den 115 bin yaptı peki hangisi baz alınacak.

• quote:

Bizim ufaklıkta Veterinerlik istiyor.Ygs 1 den 130 bin ygs 2 den 115 bin yaptı peki hangisi baz alınacak.

YGS-2 daha yakın.Benimde ygs2 sıralamam 116bin ygs-1 127bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: omg12

quote:

bnmde ygs1 238.000 ygs 2 174.000 blıyorum cok kotu ama mf3 ıcın fzk kmya byo kasmam daha mantıklı sanrm :(
  • quote:

quote:

quote:

bnmde ygs1 238.000 ygs 2 174.000 blıyorum cok kotu ama mf3 ıcın fzk kmya byo kasmam daha mantıklı sanrm :(

ygs-2 sıralamam 157 bin artk zor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: sago_bjk28

quote:

quote:

quote:

ygs-2 sıralamam 157 bin artk zor heralde

Alıntıları Göster
    Tam tahmin ettiğim gibi. 340-350 arası alırım diyordum 349 almışım. Sıralamam YGS 1 ve 2 85000 (ikiside küsüratlı)

LYSlerden fizik hariç daha da başarılı olacağımı düşünüyorum inşallah yaza kadar mutlu sona ulaşıp Uludağ Veterinerliğe kapağı atarım :)

• quote:

Tam tahmin ettiğim gibi. 340-350 arası alırım diyordum 349 almışım. Sıralamam YGS 1 ve 2 85000 (ikiside küsüratlı)

LYSlerden fizik hariç daha da başarılı olacağımı düşünüyorum inşallah yaza kadar mutlu sona ulaşıp Uludağ Veterinerliğe kapağı atarım :)

İnşallah hep beraber hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitaRist_

quote:

İnşallah hep beraber hocam

Alıntıları Göster
    Hadi bakalım inşallah.

Başka isteyen varsa konuyu uplayacağım hep buradan konuşuruz. Genelde herkes Uludağ istiyor, ankara da güzel ama istanbul çok kötü.

• quote:

Hadi bakalım inşallah.

Başka isteyen varsa konuyu uplayacağım hep buradan konuşuruz. Genelde herkes Uludağ istiyor, ankara da güzel ama istanbul çok kötü.

istanbul niye kötü?
  • quote:

quote:

Hadi bakalım inşallah.

istanbul niye kötü?

Aslında bana göre kötü, suadiyede oturuyorum her güno yolu git gel yapmak beni öldürür gibi. Ve artık şehir dışına çıkıp tek yaşamak istiyorum, ayrıca uludağın kampüsü daha bir doğa ile iç içe şehirden uzak geliyor kıscası tamamen benim yorumum.

• quote:

quote:

quote:

Hadi bakalım inşallah.

istanbul niye kötü?

Aslında bana göre kötü, suadiyede oturuyorum her güno yolu git gel yapmak beni öldürür gibi. Ve artık şehir dışına çıkıp tek yaşamak istiyorum, ayrıca uludağın kampüsü daha bir doğa ile iç içe şehirden uzak geliyor kıscası tamamen benim yorumum.

anladım bende eğitim acısından kıyaslıyorsun sanmıstım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.