Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nasılsınız aoc konusu sakinleri.
  • seni sormak lazım asıl :D hastamız sensin tekrar geçmiş olsun
  • Arkadaşlar merhaba dün bu monitörü bende aldım mağazadaki testlerde bir şey çıkmamıştı ama az önce sol üst tarafta bir tane siyah renk ölü pixel tespit ettim. Sizce gidip değiştireyim mi yoksa bir pixelden bir şey olmaz mı?
  • Ben monitörü yaklaşık 2 hafta önce aldım, bende de çıktı bir tane ölü pixel, bütün oyuncu arkadaşlarımı bilgisayar başına oturtup "bana ölü pixeli bulur musun" dedim tek tek hepsine. Bir tanesi dahi göremedi, ama aslında tam da ortadaydı ölü pixel. Sonuç olarak çok pimpirikli bir insan değilsen hiç bir sorun çıkmaz kardeşim 1 taneden.
  • Anladım hocam zaten 1-2 tane ölü piksel için buradan çıkıp Vatan'a gitmek cidden zor geliyor, bir de orada yeni alacağımın başka sorunu çıkıp çıkmayacağı ne malum diye düşünüyorum. Şöyle bir kaç gün kullanırım, eğer rahatsız ederse gider değiştiririm artık, ne yapalım. :D
  • bana kalırsa git biran önce değiştir kardeşim sonuçta sen bu monitörü sıfır alıyorsun ve parasınıda tıkır tıkır saydırıyorsun sorunsuz olması gerekmezmi ?
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-vn247h-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64785

http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217

Kontrast oranı ve ms oranı asusun daha iyi. Asus hem isimen daha güzel durmuyor mu?

Edit: Vatandaki tek yorum vardı o da Murat'ın okudum. Bu iki monitör arasında görüntü kalitesi aoc daha iyi demiş güveniyorum bizim burdaki vatanda iki monitörde olmadığı için test edemicem sağol Murat kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKerberoS -- 30 Haziran 2013; 14:44:58 >

• Bizim bodrumda tüplü monitör var ama getirmeye üşeniyorum bulabilirsem input lag testi yaparım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrKerberoS kullanıcısına yanıt
    asusun baktıgın ve linkini yolladıgın model 1 ms değil hocam yanlış hazılmış istiyorsan birazda avrupa sitelerine bakabilirsin :) + burda kim monitör aldıysa hepsi ilk başta samsung > asus > aoc olarak sıralanmıştır düşünceleri tabiki en son aoc un bu modelini almışlardır %70 olarak çünkü asusun bu modelleri pek gidiş hattı iyi değil çok sallanıyor ms 1 değil 2 ( sanırım ) + görüntü ve renk contrast ayarları aoc un çok iyi asusa göre
    samsun neden alınmıyor dersen
    1- istenilen monitörlerin stok durumları yok örn: s23b550v gibi
    2- s24b350h çok pahalı geliyor
    3- s23b350h ise " böcekgrafik " abinin pek tavsiye etmedigi için genellikle pek kimse o monitöre yönelmiyor :) bendende sana tavsiye aoc un bu modelini almanı tavsiye ederim
  • Bunu alıcam sağolun
  • MrKerberoS kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

seni sormak lazım asıl :D hastamız sensin tekrar geçmiş olsun

çok teşekkürler iyiye gidiyoruz inşallah tamponlar felan alınınca dahada rahatlayacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Bunu alıcam sağolun

aramıza hoşgeldin.

bu arada kullanıcılar kulübü diye bir bölüm eklesemmi acaba konuya ?
  • Allah dahada iyilik versin geçer inş. zamanla kardeş.

valla iyi olur kullanıcı sayısı bayağı bir arttı sen yokken alanlar falanda oldu =)
  • arkadaşlar bu mınitörü almayı düşünüyorum da ekran şu sayfadan beyaz renge tıklayı tam ekran yapıp ekranın her tarafına bakabilir misiniz özellikle sağ alt köşeye karartı var mı şunun gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: deadpool__77__

arkadaşlar bu mınitörü almayı düşünüyorum da ekran şu sayfadan beyaz renge tıklayı tam ekran yapıp ekranın her tarafına bakabilir misiniz özellikle sağ alt köşeye karartı var mı şunun gibi

hayır yok.

• çok teşekkür ederim bahsettiğim sorun yine aoc marka i2367fh ips modelde vardı bu yüzden markaya biraz önyargılıydım ama modelde sorun varmış demekki çünkü 3 kişide de aynı sorun vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpool__77__

çok teşekkür ederim bahsettiğim sorun yine aoc marka i2367fh ips modelde vardı bu yüzden markaya biraz önyargılıydım ama modelde sorun varmış demekki çünkü 3 kişide de aynı sorun vardı.

rica ederim aramıza bekliyoruz senide.

Bu arada Kullanıcılar Kulübünü açtım şuan 10 kişiyiz. monitörü alan arkadaşlar benide kulübe ekle yazarlarsa benim mesajı alıntılayıp eklerim.

bykus seni 2.sıraya koydum.

bu arada yalnızkurt hala almadımı monitörü ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Temmuz 2013; 19:30:01 >

• Arkadaşlar bende bir iki hafta içinde imzamdaki sistemimi bu monitör ile taçlandırmak istiyorum. Umarım şu ışık sızması can sıkıcı boyutta olmaz.
  • :D eyv. kardeşşş :)) valla bilmiyorum yalnızkurt aldımı almadımı konudan ayrıldı göremiyik daha kendisini etiketliyimde sorak bakalım =)

@yalnızkurt007 hocam naptın monitör davasını aldınmı konudanda uzaklaştın =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

Arkadaşlar bende bir iki hafta içinde imzamdaki sistemimi bu monitör ile taçlandırmak istiyorum. Umarım şu ışık sızması can sıkıcı boyutta olmaz.

yok kesinlikle rahatsız edici boyutlarda değil.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.